Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Caffé Pizzerie Gargano
By: L@D@

Caffé Pizzerie Gargano

143.3571I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.36
Adresa:Nám. T.G. Masaryka 20 Pizzerie I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-963-772
www:není uveden
email:není uveden


Nově otevřená pizzerie v blízkosti centra. Polední menu..útulné prostředí..dobré ceny

V podniku se čepuje - Krušovice 12° - Krušovice 10° - Krušovice Černé  - Krušovice Mušketýr  - Stella Artois .

Kategorie - Pizzerie

Haninka001
12. prosinec 2014 | 23:09

Teď jsme zde byli na večeři, chválit opravdu nemůžu. Personál je sice srdečný, jak psal někdo níže, ale tím to končí. 15 minut než se někdo objevil u stolu a dalších 15 minut než nám přinesli pití. S objednáním a donesením jídla to samé. Večeře (penne a kuřecí plátky)nebyla špatná, nicméně za ty prachy by člověk čekal, že to nebude studené. Za mě velké zklamání!

hul
31. květen 2014 | 13:57

asi se toho hodne zmenilo, naposled, co jsme tam byl, obsluha pomala, ze cekam nejakou chvili na jidlo chapu, ale i na piti jsme cekali snad 20 minut, takze jsme si uz pak rovnou objednavali 2 coly najednou a bohuzel sice se to honisi nekurackou casti, ale diky smradu z cigaret nebo co to je, ktere tam ustavicne kouri majitel, je to citit i v nekuracke casti, takze ani nedoporucuji pro rodinu s detma

ClareR
8. duben 2013 | 11:10

Pizzeria má pěkné prostředí, příjemný personál, prvotřídní italské suroviny, ale ceny jsou dost vysoké, takovou cenu pizzy bych čekala u pizzy z pece na dřevo. Doporučuji

Lucie
29. červenec 2012 | 14:06

Naše oblíbená pizzerie - příjemný rodinný podnik, naprosto famózní pizza, skvělé těstoviny, deserty. Milá obsluha.

zappy
10. říjen 2011 | 22:18

V kulturním a společ. magazínu Žurnál mě zaujalo doporučení na tagliatelle s šafránovou om., parmskou šunkou, rukolou a parmezánem v této pizzerii. Dali jsme si tuto specialitu, steak, salát, rajčatovou polévku a na závěr tiramisu. Jídlo bylo opravdu vynikající, jedinou výhradu mám k polévce, která mi přišla hodně slaná a kořeněná, ale jde spíš o zvyk(máme oblíbenou v rest. golden fish), jinak velká spokojenost. Ještě poznámku k obsluze-nikde jinde jsem se nesetkal s tak příjemným personálem a atmosferou jako tady,číšník i šéfkuchař a majitel v jedné osobě, oba italové, opravdu srdeční a vstřícní.

mivesela
3. září 2011 | 21:12

Ne první pohled nenápadnou pizzerii jsem navštívila v poslední době několikrát a mohu ji s čistým svědomím ve všech ohledech doporučit. Obsluha rychlá a příjemná, ochotně vysvětlí i italské gastronomické pojmy. Kladně hodnotit mohu i jídla, která jsem zde ochutnala, překvapivě se zde nesetkáte s eidamem, jak je běžné na ostatních plzeňských pizzách, ale s mozzarelou. Ale za naprostou lahodu považuju salsu se sušenými rajčaty a jako přílohu česnekovou pizza panne, fakt delikátní.

Marti
14. říjen 2009 | 12:58

Tak bohužel se nemůžu přidat ke kladným komentářům. Dneska jsem zašla na polední menu a dost mě to zklamalo. Jednak nabídka v jídelníčku byla jiná od té, kterou avízovali na internetových stránkách, ale budiž - místo omelety jsem si tedy dala noky se sýrem, hráškem a šunkou. Myslela jsem si, že na tom není co zkazit. Bohužel je. Noky plavaly v jakési bílé bešamelové omáčce ochucené značným množstvím polévkového koření, hrášek byl z konzervy a o šunce pochybuju, že to byla vůbec šunka. Možná jsem jen neměla štěstí při výběru jídla, nicméně tahle zkušenost mě odradila od další návštěvy. Byť obsluha i prostředí bylo velmi příjemné.

Kay
24. červenec 2009 | 14:23

Jedny z nejlepších steaků v Plzni. Když vaří p. Antonio na talíři se děje představení nejlepší kvality.

Uzavřená zimní zahrada, nebo otevřená zahrádka umožňuje vypít drink pěkně na vzduchu.

martin29
11. březen 2009 | 08:54

Dobrá italská kuchyně za dobré ceny. Vaří se z velké části z italských surovin a hlavně - majitel je Ital, takže určitá záruka kvality a autentičnosti tu je! Doporučuju Lasagne - originální recept - jinde jsem to takto nejedl a samozřejmě dezerty - tiramisu jak má být. Velmi dobrá káva i vínko, slušná obsluha, útulné prostředí, které si na nic nehraje.

einkaaja
9. květen 2008 | 18:49

mívají fakt výbornou rajčatovou polívku.

L@D@
29. leden 2008 | 14:06

Polední menu je sice za dobrý peníz (59-69,-) avšak se ho moc nenajíte, proto doporučuji zvolit raději z nabídky nehotovek. Pivo krušovice nic moc. Jinak v pořádku.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde