Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Ólala Café
By: rango

Ólala Café

82.8750I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.88
Adresa:Pražská 2 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) gastroPASS internet/Wi-Fi nekuřácký prostor Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-378-606-699
WWW:http://www.olala-cafe.cz
email:info@rango.cz


Na rohu Pražské ulice a náměstí Republiky vyrostla nová italsko-francouzská kavárna, která láká na skvělou kávu, příjemný moderní design a především úžasnou nabídku slaných a sladkých dobrot ke kávě. Ke kávě si můžete vychutnat např. croissanty, palačinky na sladko i na slano, panini nebo sendviče s pravou chutí Itálie. V kavárně se podávají sladké i slané snídaně a kromě toho kavárna nabízí velký výběr vín.

Kategorie - Kavárny.

martinsvetlik
25. červenec 2011 | 01:27

Osobně hodnotím velice pozitivně. Oceňuji příjemný moderní interiér a jsem rád, že si majitelé dali záležet i na celé identitě kavárny. Rád sem chodím na obchodní jednání, obsluha příjemná, leč někdy až příliš aktivní nebo naopak pomalá, jde hodně o to, na koho člověk narazí, ale nikdy jsem neměl větší problém, který by mě odradil od další návštěvy :-)

Blueflanker
4. červen 2011 | 18:53

Tento podnik působí dle mého názoru rozporuplně. Nesedne mi zdejší design interiéru, ani chování obsluhy, která nás jednou chodila kontrolovat snad každých 5 minut, jestli už máme dopito ( alespoň tak to působilo) nebo pro jistotu jednou nepřišla po 10 minutách ( a to bylo poloprázdno) ani jednou. Osobně bych řekl, že je to podnik bez jakéhokoliv ducha, jakých ostatně poslední dobou v Plzni jen přibývá.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde