Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Choppers Lounge bar & After club

33.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.00
Adresa:Martinská 8 Music bary I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-777-070-678
WWW:http://www.choppersclub.cz
email:info@choppersclub.cz


Choppers Louge bar & After club najdete v Martinské ulici v samém centru města Plzeň. Koncept baru by měl působit velmi uvolněně a přátelsky. Choppers, je club kde se zaměřujeme na kvalitní a profesionální přípravu alkoholických i nealkoholických nápojů těšit se můžete i nápoje na českém trhu méně známé.

Vybírat budeme i ze široké nabídky koktejlů, které budeme oživovat barmanskou show a celkový přistup barmanů by měl působit profesionálně, ale zároveň velmi přátelsky. Žánr hudby je nastaven tak, aby zapadal do celého projektu klubu Choppers, takže těšit se můžete na Rock, Rock 'n' roll, Funk Jazz, Soul, Rnb, Pop.

After jak v samotném názvu vidíte má také svůj význam, otevíráme první after club v Plzni. Otevřeno máme o víkendu do 9:00.

Těšíme se na Vaši návštěvu

V podniku se čepuje - Budějovický Budvar 12°.

Kategorie - Music bary - Kluby.

Hodnocení uživatelů

ambiente Hodnocení 3.00 miky.mikulic.5 Hodnocení 5.00 Nick165 Hodnocení 1.00

Nick165
19. duben 2015 | 12:18

Tak tohle co sem včera v tomhle pajzlu zažil to sem nezažil ještě nikde!, byl jsem tu 3. krát a nikdy sem už nevlezu přišel jsem se jenom pobavit a příjde ožralej cikán který to tam vede a začne mě tahat za mikinu a napadat mě abych okamžitě odešel nebo že mi rozbije hubu tak sem nakonec šel a v baru sem byl jenom 5. minut, takové chování k zákazníkovi je otřesný a tohle si líbit nenechám nikomu sem nic nedělal přišel jsem se jenom pobavit nic víc, a pokud vím zaměstnanec nemá být v pracovní době vůbec opilý a má se chovat k zákazníkovi slušně a ještě vedoucí tohle není normální, jediná slečna barmanka byla ke mě slušná at se udusí penězmi který sem tam kdy utratil a nikdy víc do toho pajzlu nevlezu!!!!!!!!!!!!!.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde