Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Music cafe Mlýn
By: HomolkaL

Music cafe Mlýn

52.6000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.60
Adresa:Radčická 40 Kluby I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) jukebox bezbariérový přístup kulturní akce letní zahrada Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30000
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Velmi příjemně zařízený podnik, který se nachází v komplexu Kalikovský Mlýn, nedaleko od nákupního centra PLAZA.Klub je jako stvořený k pořádání koncertů, je zde originální kruhové podium, které poskytuje lepší kontakt s kapelou.V podniku se nachází jukebox velmi slušně napěchovaný různými hudebními žánry.Celkový dojem velmi precizně zařízeného klubu, ve kterém se rozhodně nešetřilo s použitými materiály, dokresluje prosklený strop, jehož různobarevné a měnící se efekty navozují ojedinělou atmosféru.

Klub je rovněž vhodný k pořádání vernisáží, oslav a večírků.Zajímavě řešená část pro sezení umožňuje najít své "útočiště" i středně početné partě lidí, kteří hledají to správné místo na posezení ke kávě nebo nealkoholickým či alkoholickým nápojům, kterých je zde opravdu slušný výběr.

Otevírací doba: út–čt 18–02, pá–so 18–04 hod

V podniku se čepuje - Guinness Stout - Plzeňský Prazdroj  - Stella Artois .

Kategorie - Kluby - Music bary.

Hodnocení uživatelů

L@D@ Hodnocení 3.00 Kostěj Hodnocení 2.00 bub Hodnocení 3.00
vitamin Hodnocení 1.00 Natty Hodnocení 4.00

bub
13. duben 2015 | 19:57

Pozor při placení vstupného! 11/04/15 na koncertu Cody se pán u vstupu snažil vracet o 100Kč méně a tvářil se že je to omylem... Přitom to bylo pravidlem. Klub dobrej, ale že se vás někdo snaží okrást hned u vstupu, to dobrej dojem dost kazí.

Natty
1. prosinec 2011 | 15:08

nevím proč si myslíte, že zde nemají klimatizaci, jelikož je viditelná už od vchodu. prostor je to nádherný a ideální pro veškeré akce. Obsluha na mě vždy byla moc milá a nestalo se mi že bych čekala dlouho na baru.

vitamin
22. duben 2011 | 10:40

souhlasím s kostějem, strašně malý prostory a šíleně velký ceny. obsluha nafrněná.

Kostěj
22. duben 2011 | 10:10

42,- za dvanáctku je fakt nechutně přepálený, zvlášť vezmeme-li v potaz, že v hospodě nemají ani klimatizaci. Včera na Hruškowicz jsme to po hodině vzdali, protože to bylo opravdu na padnutí.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde