Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Becher Klub
By: ambiente

Becher Klub

112.3636III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.36
Adresa:Americká 49 Music bary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky kulečník TV/projekce kulturní akce letní zahrada Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Bar a pivnice v Kulturním domě na Americké. Prostory tvoří přední bar a zadní sál s několika kulečníkovými stoly a automaty na šipky.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Music bary

Michal
17. květen 2008 | 17:25

Divný, divný, divný... měl sem tu z toho takovej divnej pocit, vůbec se mi tu nelíbilo, bylo tam v podstatě prázdno a vůbec to neni útulný, ta rozsáhlost zadního sálu mi vadila. Obsluha na otázku co máte za pivo odpověděla: " Gambrinus, je to snad špatně?". Po mojí odpovědi, že jo, sem radši odešel...

Vohry
4. červen 2007 | 19:31

No tak tady jsme měli kdysi dávno mazec po maturáku:) Ještě že je to kousek z DK Inwest:) Obsluha na nás byla sice ostrá no ale moc se nedivim no:)

Fiky
18. prosinec 2006 | 15:17

Je to dobrý klub, když si chcete v klidu zahrát šipky nebo kulečník. Avšak na rušnější akce to tu opravdu není. A nechce je ani obsluha, jak již zmínil Ambiente.

ambiente
1. prosinec 2006 | 11:06

Je zde obvykle dost prázdno, což se nelze vzhleem k obsluze ani divit: "Prosím Vás, zase hned odejděte, vůbec se mi nelíbíte!" Na otázku "Proč? vy už zavíráte?" se dostalo jednoduché odpovědi "Třeba!"

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde