Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Divadelní klub

183.4444III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.44
Adresa:Prokopova 14 Kluby III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) šipky kulečník kulturní akce Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-603-415-029
www:není uveden
email:není uveden


Divadelní klub, neboli Divadelák, se nachází v budově Komorního divadla DJKT. Je tu pěkné prostředí, muzika vám nevymlací bubínky z uší a je tu možné potkat četné plzeňské herce, kteří jdou na sklenku po představení. To vše dává dohromady výbornou atmosféru této hospůdky.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Kluby

Jarda Novák
3. červenec 2011 | 23:50

Tak pozor, od září 2011 to mají noví majitelé a dost s Klubem hnuli dopředu. Vlastně vůbec neplatí předchozí recenze, protože ty se týkají bývalých majitelů...

Jestli mohu posoudit, tak dnes jde jakoby o dva provozy.

Přes obědy je to vlastně docela levná restaurace, kde dostanete ovšem výborné jídlo, vyplatí se sledovat na www. divadelniklubplzen. cz.

Večer jde pak o klasický divadelní klub, který může být zajímavý pro kohokoliv, kdo má zájem o klid, slušnou muziku, nějaké ty drobnosti k jídlu a výborné víno.

Majítelé vlastní vinotéku a myslím, že je tam dnes nejlepší výběr vína z celé Plzně, ale za výborné ceny.

Pokud je vás větší parta, neznám lepší hospodu v Plzni, kde si můžete udělat rezervaci. My tam dělali sraz třídy a byli jsme nadšení, nic nebyl problém, vše, co jsme domluvili dopředu fungovalo, no prostě radost, je vidět, že je to baví...

Kiss
21. květen 2009 | 19:27

je to klasika, která patří jak k Plzni, tak hlavně k divadlu. Dá se zde opravdu dobře najíst za přijatelné ceny, a vcelku to vládne pohoda a klid. zařízení je stále ještě komunistické, ale na druhou stranu to kompenzuje příjemný personál a místní v. i. p. lidé.

Vasek
17. květen 2007 | 11:58

Divadelák, dá se tu dobře najíst, pokud není představení tak je tu parádní klid, pokud je nemáte šanci se sem téměř dostat :-)

Michal
24. prosinec 2006 | 00:41

To že herci tam chodí po představení na "sklenku" je řečeno dost slušně:-) Ale co jsou to taky lidi:-) Jinak je tam pohoda.

Petricek
9. říjen 2006 | 16:41

Naposledy sem tam byl vcera a potkali jsme Elisku.. (z pohadky princezna ze mlejna) jinak je tu novy vrchni, ale uz tam byli i lepsi a vstricnejsi..

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde