Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Street Café
By: gary

Street Café

153.9333I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.93
Adresa:Klatovská 14 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-777-282-354
www:není uveden
email:streetcafe@seznam.cz


wifi Netradiční kavárna kousek od centra na frekventované Klatovské třídě u známého místa U Práce. Pro někoho možná trochu skryté. Ale barevný interiér zažene chmury a výborná káva a zákusky se sendviči potěší na duši. Místa je dostatek. Obsluha vždy s dobrou náladou na tváři.

Otevírací doba:

Po-Pá: 7:00 – 21:00

So: 10:00 – 18:00

Ne: 13:00 – 18:00

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Kavárny

iivannka
30. květen 2012 | 12:06

Moc příjemná kavárna, obzvlášť pro studenty a ty, kdo si chtějí v klidu číst. Dobré pití a i moučníky a sandwiche. Doporučuji nechat si ohřát ciabattu. Ale to vám obsluha, která je tu moc milá, ráda poradí.

maydayberry
10. září 2011 | 22:06

Tomuhle říkám Moje místo. Dřív jsem zašla jenom tak jednou za čas, když se mi zrovna chtělo a nebylo kam, ale teď mě jejich kafe v nějakém obtížnějším ránu perfektně probudí a odpoledne zase uklidní. Světe div se, dá se tam i pracovat nebo se učit. Moderní interiér je fajn, i když nefandím růžové, která se tam někdy mihne, tak to na mě působí skvěle. Personál je vážně v pohodě a většinou se mi trefí i do hudebního vkusu přjemnou hudební kulisou. :-) Dortíky a jiné věci k zakousnutí chutnají skvěle a káva je pěkně chuťově výrazná.

Co bych ale chtěla fakt pochválit, je starost o zákazníka. Věrnostní kartičky na 10. kávu zdarma a letošní prázdninové slevy přece jenom potěšily.

martinkajandulka
7. březen 2010 | 02:23

Tak tohle je moje srdeční záležitost... Svého studentského času jsme tu strávili minimálně 15 hodin týdně... Skvělá atmosféra, prima obsluha, úžasné dortíky. Ten domácí od paní vedoucí je můj miláček.. Dobrá káva... Nyní pracuji a vždy po náročném dni jedu relaxovat právě sem... Sama i se společností... Vždy mě poznájí a výtají.. Cítím se tu krásně. Jen tak dál... :) Fandím... :) a hned zítra přijdu..

Sohaj
20. únor 2010 | 00:46

Nabídka nápojů předčila mé očekávání, oceňuji také opravdu příjemný personál a celkově vzata opravdu dobré místo na vyplnění mezer mezi přednáškami. Nekuřácké prostředí prospívá.

Kiss
3. září 2009 | 17:23

Příjemná kavárna s připojením na internet, kde je jedinou vadou velmi mladý a nezkušený personál, jinak zajímavý počin v centru města, kde se po těžkém pracovním dnu dá skvěle odpočinout.

gary
14. srpen 2009 | 22:44

Protože tudy často chodím, už sem musel konečně navštívit i toto skvělé místo a byl jsem mile překvapen, perfektní obsluha, vtipná. Latte Macchiato bylo opravdu skvělé. Domácí tiramisu vyráběné přímo zde bylo skutečně chutné a tak jak má být. Někoho možná překvapí systém toalet. ale jinak interiér hýří barvami.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde