Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Tartelette
By: ambiente

Tartelette

324.0938II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.09
Adresa:nám. Republiky 18 Kavárny II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner Popularity: 10
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:není uveden
WWW:http://La.Tartelette[zav]seznam.cz
email:není uveden


Francouzský fast food u tramvajové zastávky na náměstí Republiky. V nabídce jsou velice husté polévky jako denní meníčka, široký výběr z francouzské kuchyně.

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek: 7:30 - 19:00

Sobota: 8:30 - 13:00

Kategorie - Kavárny

joshua
29. listopad 2013 | 18:51

Bezkonkurenční podnik, co se koláčů týče. všemožný druhy, každý si vybere a jsou opravdu vynikající. měl jsem zatim vždy štěstí na velmi příjemnou mladou dámskou obsluhu :) přes oběd je tam pěknej frmol... až moc, na oběd snad jinam. ale na to vzít si koláče s sebou a posedět někde vedle v klídku v sadech je to parádní :) i polévky mají skvělé.

Annette
4. květen 2013 | 08:54

Naprosto vynikající podnik s naprosto vynikající nabídkou slaných a sladkých koláčů, krémových polévek a sendvičů. Jen doporučuji!

Nicméně již několikrát jsem narazila na obsluhu bez úsměvu, které jakoby vadilo, že ještě nemám vybráno.

barbucha.strasidlo
1. červenec 2011 | 16:33

Nejraději sem chodím na mandlové a hruškové koláče a k rychlému obědu polévky z denního menu. Jídlo čerstvé a chutné, koláče vždy výborné a křupavé. Určitě ještě mnohokrát navštívím.

garfieldeek2
19. duben 2011 | 14:34

Fajn francouzské bistro, skvělé čerstvé bagety, parádní quiche a hlavně famózní saláty... fíkový je prostě nej! Ochutnejte a uvidíte :-)

paja1012
11. září 2010 | 23:33

Restaurace kombinovaná s rychlým občerstvením. Mají výborné prakticky vše, co vyrábí. Široký výběr zejména slaných koláčů, ale i baget. Polévku jsem měla pouze jednou, ale byla skutečně vynikající.

Kiss
28. květen 2009 | 15:24

Zajímavý pokus o pravou francouzskou restauraci, která je hlavně rychlím občerstvením na bagety a koláče, které dnes seženete prakticky v každém supermarketu. Ovšem jídlo opravdu velmi chutné za výborné ceny a obsluhující slečny se umějí moc hezky usmívat! Doporučuji ochutnat hlavně polévky, ty jsou tady grandiózní.

gary
6. květen 2009 | 00:20

Opravdu asi jediný podnik ve francouzském stylu, hlavně skladbou jídla. Slané koláče si nemohu vynachválit, výborná svačinka s sebou, ale i posezení s kávou či vínkem je perfektní.

Blueflanker
21. duben 2009 | 19:33

Vynikajici podnik, snad jediny sveho druhu a naprosto originalni. Pokud se chcete rychle zastavit, vychutnat odlisnou atmosferu. Ochutnat vynikajici kolace ci si pochutnat na dobrem francouzskem rozlevanem vinu( a ze narazit v Plnzi na dobre rozlevane vino je temer nemozne) je to vynikajici podnik. Vrele doporucuji. Snad je otvricka by mohla byt trosku delsi.

amy
3. říjen 2008 | 18:10

Otevřeno je snad do 19, ale už v půl páté nemají prakticky nic, slečny mají vypucováno a další 2 hodiny pravděpodobně jen čekají na zavíračku. Takto je to už celá léta, což jsem si ověřila několikrát, když jsem šla kolem. Divím se, že to majitelce nevadí. Mě to vadí hodně, protože koláče jsou dobré. Škoda, že přístup k zákazníkům je takovýto, ze začátku to bylo jiné.

fairysek
18. září 2008 | 21:27

Jídlo perfektní, ceny výborné, obsluha milá, prostředí velice příjemné! snad jen ukřičení francouzi by se tam mohli ztišit :)

Chico
20. květen 2008 | 11:51

Francouzská restaurace na obdobu rychlého občerstvéní. Přímo na náměstí Republiky má dokonalé umístění pro svou jedinečnost, protože v Plzni nevím o další restauraci, která by kladla důraz na francouzskou kuchyni. Mají koláče jak sladké tak slané, polévky a bagety. Opravdu moc doporučuji jablečný koláč!!!

Turbínka
9. duben 2008 | 20:23

Třikrát bravo! Milý podnik se stylovou hudbou a perfektně připravenými koláči (sladkými i slanými), sendvičíky a bravurní kávou, čokoládou i čajem. Jdete-li kolem náměstí a máte chuť na něco malého a chutného, tak vás rozhodně tento podnik nezklame.

Johnny
1. listopad 2007 | 12:27

Perfektní obdoba rychlého občerstvení tentokrát francouzského střihu. Kombinace ideální polohy a neuvěřitelně chutných lehkých sendvičů zaručuje podniku pravidelné návštěvy mé hladové osoby. :)

Matci
21. říjen 2007 | 22:51

Zvenku to nevypadá zrovna nejlíp, ale zdání klame... Takhle výborný quiche nikde nemaj a ty jejich bagety... mmm... super... ceny v normě a pochutnání luxusní...

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde