Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Valhalla beer bar
By: Valhalla

Valhalla beer bar

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Bolzanova 3 Music bary I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek šipky jukebox platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor kulturní akce letní zahrada Popularity: 3
Co to je?
Plzeň - Jižní Předměstí, 30100
Telefon:+420-608-152-195
WWW:http://www.facebook.com/pilsenbolzanova
email:Valhallabar@seznam.cz


Jsme stylová hospůdka v zajímavých sklepních prostorech, poměrně blízko centra. Rádi bychom se stali místem přátelského setkávaní lidiček s pohanským zaměřením, ale samozřejmě je u nás vítán i nepohan :) Můžete si u nás poslechnout dobrou muziku, zahrát a zazpívat, či jen popít výborné pivko, čepovaný cider Royal Dog, nebo třeba medovinu. Nabízíme velký výběr alka i nealka nápojů, míchaných nápojů a kávy. Pro zábavu pro vás máme automat na šipky, fotbálek, karetní stůl, či jukebox s karaoke. V letních měsících je k dispozici i menší teráska. Najdete u nás i něco k zakousnutí k pivku, nebo i na hlad, jako třeba podomácku naložené utopence, hermelín a karbanátky. Pizzu, zapečený toast, či třeba klobásku na grilu a jiné. Samozřejmostí je příjemná obsluha a pohodová atmosféra.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Holba Classic 10° - Holba Šerák 11° - Holba Šerák polotmavý 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Music bary

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde