Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Rockle
By: ambiente

Rockle

303.3667III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.37
Adresa:Divadelní 2 Kluby III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-605-487-887
WWW:http://www.rockle.cz
email:není uveden


Tento podnik skončil svoji činnost!

Přijemná hospůdka ve sklepních prostorách v centru města, jak vyplývá už z názvu, s rockovým laděním. Příjemná k posezení ve dvou i více lidech, příjemná obsluha. V podniku se také vaří. Nyní je podnik po rekonstrukci znovu otevřen.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Kluby

Vasek
17. květen 2007 | 12:05

Je po ROCKLI, zas další supr klubík zařval a zaměřil se na jiné věkové i ... kategorie...

nasa
30. leden 2007 | 23:16

dalsi z plzenskych klasik, misto stkavani studenu jeste dlouho po ukonceni studii (coz s sebou prinasi mnoho krasnych slecen :-))

pivko v pohode, kuchyne slabsi

Fiky
9. prosinec 2006 | 11:49

Pěkná hospoda, s dobrým pivem, kde se dají zažít skvělé akce. Ale nedávejte si tam teplý jídlo. Porce malý, jídlo bez chuti a zápachu, zkrátka už si tam nic teplýho nikdy nedám.

Petricek
10. říjen 2006 | 13:26

Prijemne posezeni, za poslechu pro me poslouchatelne hudby. Nevihoda majitelu spolecnosti Vodafone(nevim jak u ostatnich, ale bude to asi podobny), v podniku nemaji zavedeny signal..

Zoidberg
7. duben 2006 | 15:53

Vsimnul jsem si, ze pekny velky hodiny ve vyklenku u baru jsou v tahu a je tam nejakej pitomej budik.

ambiente
9. únor 2006 | 22:36

Jeden z tradičních zažitých plzeňských klubíků. Mají zde výborné pivo a hraje zde kvalitní hudba. Nevýhodou jsou stísněné prostory, takže se sem občas navalí hromada lidí, a to je tu pak tak zakouřeno, že se nedá skoro dýchat. Na druhou stranu se dá při takových rojzetých mejdanech fakt dobře zapařit:)

Beny
30. leden 2006 | 08:45

Dobrej podnik, škoda jen že s tak malou kapacitou. Obvykle dobře hrají a pak se zde dobře paří.

Abuse
12. listopad 2005 | 19:11

Čau, byl jsem v Rockli na koncertě Jalovýho výkonu. Bylo to fajn, dokonce jsme se tam i nějak vešli. Akorát mě nasralo, že pan barman (ne ten co je na fotce, ten druhej - s čímsi vzadu ve vlasech) byl opravdu zpomalenej. Psal si sms a telefonoval místo toho aby točil. Čekal jsem na pivo dobrých 15 minut (a to jsem stál přímo u baru). Když se toho chopil ten druhej, tak to bylo OK.

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde