Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Beránka
By: ambiente

U Beránka

202.0000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.00
Adresa:Masarykova 24 Pivnice III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky TV/projekce regionální piva Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Doubravka, 31200
Telefon:+420-377-456-649
www:není uveden
email:není uveden


Nově rekonstruovaná pivnice v zadní části Doubravky na Masarykově třídě. Je to klasická kuřácká hospoda, kde se dá posedět nad dobrym pivem a koukat přitom na TV. V případě hladu je tu možnost buď klasická - utopenec, hermelín a nebo si můžete objednat některou z nabízených druhů pizzy. Problémem je odvětrávání, kdy už po chvíli člověk smrdí jako popelník a je jedno, jestli je hospoda plná nebo prázdná. Pro šipkaře je možnost si tu zaházet.

Otevírací doba:

denně 09:00 - 03:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Herold 10° - Svijanský Máz 11°.

Kategorie - Pivnice.

ready23
21. březen 2011 | 08:36

Souhlasím se Spartym. Servírka na hadry v 8 večer byla ještě celkem vtipná nakonec jí vystřídal ještě vtipnější kolega, který nás přívětivě usadil se slovy budu vas celý večer obsluhovat v rámci akce slevomatu... jeho aktivita však končila po hodině obsluhování a dále jśme ho k našemu stolu dostávali jen s obtížemi a prošením!

Pán si pak nenechal vysvětlit že máme koupenej ticket na pití zdarma po celý večer tak nás raději vyhodil. To je jednání??!! Hnus

sp8rty
20. březen 2011 | 18:33

To ze podnik z venku vypada jako herna, to zevnitr je to zaplivana herna, to ze servirka v 20. 00 byla tak nakasi, ze ani pivo nebyla schopna natocit pivo, to bych asi mozna i prekous, ale to ze si sem koupim na slevomatu ticket a ty supaci neumi rozsvitit, nenechaj mi ani vypit moje zaplacene panaky a vyhazujou mi v 1, 00 domu at tahnu, to proste NEPREKOUSNU! fUJJJJJ - sem uz nikdy vic Supaci!!!

gary
14. prosinec 2009 | 21:14

No, kdyby netočily Herolda 10 stupňového a Bakaláře , tak bych sem nepáchl, neb je zde hodně nakouřeno. Ale na krátké popití zmíněných piv se to dá.

jochy
2. říjen 2009 | 18:19

zastavil jsem se jen na chvilku v hospodě, nikoliv v sousedící nonstop herně a byl příjemně překvapen. Minimálně kvůli bakaláři se jistě stavte

Kiss
1. červen 2009 | 21:38

Zabloudil jsem tady na kole a katastrofa v éteru!!!

gambrmen
15. březen 2008 | 18:07

Ja tam vesel a za 30sec byl zase venku(pote co jsem zjistil ze netoci Herold). Presto sem za tuto velmi kratkou navstevu stihnul pekne nechutne nacichnout kourem.

Az zpetne zde z PP. net jsem zjistil ze jsem zrejme byl v herna-baru a Herolda maji v hospode s ni sousedici.

Michal
17. listopad 2007 | 12:34

Už jenom kvůli tomu Heroldu si myslim že to má cenu se sem táhnout klidně i z města, pokud nebudete pít svoje G...

Jinak je to typická putyka, prostě klasika. Za dobrý pivo dávam hvězdičku navíc.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde