Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Jazz Rock Café
By: ambiente

Jazz Rock Café

473.6170I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.62
Adresa:Sedláčkova 18 Kluby I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) kulturní akce Popularity: 9
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-224-294
WWW:http://www.jazzrockcafe.cz
email:info@jazzrockcafe.cz


Jazzový klub byl otevřen v červnu 1997, Velice rychle se stal díky svému pojetí a stylu hudebního klubu vyhledávaným a kultovním místem setkávání nejen mladých lidí. Tomu napomohlo působivé prostředí, profesionální obsluha a skvělá dramaturgie hudebních i jiných akcí, nezřídka konaných se zřetelem na bohaté kulturní dění ve městě.

Tradicí jsou středeční živé koncerty, kdy se v JAZZ ROCK CAFÉ můžete na vlastní oči a uši přesvědčit o mistrovství takových veličin světové i domácí hudební scény jakými jsou např. Rudy Linka, Miles Evans, Milan Svoboda, Radek Krampl a mnozí další. V pátek a v sobotu se o Vaší dobrou pohodu stará DJ hudba, která Vás vtáhne do tónu funk, rock, soul, rhythm a blues, latin jazz, acid jazz a dalších hudebních žánrů.

A protože JAZZ ROCK CAFÉ byl nejen první bar v Plzni, ve kterém jste mohli ochutnat opravdový "COCKTAIL" a dodnes si drží primát co do šíře nabídky, je nasnadě, že se zde budete opravdu dobře bavit (Oficiální text - kráceno).

V podniku se čepuje - Master 13° - Master Tmavý 18° - Plzeňský Prazdroj  - Velvet .

Kategorie - Kluby

Adleita
4. červenec 2011 | 14:15

Srdcová záležitost. Jeden z nejlepších barů na dlouhé večery. Skvělá nabídka koktejlů.

jochy
30. červen 2010 | 21:38

hezkej klub na noční jízdy, rozmanitá hudba přiláká rozmanité osazenstvo. ceny odpovídají navštěvovanému klubu.

Peťulka
4. březen 2010 | 00:06

Výbornej klubík. Skvělá atmosféra a úžasní barmani.

L@D@
30. leden 2010 | 19:12

Pohodovej klubík, jak na posezení, tak na koncert. Dobrá hudba, drinky a není zde zahuleno. V pátek a v sobotu je zde rušno do rána. Stojí za to sem zajít.

Křupka
19. leden 2010 | 15:14

Nemám problém zaplatit za půllitr dvanáctky 42 korun, ale někde, kde mají čisté záchody, neokopané zdi do výše ramen a to pivo je dobré! Jinak je to tu fajn na kalbu, je tu zahuleno, ale dobře tu hrajou a kmitaj. Ale jak říkám jako zákazník: něco za něco.

gary
24. duben 2009 | 10:57

Příznivec jazzu opravdu nejsem, ale zašel sem v rámci poznávání plzeňských klubů. A na pár paňáků s přáteli dobrý.

lupik
23. leden 2009 | 21:43

Určitě moc pěkný podnik. Vždy příjemná obsluha, dobré pití, vždy odměním velikým dižkem

Jena
16. květen 2008 | 01:07

Skvela poloha, prijemny interier, vzdy super hudba. Obsluha na urovni, ceny normalni. Jo a dobry kafe tam maji. Az me budete chtit videt s nejakou slecnou, nejspis budu tam :)

Turbínka
11. duben 2008 | 19:27

Príma podnik na dobrém místě. Stylové fotky na stěnách, kvalitní muzika (časté koncerty) dodávají místu jedinečnou atmosféru;) Profesionální a milá obsluha... Jazz je zkrátka skvělé místo pro sektání s přáteli, posezení nad dobrým presem a nebo jen tak zatáhnout odpoledne a relaxovat;)

Mirok
23. leden 2008 | 01:17

Zbytečně draho, zase tak excelentní na první cenovou mi to tu nepřišlo. Sám od sebe bych sem asi už nešel.

misaMisova
8. listopad 2007 | 21:25

V jazzu jsem byla parkrat na srazu se stredni, no nebylo to spatny.. maji tam dobry koktejly, dobryho barmana :) hudba tam taky neni spatna, ale je tam neco, co my na tom nesedi... mozna nektery lidi co tam chodeji... nevim.

Matci
29. říjen 2007 | 19:36

Bezva podnik, kde se dá příjemně posedět a pokecat. Co jsem tu já byla, tak narváno nebylo, ale je pravda,že to bylo spíš v odpoledních hodinách. Jak večer nevím, ale určitě to stojí za to.

Chico
5. říjen 2007 | 15:37

Fakt pěknej bar! Mají tam novej kousek od Prazdroje Master. Sice je tam draho ale je to u náměstí takže se to dá čekat ale zkousnout se to dá. Hodně dobře ozvučený.

viliam
9. červenec 2007 | 01:06

podnik s obrovským hudebním zázemím, prolínajícím širokou škálu spekter hudebních žánrů. dlouhá otvíračka do čtyř je též pozitivum. ceny jsou sice přemrštěné ale ne nestravitelné. obsluha : mám jednu nemilou příhodu, kdy jsme si objednali dva jacky a "velice ochotný" barman flákl na bar whiskovky, do nich rozdílně ledu a destilát dolil dle oka bez měrky, což mělo za následek, že jsem měl tak malého panáka a kamarád neměl o moc víc. shodou okolností už tam onoho "barmana" nevídám, nevím jestli špatná paměť na obličeje a nebo už ho vyrazili..

Stinin
26. červen 2007 | 00:06

Narváno, draho, hluk.... rychle pryč

Michal
3. leden 2007 | 23:33

Vždycky když jsme tu byli, tak tu bylo strašně narváno a ceny taky nejsou zrovna lidový.

Pablo
24. duben 2006 | 21:09

celkem předražený podnik, a obzvlášť záchody jsou tu horší než v kdejakej čtyřce...

ale Marwanovi to na fotce sluší:))

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde