Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Pivoňka
By: ambiente

Pivoňka

783.1410III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.14
Adresa:Riegrova 17 Music bary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) regionální piva Popularity: 12
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-631-593
WWW:http://www.sus.zcu.cz
email:není uveden


Pivoňka je vysokoškolský klub na akademické půdě, který se nachází v rozsáhlých sklepních prostorech v centru města Plzně. Skládá se ze dvou částí. Větší část, která je ozvučena, obvykle vyhledávají zákaznici k pořádání větších akcí. Menší část, která není ozvučena, je využívána častěji ke komornějším akcím, tak aby zákazníci nebyli rušeni okolní zábavou.

Ve VŠ klubu Pivoňka pracuje mladý kolektiv z řad studentů, který se snaží o navození příjemné atmosféry, s doprovodem reprodukované hudby. Na své si zde přijdou milovníci dobrého piva, vína, ale i alkoholických nápojů. Ceny jsou zde samozřejmě přizpůsobeny finančním možnostem studentů (Oficiální text, kráceno).

Otevírací doba:

PO-ČT 17:00-24:00

PÁ-NE 18:00-24:00

V podniku se čepuje - Gambrinus Excellent 11° - Kofola  - Plzeňský Prazdroj  - Rychtář 11°.

Kategorie - Music bary - Pivnice.

Rejdis
7. květen 2012 | 10:19

Ceny jsou celkem příznivé, ale pil jsem zde asi nejhorší espresso v životě. To nemělo s espressem nic společného! Celkově má podnik spíše komornější atmosféru. Prostředí je celkem originální, ale pochopitelně tu není signál ani vzduch.

petr.vyleta
19. leden 2012 | 16:27

Super podnik, když víte co očekávat - levné pití, příjemná obsluha, stylové umístění ve sklepech, strašný vzduch a zakouřeno. S velkou pravděpodobností tam potkáte spolužáky nebo alespoň spolužáky vašich spolužáků. A záchody jsou nově zrekonstruované a čisté.

allfii
19. leden 2012 | 15:43

Po tak dlouhé době zde nyní ohodnotím tento podnik. Nedávejte si colu z automatu, ale ve skle. Ta cola je říznutá vodou a ne málo. Takhle se vydělává na chudých studentech.

ambiente
16. prosinec 2009 | 08:51

V poslední době jsme podnik párkrát navštívili, výhoda je, že si tu sednete ve větší skupině lidí i v pátek večer bez zamlouvání. Záchody se začli zamykat a jsou nově zrekonstruované, takže je to o dost lepší a hlavní předností jsou levné drinky na baru.

A na Rychtáře se už těším:)

gambrmen
16. prosinec 2009 | 01:57

I v tomto VS klubu se zacala tocit 11ctka Rychtar, a to je dobre.

Hanyska
22. září 2009 | 10:23

Pro ty, kteří si neustále stěžovali na něco v tomto klubíku - radím ji v brzké době navštívit. Záchody jsou nové a budete se na nich cítít jako doma. Odvětrávání se také mnohonásobně zlepšilo, 3zapálené cigarety již nenadělají mlhu a nemožnost přijímání kyslíku. Navíc je zde nyní k dostání Burčáček - který já osobně miluju a je fakt dobrej. A vcelku časté akce na panáky mě také velice dokáží potěšit.

No prostě je to najednou úplně novej a voňavej podnik :)DOPORUČUJI

Blueflanker
1. červen 2009 | 22:30

Da se zde paradne a levne popit s kamarady. je to klasickej Vs klub ktery nekdy ovsem dokaze prekvapit. Na druhou stranu jindy je zde dokonale mrtvo. Maji siroky sortiment na vyber.

gary
24. duben 2009 | 11:20

Tak sem jdu jedině, pokud mě k tomu donutí kámoši, sám opravdu ne, neustále plno, zakouřeno, většinou nedejchatelno. Akorát výběr je dobrej. Ceny dobrý, ale vš nějak moc.

Jena
11. leden 2009 | 13:29

Pivon je klasicky VS sklepni klubik. Megaakce, zmazat se tu se spoluzaky? zadny problem. Obsluha je vesmes chapajici a tolerantni, da se tu zazit neuveritelny mejdan, na ktery si bud rano nepamatujete nebo o kterem budete vypravet do konce zivota. ja osobne mam obe zkusenosti. pivonku doporucuji na posezeni s prateli, vic od toho necekejte.

jochy
26. srpen 2008 | 12:22

když vysokoškolský klub, tak vysokoškolský ceny... s obsluhou jediné kladné. jinak zakouřené a zatuchle vlhké sklepní prostrory s víc než bídnou vzduchotechnikou...

bandaska
17. prosinec 2007 | 11:05

Záchody příšerný, odvětrávání asi nefunguje, ale vždycky sem si to tu parádně užil.

Chico
27. listopad 2007 | 15:58

Dobře zrenovovaný sklep bohužel jak to bývá je v něm špatný vzduch a vlhko. Obsluha z řad studentů je ochotná, nápojový lístek je hodně zaplněný a ceny v pohodě. Hodně studentek a mladých lidí.

Vladimír
24. listopad 2007 | 17:02

Příjemný podnik se skvělou atmosférou sklepa, výborná desítka. schody jsou ale velice dlouhé a po konzumaci lihovin i zrádné:) v žádném případě zde nedoporučuju svařák. měl jsem ho tu jednou a bylo to peklo...

Vasek
17. květen 2007 | 11:50

Plzeňská studentská klasika, kam se rád vracím, obsluha jen na baru, což se docela projdete pokud jste až dole, ale jinak dobré prostředí, dobrá muzika a dobrý pivko a sem tam slevové akce na paňáky, což je nebezpečné :-)

Johnny
15. květen 2007 | 17:56

V pohodě hospoda s hroznými záchody, dobrou G10° a stabilně špatnou (trubky?) točenou Plzní 12°. V zimě je to ve spodním patře ale na bundu.. :)

smith7
26. únor 2007 | 19:07

Přijde mi to tam fajn, samí mladí lidé, když se večírek rozjede, tak je to fakt prča. Na VŠ klub solidní nabídka nápojů jako v nějakém IN baru, ale za nesmyslně nízké ceny. I ty záchody se za poslední dobu dost zlepšily, asi od té doby co se zamykají a nelezou tam vopruzové zvenku. Sklepní prostředí má svou romantiku a nutnou ale snesitelnou daní je vlhkost a špatná větratelnost. Celkově super.

Laco
4. únor 2007 | 11:22

Pivo průměrné, ostatní nabídka nápojů též. Prostředí zajímavé, leč vzduch těžko dýchatelný. Podnik převážně pro studenty, kteří se ještě nestačili v Plzni zorientovat a chtějí nabít čerstvého pocitu náležitosti k vysokoškolskému životu. Ostatní , kteří sem chodí, zde provádějí buď kontaktáž se studentkami, a nebo jsou to kryptofašisti orodující Daniela Landu, kterého zde hrají prakticky neustále.

wee
13. leden 2007 | 15:44

byla jsem tady jen párkrát, ne nadarmo je to vysokoškolský klub. Chodí sem téměř výhradně pořád ti samí lidé, takže si tam připadám cizí. Navíc je tam vydejcháno a obsluha je fakt pomalá.. Ale proti gustu žádný dišputát..

Beny
25. listopad 2006 | 15:28

Pokud někoho baví pořád běhat pro pivo a čekat na něj u baru frontu, tak si v Pivoňce užije. Ve spodní části vám možná bude lehce táhnout na záda z podzemí... Jinak proč ne.

L@D@
6. říjen 2006 | 14:18

Pokud sem prijdete po par pivech, bude se vam zde naramne libit. Jinak moc nedoporucuji. Kraval, nedychatelno, sileny zachody. Nevim jestli se to zda jenom me, ale prijde mi ze sem chodi porad ti sami lide :-)

pavliCZECH
31. srpen 2006 | 17:49

Pivoňka mi moc sympatická není. Bývá tam obvykle hodně nahlas puštěná hudba, takže si člověk pokecá leda přes amplion. Za druhé je tam taky dost zima...

Petricek
28. srpen 2006 | 15:40

Komu se nelíbí WC v pivoňce, tak ať nechodí do hospody U Darebáka.. Zachody se datujou kolem roku 1300..

Abuse
13. květen 2006 | 20:00

Souhlasim se Stininem, akorát mi vadí taková ta hnusná vlhkochst která je všude a na všem. Holt sklípek. Taky mi moc nesedí, že tu neni k hnutí. Na hajzlech nehoráznej puch (sráží aspoň dvě hvězdy). Jinak celkem fajn. Taky dobrá čekárna na N.

Shotice
16. březen 2006 | 13:03

Pivonka - dobrá hudba fajn lidi pomala obsluha nechutný hajzlíky, nic moc prostory ale sedět se tam dá....

Jeník
6. březen 2006 | 19:44

No klub/hospoda tedy nic moc: málo místa u stolů a často je hudba nahlas tak, že není slyšet vlastního slova..

Stinin
24. únor 2006 | 11:28

Parádní podnik když se chcete potkat se spoustou nových mladých lidí. Obsluha pouze na baru v pohodě. Dost často narváno, parádní je sezení v úplně spodní části, tam jsou i velké stoly. Souhlasím, že WC je něco, co tomuhle podniku sráží hvězdu.

Fiky
31. leden 2006 | 21:14

Příjemné posezení, celkem dobrý pivo a fůra mladých lidí. Celkem velká nevýhoda jsou ale celkem šílené záchody....

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde