Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Detaillo
By: Johnny

Detaillo

132.8462I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.85
Adresa:Radčická 2 Pizzerie I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) rybí kuchyně vegetariánská kuchyně ticket Restaurant gastroPASS bezbariérový přístup rozvoz jídel Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-602-602-292
WWW:http://www.detaillo.cz
email:info@detaillo.cz


Tento podnik skončil svoji činnost!

Prostorná pizzerie s proskleným atriem v suterenu obchodního centra Plzeň Plaza. V jídelním lístku naleznete široký výběr předkrmů, salátů, těstovin (včetně domácích), grilovaných mas a ryb a velké spektrum slaných koláčů s průměrem 33cm. Ve všední dny můžete od 10:00 do 15:00 vybrané pokrmy (Polední menu) pořídit za zvýhodněnou cenu.

Otevírací doba:

po–ne: 10.00–22.00

V podniku se čepuje - Granát 12° - Stella Artois .

Kuchyně - italská a řecká.

Kategorie - Pizzerie

skhy
4. leden 2011 | 14:24

Tato pizzerie mě zaujala tím, že jedna z mála v plzni používá na pečení pizzy pec na dřevo. Tak sem se rozhodl, že půjdu vyzkoušet jejich pizzu. Objednal sem si nějakou pizzu s čerstvými rajčaty. Čekací doba byla tak nějak normální na české poměry. Pak mi přinesli pizzu, ale kus byl utržený, číšník mi sdělil, že se to stává kuchařovi jednou za rok, tak jsem řekl že je to v pořádku, jelikož už sem měl hlad. Jinak pizza vypadala dobře. Když sem jí ochutnal, tak sem byl ale sklamaný. Mozzarela byla nějaká pochybná, rozhodně to nebyla kvalitní mozzarela. Ale největší průšvih byl rajčatové sugo. Chutnalo hrozně. Něco jako na těch zmrzlých pizzách ze supermarketu. Jinak těsto bylo docela dobré. Je škoda, když mají pec na dřevo, že neumí připravit dobrou pizzu, i když by snadno mohli. stačilo by změnit rajčatový základ a použít lepší mozzarelu. Za ty peníze tahle restaurace opravdu nestojí a už nemám potřebu ji znovu navštívit.

burnfly
23. červenec 2010 | 13:50

Zatím pouze jedna zkušenost, avšak jídlo bylo chuťově i co se ingrediencí týče super (grilovaný losos s bramborovou kaší), obsluha nevázla v žádném případě, vždy se jemně přitočila jestli něco není potřeba. Za minus bych považoval trochu nadstandardnejsi ceny (ve srovnani s konkurenci, ovsem za podobne sluzby to rad zaplatim), a osazenstvo takovych typicky kavarenskych povalecu. :)

Johnny
4. duben 2009 | 17:52

Při vstupu zaskočí celkem velký počet stolů, ale stísněný pocit velmi dobře provzdušňuje skleněné atrium a fakt, že všechny stoly budou obsazené jen těžko. Trochu zmeteného pana čišníka naopak zachraňuje pan vedoucí/majitel, který obcházel stoly a kontroloval, zda je vše v pořádku. Bod k dobru. Malá pozornost podniku před jídlem také potěší a když i těstoviny a hlavně výborná pizza šmakují, není důvod se sem nevrátit.

(27.4.2009)

Edit 4.4.2009: Stále dobrá pizza, ale obsluha stagnovala tam, kde se mohla vylepšit a čekací doby se příšerně prodloužily... minimálně hvězda dolů...

fairysek
18. září 2008 | 21:30

ne, ne a ještě třikrát ne ..

Chico
4. květen 2008 | 13:26

Vzhledově pěkná pizzerie, bohužel hned při první návštěvě mě zklamala. Nebyla zdaleka plná a poměr hostů/obsluhy se skoro vyrovnával, i přes to při objednání kávy a malé Stelly jsem čekal 20 minut a stále nic, poté jsem to nevydržel a odešel. První dojem byl pro mě špatný a druhý si už neudělám.

steak
2. květen 2008 | 19:43

vždy se setkám s ochotným personálem a jejich vedoucím kterého oslovují pane Stočes.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde