Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto The Pub
By: ambiente

The Pub

1063.9717I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.97
Adresa:Prešovská 16 Pivnice I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce letní zahrada pivo z tanku Popularity: 14
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-221-131
WWW:http://www.thepub.cz
email:není uveden


Pub je zkratka Pilsner Unique Bar, a unikátní je tento bar rozhodně v tom, že si zde lze natočit vlastní pivo přímo u stolu. Samovýčepné stoly jsou vybaveny vlastní pípou. V hospodě je vymakaný systém napojený na počítač, takže pomocí projektoru lze například soutěžit v pití piva s ostatními stoly. The P.U.B je originální franchisingový koncept.

Otevírací doba wifi

Po-Čt .... 10:00 - 01:00

Pá,So .... 10:00 - 04:00

Ne ....... 13:00 - 01:00

V podniku se čepuje - Kofola  - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kategorie - Pivnice

Tomáš
18. únor 2014 | 22:19

Zavítal jsem po dlouhé době a jsem zděšen. Ze samoobslužných píp tu nyní teče Gambrinus. To je tedy degradace z nepasterizovaného Prazdroje. Inu, už sem nepřijdu:( Btw. plátno a projektor mají nejlepší léta za sebou (zato obsluha je v těch nejlepších :))

Chico
25. červenec 2012 | 00:50

Když se dostanete na tabuli a začnete soutěžit, tak je hned o zábavu postaráno. :) Jestli si rádi natočíte pivo sami, nebo si to chcete jenom prostě zkusit tak určitě zajděte, ale doporučuju rezervačku jinak se tam nedostanete.

Jenom občas bacha na obsluhu, občas podělává :-(

willik256
20. červenec 2012 | 11:59

určitě skvělej nápad s točením piv u vlastního stolu, párkrát jsem navštívila a docela to šlo ačkoliv jsme rozhodně nesoutěžili v počtu vypitých piv :) plus je, že mají fotbálek, ale pohyb po hospodě je tak trochu hlavolam...

senton
3. říjen 2009 | 18:33

Dobré místo, celkem velký prostor a hlavně skvělý nápad. velké záchody, velký bar, ale na někoho drahé. Příjemný je oddělený salonek s gauči, nepříjemná naopak obsluha...

spachtle
23. červen 2009 | 00:18

Skvělý nápad, ze kterého by šlo vyždímat ještě trochu víc lepší kuchyní. Pivo výborné, což je ale v takovém podniku nutnost. Dávam 4 hvězdy

Kiss
4. květen 2009 | 18:44

Jelikož to byl první podnik svého druhu v Plzni, tak si zde vybudoval téměř monopolní pozici. Co se týče piva, tak samozřejmě na výbornou, obsluha horší, jídla předražená a nic moc, ale hlavně přílišně nakouřeno. Já spíše preferuji PUB II.

Vladimír
5. duben 2008 | 17:01

opravdu je třeba ocenit myšlenku téhle hospody. ovšem k celkovým ovacím na PUB se připojit nemůžu. pivo je celkově nevalné, prostředí nic moc, navíc je zde pořád narváno. salonek vzadu, který je úplně stranou celého podniku, mi ale přijde velice příjemné místo na sraz několika lidí.

Johnny
5. duben 2008 | 15:06

Tohle je podle mě ultimátní podnik! Ale raději zajdu někdy přes den odpoledne, než večer v plném provozu. Ve stísněných sklepních prostorách mi řev narvané hospody docela vadí. To nic ale nemění na tom, že natočit si vlastní pivo vynikající chuti či nechat si donést nějakou pochoutku od profesionální obsluhy je skutečně zážitek.

Ad. 5.10.2007: Po otevření prvního z pražských Pubu a podniku v Hradci by se měl podle mě změnit 'informační' systém na plátně. Teď už totiž mají šanci dostat se do žebříčku jen opravdu velcí pijáci (a co teprve až se otevřou Puby další :) takže by nebylo špatné, kdyby se například střídaly na plátně žebříčky dva - místní a celkový. Protože takhle pro většinu hospody soutěžní zábava padá... :(

Ad. 5.4.2008: Nevím, zda polevila péče o zařízení nebo se projevilo nějaké úskalí dlouhých rozvodů, ale pivo ze samovýčepů v prvním plzeňském Pubu má až příliš často nevalnou chuť. bohužel...

Lukik
23. únor 2008 | 14:46

Pub je opravdu unikátní hospoda. Neni lepší pocit, než uspokojovaz žízeň dle vlastní potřeby z vlastní pípy. V poslední době ještě připojili kuchyni, což zvedlo úroveň poskytovaných služeb. Za možná trochu zbytečné považuji elektronické objednávání jídla přímo od stolu. Přeci jenom je někdy lepší jídlo objednávat přímo a mít alespoň nějaký kontakt s obsluhou. Podnik má ale stále svoje negativa. V plném provozu je problém slyšet vlastního slova a tudíž posezení s přáteli vede k hlasovému vyčerpání po pár minutách(prostě klasickej vyřvanej a vychlastanej hlas). Přesto doporučuju všem, restauraci párkrát do roka navštívit a opít se kvalitní nepasterizovanou dvanáctkou!

Y
7. prosinec 2007 | 14:54

Unikatni napad na ceske pomery cepovat si sam. Kvalita Prazdroje je dobra. Vycist tomuto mistu muzu snad jenom kvalitu vzduchu a prilis hlasitou hudbu. Pro pripadne navstevniky dulezita rada, rezervace nutna !

Matci
22. říjen 2007 | 10:15

Já sice pivo nepiju:-), ale tenhle podnik je prostě bezva. Ať už sedíte u samovýčepu:-P nebo v pohodlnejch sedačkách v salonku. Soutěžení na plátně, kolik kdo vypil je bezva, takže se člověk musí obětovat:-D. Jídlo mají taky dobrý a jiný pití taky super... dávám jedničku s hvězdičkou...:-)

karkulk
31. červenec 2007 | 12:52

Tak nevím, tohle asi nebude hospoda dle mého gusta. Sice si můžeš natočit dle libosti, ale za cenu,že celý večer nevidíš lepou servírku, až při placení. Též zde mají "dobře" seřízené pípy - zkuste si natočit přesně 0, 5 l . Já to měl vždy 1cm pod rysku.

Kostěj
20. červen 2007 | 13:05

Výbornej nápad, skvělý provedení, ještě lepší pivo. Bohužel je tam strašnej randál, za což může nejspíš hudba kterou tam pouští dost nahlas, lidi se pak neslyší, tak na sebe řvou a výsledkem je vskutku neuvěřitelnej virvál. Což ve výsledku dělá z PUBu pro mě nepoužitelnou hospodu. Škoda přeškoda.

pevajs
8. červen 2007 | 10:56

P. U. B. je jedinečný podnik, kde se člověk vždy dobře baví. Možná vás překvapí sklenka slaných tyčinek, které vám automaticky přinesou i se sklenicemi. Kdyby se někdo náhodou začal nudit, o zábavu se postará "vyplachovátko", které stačí zmáčknout a trochu pokropit "spolupitníky". Pivo je výtečné. Nevýhodou je, že ve večerních hodinách těžko seženete místo bez předchozí objednávky. Jinak ideální podnik pro pití s cizinci - jsou unešení z toho, že pípa dokáže mluvit i anglicky nebo německy. Projekce je někdy zabijácká - kdo by nechtěl vyhrát???

Heal
22. duben 2007 | 12:16

Tady není co řešit, opravdu unikátní hospůdka, v Plzni jedinečná

Chody
23. březen 2007 | 08:26

No já nevím, já tam byl jen jednou a to jsem se jídla ani po hodině nedočkal, jinak dojmy zde.

Vohry
14. březen 2007 | 13:46

Pokud nejste číšník a nemáte točení piva plný zuby tak rozhodně doporučuju.. Pokud jde projektor tak vás neskutečně motivuje k tomu pít a pít.. Je to zábava:) Škoda že ven z Pubu se ale jde do schodů:(

jus
8. březen 2007 | 11:37

Malý vroubek tomuto výtečnému podniku.. číšnice na baru asi nezná slovo doutník, třikrát se ptala, co bych si to chtěl koupit, pak se pro jistotu zeptala kolegyně, která nebyla o moc chytřejší a nakonec se shodly, že nemají.

Laco
3. únor 2007 | 19:29

Dobrý nápad, který omrzí. Trendová záležitost, nic jiného. Ale to pivo je velmi pitelné.

Michal
21. prosinec 2006 | 20:41

Tak tady je to úplně hustý:-) Nejlepší je podle mě si to točit do třetinek a hlavně na vlastní účet, abyste pak nebyli překvapený co vám "kamarádi" nechali na účtě:-)

Petricek
9. říjen 2006 | 16:34

Genialni myslenka, vyborna realizace.. myslim, ze to nema chybu.. jen tak dal!

pavliCZECH
7. říjen 2006 | 15:52

Hodně dobrý. Hodně moc dobrý.

Fiky
12. srpen 2006 | 18:38

Akorát by mi zajímalo pro kolik mají stoli v Táboře? Pořád jsou první, ale určitě tam sedí 15 lidí u stolu, páč v Plzni to nejde s pěti lidma dohnat :-)

Spidu
8. červenec 2006 | 22:48

je to paráda, pokud ste trochu nakalený a soutěživý, určitě zajděte ale vemte si sebou dost peněz, tady zapomenete kolik pijete... my byli třetí

znudíno
15. červen 2006 | 18:58

myslim, že tady to vzali za správnej konec a povedlo se. komu by se nelíbilo stát se na chvíli výčepním??? Navíc je zde jídelní lístek Pizzerie Roma, což byl opět vynikající tah.

Koty
10. červen 2006 | 16:11

Bomba bar, skvělá obsluha, a hlavně samoobsluha, dražší podnik s výborným pivem, ale tak je to tam super to se musí nechat

Votep
26. duben 2006 | 10:37

Skutečně originální hospoda s výborným pivem. Ve večerních hodinách si ale bez rezervace nesednete. Rozhodně stojí za návštěvu.

ambiente
6. únor 2006 | 22:17

Nově v Pubu zavedli rozložení až 10 možných účtů na stůl, takže máte větší přehled kolik piva ste vypili. Také je tam možnost nezobrazovat průtoč na velkém hlavním plátně. Zobrazení průtoče tak lze vypnout, předehnat tajně protivníka a pak zobrazit, když vedete:) V souvislosti s rozšířením služeb také ale bohužel došlo ke zvýšení ceny piva na 27,-

CyrilČestmír
29. leden 2006 | 21:47

P.U.B. je ňamňa, páč tu maj lahodné pivečko, nestojí tolik a ještě si ho tu můžete natočit sami přímo na stolečku! Je tu sice imervere plno, takže doporučuju rezervačku, ale jinak príma kus knajpy, hospůdky nebo jak tomu ty Englání říkají!!!!!

Zoidberg
8. prosinec 2005 | 13:30

Pri vetsi spotrebe piva zacina byt otrava se naklanet k pipe a natacet si.

Pony
22. listopad 2005 | 22:12

V tehle hospode je unikatni to, ze si muzete natocit pivo dle Vaseho gusta. To sice asi kazdy vite, ale nejvic se mi na teto hospudce libila moznost si natocit pivo zadarmo. Jiste se shodnem, ze je to nase nejoblibenejsi cena. Protoze pocitadlo pocita prutok a neni zrovna citlive, podarilo se mi nastavit to tak, ze jsem si natocil ctyri dvanactky zadarmo. Dobrou noc

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde