Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto eM caffe
By: gambrmen

eM caffe

103.2000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.20
Adresa:Klatovská 174 Kavárny II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) internet/Wi-Fi letní zahrada ubytování Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-377-462-581
www:není uveden
email:elcaffe@digiart.eu


Kavárna eM caffe, dříve el Caffé dvojka, ještě dříve caffé Bory se nachází naproti svazáčku v budově penzionu Bory. V nabídce naleznete velký výběr kávy několika značek (Davidoff, Lamborghini, Lavazza, Lucaffe), zmrzlinové poháry, alkoholické a nealkoholické nápoje, mléčné, alko a nealko koktejly, vína a zákusky. V letních měsících je otevřeno posezení na kryté venkovní terase.

Otevírací doba:

Po - Pá 7:00 - 22:00

So - Ne 10:00 - 22:00

Kategorie - Kavárny

luda
6. duben 2009 | 15:43

Výborný posezení, chodím sem moc rád, skvělé koktejly a špičková káva Lucaffé a Lavazza. Doporučuju.

Markétka19
30. říjen 2008 | 16:09

Super kavárna, mám to kousek ze školy. Všechno na jedničku - poháry, káva atd. Jen servírka byla taková nejistá :)

Jena
6. červen 2008 | 23:22

Na Borech u konecne citelne chybela solidni kavarna. El Cafe je zarukou slusne urovne, slusne kavy, poharu atd. Opet interier bez vetsiho napadu. Prijemna je zahradka vzadu. Pouze misto, kde cisnici lesti sve bavoraky by se dalo zakryt pergolou a vyuzit lepe. Resume - proc ne, na mistni pomery slusny podnik na kafe a sladkost.

Vohry
8. květen 2008 | 17:12

Pobočka mé oblíbené kavárny kterou mám přímo u školy, vzhledem k venkovní terase ovšem rád zajedu o kousek dál do nové pobočky.. Kvalita služeb je řekl bych stejná

Johnny
23. duben 2008 | 17:03

Útulná miniaturní pobočka výborné kavárny na Chodském náměstí. Stejně dobrá káva, čokoláda a zákusky a navíc velmi příjemná teráska ve dvorku. Jediným - přesto doslova viditelným - problémem při mé návštěvě byla špinavá konvička na mléko u kávy a voda ke kávě s plovoucími kousky něčeho neidentifikovatelného. Pokud to bylo ojedinělé, jsem ochoten po příští návštěvě hodnocení zvýšit.

pajuna
22. duben 2008 | 22:36

Malinká, ale hrozně útulná kavárnička. Výborná káva mají stejně jako na Chodským 4 druhy kávy. Super je, že je tam krytá vankovní terasa, která je do dvora, takže žádnej smrad a hluk z Klatovský. Fakt doporučuju!!!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde