Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

JUMPER.NO 28

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Prokopova 28 Kluby I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup kulturní akce Popularity: 3
Co to je?
Plzen - Centrum, 30100
Telefon:+420-739-444-818
WWW:http://www.jumper28.cz
email:jumper.no.28@seznam.cz


Dance club Jumper se nachází v původních prostorách Clubu_28, který prošel přestavbou, aby mohl zazářit s novou image, stejně jako se změnou majitelů. Jumper, který se může pyšnit rozsáhlou členitostí svého prostoru.V předních prostorách funguje přes den jako kavárna s příjemným posezením v patře či přízemí.

Disponujeme bezplatnou wi-fi pro zákazníky, několika LCD či velkou projekcí. Nabízíme Vám samozřejmě velkou nabídku vynikajících alkoholických i nealkoholických nápojů, kterými Vás obslouží naše příjemná a krásná obsluha. Jedinečnost tohoto clubu bychom chtěli zvíraznit také v nabídce točeného piva, kterým je Heineken.

Hlavní náplní clubu Jumper však není jen kavárna, ale Dance Club v nově zkrášlených zadních prostorách, kde se můžete těšit nejen na každotýdenní akce, od středy do soboty, vynikajícího DJ, míchané nápoje, zábavu v plném proudu či velmi působivé prostředí, ale také na milé tanečnice tančící na baru.

V podniku se čepuje - Heineken  - Krušovice 12°.

Kategorie - Kluby - Kavárny - Taneční kluby - Vinárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde