Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Cortina
By: ambiente

Cortina

132.7692II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.77
Adresa:Plzenecká 7 Pizzerie II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) letní zahrada Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Slovany
Telefon:+420-377-241-573
www:není uveden
email:není uveden


Pizzerie Cortina se nachází v klidné části Slovan. V nabídce je více jak 25 druhů pizzy, speciality italské kuchyně a samozřejmostí je i nabídka kvalitních italských vín. Pizzu je možné též objednat telefonicky k doručení.

Otevírací doba:

Po - Pá 11.00 - 23.00

so 17.00 - 24.00

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Pizzerie

Sedli5
16. srpen 2014 | 00:35

Divím se negativním komentářům. Dnes jsem zde byl opět na pizze a naprostá spokojenost, byla velmi dobrá. Chodím sem už několik let a vždy jsem spokojený.

lily
7. březen 2014 | 13:35

Tato pizzerie může odpuzovat svým zašlým vzhledem, ale pokud tento bod překonáte, dočkáte se velmi dobrého jídla, za dobrou cenu a velmi klidného prostředí, které tato restaurace nabídne. V létě je ve dvoře velice příjemná zahrádka.

jana84
14. září 2013 | 16:52

Byla jsem zde po dlouhé době ve všední den (v pátek a sobotu chodím mlsně kolem, ale nechytám se, neustále plno).

Plusy: milá a rychlá servírka, na požádání bez jakýchkoliv vytáček donesla vodu z kohoutku (to zkouším v každé restauraci a málokdy uspěju). Pizzu lze volit menší a větší.

Mínusy: žádný nekuřácký prostor, jídelní lístek se s barevným podtiskem stránek a zandaný ve fóliích těžko čte.

Jídlo: špenátová polévka OK, houstičky mohly být osmažené. Pizza nic moc, neměla jsem pocit, že bych si pochutnala. Zeleninový salát bych uvítala jen s olivovým olejem, tento byl zalitý "českou" zálivkou s octem a pepřem a to mým chuťovým pohárkům též nelahodilo.

Andýsek
12. květen 2013 | 10:20

Interiér této pizzerie asi dvacet let úplně stejný. Obsluha dobrá a příjemná. Pizzu už jsem u nich dlouho neochutnala, ale dali jsme si žebírka ( teda asi to spíš byl bůček) ale masa pro tři ne -li pro čtyři osoby ( ve dvou jsme to nedali) ale strašně jsme si pochutnali.

a0b9
17. červen 2012 | 12:55

Hrůza! Pizza jedna z nejhorších - kilo ztvrdlého eidamu, místo šunky šunkový salám (!!!) - to se mi ještě nestalo, interiér nehezký, tmavý... obsluha neutrál - rychlá, ale bez úsměvu... jediné pozitivum - celkem dobré pivo... do tohoto podniku ne...

martík
25. duben 2012 | 16:15

chodím do tohoto podniku už dlouho, mají tu dobré jídlo a pivo s obsluhou jsem spokojená doporučuji tento podnik navštívyt

raveX
15. březen 2012 | 18:39

Pokud máte rádi typickou ''českou'' úroveň stravování, tedy kečup a eidam za 145 Kč tak podnik navštivte, jestli je ale pro vás Itálie pojem výborného jídla, raději o tom ani nepřemýšlejte a rovnou jděte někam jinam. Kupíčkový interiér bez oken se slunnou Itálií rozhodně nemá nic společného, za to štangasti a LCD TV s hokejem, se k tomuto podniku přímo hodí, a taky tomu tak je. Rychle pryč!

Na tento podnik jsem narazil jen díky voucherům a po vstupu už bylo cítit, že tady neni něco v pořádku jako by byl podnik před krachem.

Vrtulka
15. duben 2011 | 13:27

Vynikající česnečka, na poctivý česnek v dobré polévce málokde narazíte, obsluha milá, pozorná, na úrovni. Prostředí perfektně vyhovující mně a hlavně mému gotickému příteli, který si pochvaloval zejména absenci oken a skvěle volené barvy temného interiéru. Jediné co mně skutečně rozčarovalo, byl náš pokus o návrat k domovu, kdy můj přítel po prvním kroku z Cortiny do nehostninné ulice dvakrát zakřičel:"Světlo, světlo!" a se zavřenýma očima uháněl neznámo kam... domnívám se, že k Mroži

Kiss
29. říjen 2009 | 16:49

Takový neutěšený podnik, kde jídlo za moc nestálo, ale protože už jinde nebylo otevřeno nebo nevařili a my měli hlad, nezbyla jiná volba. Nápoje šli a ceny také. Obsluha nic moc, ale snahu měla.

Vladimír
3. duben 2008 | 15:40

zašel jsem sem jednou na víno- obsluha dost špatná, interiér naprosto nevkusný, další návštěvu rozhodně neplánuju

Laco
4. únor 2007 | 11:19

Kuchyně průměrná, obsluha též. Interiér je zajímavý, avšak nikoli moc hezký. evokující luxusní vinárnu či klub, které se občas vyskytovaly za bolševika a které navštěvovali veksláci a podobné existence. V létě je zde příjemná zahrádka na dvorku.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde