Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Perlová Čajovna
By: Chico

Perlová Čajovna

353.8857I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.89
Adresa:Perlova 10 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner nekuřácký prostor Popularity: 10
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-723-494-567
www:není uveden
email:není uveden


Čajovna v centru Plzně nedaleko náměstí Republiky. Podnik nabízí tmavou relaxační místnost, kde si můžete odpočinout od ruchu města a popíjet některý z velké nabídky čajů. Možnost zapůjčení vodní dýmky (šíši) v kuřáckém salonku.

Otevírací doba:

Pondělí - neděle: 14:00 - 22:00

Kategorie - Kavárny

Chomacek
6. prosinec 2010 | 01:25

Ale jistě že je v Plzni víc čajoven. Perlová je bývalá Dobrá čajovna (frančíza, řetězec, plusem standart, mínusem uniformita) která se z "tajuplných" důvodů trhla. Je hodně "provařená" a nyní rozhodně nejlepší za celou dobu své kariéry, ale v Plzni jsou i čajovny luxusnější, i levnější, i duchovnější, i alternativnější, i s lepšími čaji, a i s lepšími dýmkami. Řešit to zde nemá moc cenu, od toho je už pár let jiný web specializovaný na čajovny.

viita
5. listopad 2010 | 13:46

Čajovna nemá chybu, je opravdu útulná. Takový typ čajovny tu jiný není. PS: poznámky typu, že když tam není pivo tak to sem nepatří a budu to kvůli tomu špatně hodnotit jsou podle mého úplně zcestné... zamyslete se.

lofason
20. říjen 2010 | 22:25

Čajovna užasná, ale vzhledem ke stránce na které se nacházíme, tak dám hvězdu jednu kvůli absenci piva.

Blueflanker
1. červen 2009 | 22:27

skvela cajovna, pro zastaveni se, ochutnani dobreho caje, odpocinuti si od stresu v seru a vklidu pri poslechu nejake fajn hudby a nebo s kamarady zajit do salonku na vodnici a k ni si dat nejakou dobrou specialitu. Vynikajici podnik at pro navstevu v jednom/dvou ci vice lidech :). Jen prosim nerusit delikatni atmosferu.

Pájator
7. prosinec 2008 | 16:04

Možná dobrá čajovna, ale hodnotit na těchto stránkách čajovnu asi není úplně ono. To už by jsme rovnou mohli hodnotit cukrárny a mléčné bary. Takže s přihlédnutím k zaměření těchto stránek a k naprostému nedostatku piva v této provozovně... rozhodně nedoporučuji návštěvu.

Shotice
4. říjen 2008 | 15:11

nejlepší čajovna v plzni. na relaxaci, romantiku, výbornej výběr čajíčků-má svoje kouzlo-doporučuji si dát i šíšu.. a obsluha naprosto skvělá!!!! Akorát by mohli mít otevřeno do 23 škoda že je tak malá - pořád narváno!

Syny
29. září 2008 | 17:09

Chodim sem s pritelkyni a ac sem takoveto podniky predtim nenavstevoval, tak me to velice prijemne prekvapilo. Prijemna atmosfera a klid. Jen oteviraci doba do 22:00 bych rekl, ze je pomerne malo. Ale i tak davam plny pocet jelikoz se mi tam opravdu libilo.

fairysek
18. září 2008 | 21:21

jiný svět .. klidný, hloubavý, voňavý. najdete mě tam často :)) a až na chování paní majitelky nemám, co bych vytkla

Verunin
20. červenec 2008 | 21:07

nejpříjemnější čajovna v Plzni ;) to je bez debat, především díky interiéru, atmosféře, profesionalitě obsluhy, kvalitě nabízených čajíků a jim podobných lahod.. :) šíšu sem am ještě nezkoušela, ale není pochyb, že budu spokojena i s ní ... rozhodně doporučuju vyzkoušet-budete pak chtít chodit jedině tam XD

Johnny
1. listopad 2007 | 11:51

Tak relaxační a pohodovou atmosféru si těžko vytvořím i doma. Tma, svíčky, tichá hudba a pohodlné polštářky pod zadek a.... prostě relaxace. Obsluha příjemná a čaje výborné. Tenhle podnik mě přesvědčil, že nejen pivo se dá pít... :)

Chico
1. listopad 2007 | 01:00

Moc dobrá čajovna, klidný prostředí dobrá hudba a ochotný personál. Prostoru na podávání čaje je dost ale jestli si chcete dát šíšu tak doporučuju rezervaci bohužel sou jenom dva koberečky.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde