Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Brázda
By: ambiente

Brázda

223.6364II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.64
Adresa:Kollárova 3 Kluby II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) fotbálek šipky kulturní akce letní zahrada regionální piva Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30121
Telefon:+420-737-427-775
WWW:http://www.klub-brazda.cz
email:info@klub-brazda.cz


Tento podnik skončil svoji činnost!

Celkem netradiční klubík na velice tradičním místě. V minulosti se zde nacházela především kultovní čajovna El Carmel, posléze taneční klub El Carmel a poté zde několik let byla Jedová Chýše, do které se začali slézat nejrůznější živly.

Nicméně žádné živly se zde už nescházejí a ze své minulosti klub pochytil dosti alternativnosti. V lednu minulého roku zde nalezla útočiště divadelní jednota Brázda (DJB). Můžete se zde usadit na pohodlný gauč, do křesla či podle libosti ke prostornému stolu a nebo si jít zasportovat do Sportoviště TJ Brázda a to na fotbálcích Bonzini a Rossengard.

Zařízení klubu je opravdu netradiční v duchu retro-pop-artovém. Konají se zde různé kulturní akce - divadlo - a hrají zde rockové, punkové a ska kapely.

Za zmínku též stojí Náchodský Primátor Weisenbier 12°, což je kvasnicový nepasterovaný pšeničný ležák a Primátor Dark 12°.

Otevírací doba:

Po - Čt: 17.00-02.00

Pá: 18.00-03.00

So: 18.00-03.00

Ne: zavřeno

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj  - Primátor Tmavý 12° - Primátor Weizenbier 12°.

Kategorie - Kluby

kikina
29. duben 2008 | 21:15

brázda v pohodě, obsluha ok, pivo taky... poměrně malej prostor, ale zas je to útulný, že jo

bokry
31. březen 2008 | 19:40

brázda je šupr nejvíc klubík... sice vstup skrz průchod a šplhání f podnapilém stavu nahoru po schodech znamená smrt... taky se dá skrz dvorek ale ne gdyž je branka zavřená... přelézání té velice ostré kovové konstrukce mě stálo nejednu kalhotu... v létě zahrádka grilovačky... jinak vevnitř supr fotbálky pivo jídlo gut ale vototu neyde... de vo ty lidi a ty sou nejvíc... divadlo brázda gdo neviděl neuvěří gdo viděl nechce již dál žít(bez něj)

L@D@
13. březen 2008 | 12:15

Kdyz prichazite pres dvorek, ucitite podivny zapach, pri vstupu na vas ceka celkove divne, neutulne prostredi.. chybi dvere od zachodu, svetlo na zachode.. pivo nic moc, na koncerty je to hrozne male. Co mi zaujalo jsou stinitka na lustrech (jsou z kyblu :-) )

gambrmen
11. březen 2008 | 21:14

Tak tady se to od me navstevy pred cca 2mi lety, rekl bych dost zmenilo! Nejenom ze maji vyborny psenicky kvasnicovy Primator (sic pomerne drahy 29,-), ale cely mi to tam prislo takovy cistsi heztsi. Dalsi plus za pravidelne koncerty.

Takze dobre to tam Viliam vede, hlavně vydržaj:-)

Y
7. prosinec 2007 | 15:46

Polorozpadle vybaveni, podivna obsluha. Pivo celkem dobre. Pokud je THC vas styl zivota rozhodne sem zapadnete, vy ostatni zrejme ne.

misaMisova
4. listopad 2007 | 12:36

Fetacky doupe...

viliam
9. červenec 2007 | 01:24

toe moe brázda voe..:) brázdu mám ve dvoře, takže zde vždy končím.. podnik navštěvují pro mě vcelku zvláštní lidé ale postupem času je začínám poznávat a trochu jim začínám rozumět. zahrádka je na léto vybavená vlastní pípou, což je vcelku nezbytné, jelikož se jde na bar po schodech a to po xy pivech ne vždy bývá uskutečnitelné.. za barem dělají krásné slečny, věčně veselé..:) ono je tam vcelku vůbec veselo..

humanoidvani
4. červenec 2007 | 10:18

brázda pičo

nasa
15. prosinec 2006 | 15:43

nejlip je na baru :-)

sikymax
24. září 2006 | 18:04

jasně nezbývá než souhlasit s "recenzí" Shotice... je to móóóóóóc dobrej klubík.

POZOR!!! 1.10.2006 turnaj ve stolním fotbálku jednotlivců i dvojic

Shotice
16. březen 2006 | 12:53

Konečně se z tohoto úžasného prostoru stal normální klub, klub ve kterém si každý něco najde. RetroAlternativní prostory s pohodlnýma gaučíkama a voňavou kuchyní zlákaj každýho pohodovýho dredaře, technaře i třeba hipíka.Úžasná je velká mísnost vyhrazená pouze pro fotbálky.. kde najdete snad 4 nebo dokonce 5 stolů rúzných typů, Hudba mě též nezklamala jako příjemná obsluha která toleruje i decentní pokuřovaní zeleného tabáčku. Všem doporučuji, Dole v Dole:Opouští horníkovu svítilnu, snad jako balon vznese se a horníka někam odnese. HLUBOKÁ Brázda.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde