Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pizzerie Saracena

22.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.50
Adresa:Chebská Pivnice I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek šipky kulečník jukebox TV/projekce kulturní akce Popularity: 4
Co to je?
Plzeň-Křimice - Křimice
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Tento podnik skončil svoji činnost!

Pizzerie vznikla rekonstrukcí bývalé prodejny barvů a laků, předtím potravin, nabízí omezený sortiment pizzy a je zde možnost výherních automatů a šipek.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11°.

Kuchyně - italská a řecká.

Kategorie - Pivnice - Herny.

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 3.00 Kiss Hodnocení 2.00

Kiss
26. říjen 2009 | 19:06

Tohle je dost těžký podprůměr, ze začátku se to tvářilo hodně nadějně a po první návštěve byla chu´t i na druhou, ale ta kdyby se raději nekonala. Obsluha příšerná, pivo ředěný, pizzu už nám neudělali, zkrátka taková laciná herna!

gary
25. říjen 2009 | 21:14

Tak i sem jsme zavítali před nějakým časem a vůbec nás nepotěšilo, že hodinu před zavíračkou už nám nechtěli udělat pizzu, tak jsme dali aspoň pivo, které ušlo. Jinak podnik slušně zařízen.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde