Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto CrossCafe Solní
By: Vohry

CrossCafe Solní

343.9706I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.97
Adresa:Solní 21 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-222-379
WWW:http://www.crosscafe.cz
email:crosscafe@janakbros.cz


Široký výběr vynikající kávy, sendviče, ciabatty a wrapy světových chutí, široký výběr dezertů a koláčů. Vyznavače aktivního životního stylu potěší nabídka čerstvého ovoce a jogurtů.

Otevírací doba:

Po - Pá: 7.00 - 21.00

So: 10.00 - 20.00

Ne: 11.00 - 20.00

Kategorie - Kavárny

Susanolla
18. září 2011 | 12:35

Příjemné prostředí, i když v Solní je většinou plno a velký hluk. Od kaváren tohoto typu očekávám větší klid:) káva dobrá (i když osobně upřednostňuji Starbucks:)) naprosto vynikající wrapy a saláty. Fenomenální dorty!!

maydayberry
10. září 2011 | 21:52

Dřív jsem tam chodila hodně ráda. Ale přijde mi, že se to tam nějak změnilo. Nevím v čem, protože kafe tam je tak nějak furt stejný. Ovšem mají bezkonkurenční sendviče a hlavně patro, které je ovšem většinou plné, ale výhled na křižovatku u pošty je parádní.

aranek
8. listopad 2010 | 21:22

Objevil jsem až po sesterském podniku na střeše BCB, platí totéž - standardní kvalita Cross Café, čokoládový dort a horká mléčná čokoláda nemá chybu.

Tak či onak, kavárnu mám asociovanou s klidnějším prostředím, lze-li to na tak rušném místě, nevím.

Shotice
10. říjen 2010 | 18:51

Tohle není místo kam se dá chodit každý den ale mít penízky a mít byt nad crossem lezu tam denně na snídaně.. líbí se mi soukromí horního patra.. a neskutečně dobrý dortíky. Doporučuji všem!

dudu1232
8. říjen 2010 | 23:05

Do cross jsem krátce po otevření chodila velmi ráda, většinou denně. Je ale pravdou, že kvalita kávy se snižuje, zatímco ceny rostou. Cross už rozhodně není, co bývalo. Počet zákazníků není, myslím, měřítkem kvality, Cross hodně těží z ideálního místo a zkrátka z toho, že jiné pořádné "to go" café v Plzni nebylo. Jsem zvědavá na úspěch Cross v Praze, kde je výběr širší a zákazníci jsou zvyklí na lepší kvalitu. I dnes Cross navštívím, ale je to spíš z "musu" - pokud nechci presso zabijáka, ale standartní fastfoodové kafčo na cestu - mám to při cestě. Pokud by v Plzni byl třeba Starbucks, daleko raději bych šla na POŘÁDNÉ kafe jednou za 3 dny, než denně na vodu z ponožek. A všem, co se Cross zastávají, doporučuji např. karamelové frapuccino ve Starbucks, jen jendou ochutnejte... A pak uvidíte, o čem mluvím :o)

Provozovatelům bych mmj. doporučila zlepšit klimatizaci, v teplejších dnech jsou interiéry naprosto neobyvatelné...

martinkajandulka
7. březen 2010 | 02:08

Stále nacpáno, ale stále supeer... :) Výborná káva, dortíky, kuřátka.. v centru města...

sarmel
8. říjen 2009 | 17:52

A úplně nějlepší je vanilkový latté... Mňam:-)

m@estro
14. září 2009 | 16:27

Pokrok nezastavíš :D Kávu si s sebou do kelímku neberu, ale uvnitř posedim rád. Kafe je typicky fastfoodový ale neni nejhorší, zato zákusky moc chválim, pokaždý si mužu dát jinej a všechny jsou výborný :)

gary
5. květen 2009 | 23:57

Po Jungmannce druhý otevřený podnik tohoto typu a značky. Prostředí je pravda o něco menší, což způsobuje, že ne vždy si sednete. Ale odnést se dá i s sebou.

pajuna
9. leden 2009 | 13:16

Interiér pěkný, ale už po druhé se mi stalo, že jsem si chtěl vypít kávu tam a personál mi řekl, že mi to musí dát do kelímku, že nemá hrnky. S sebou kelímek dobrý, ale když mám chuť vypít si kafčo a posedět u toho, tak z kelímku ho rozhodně pít nebudu.

Sifh
2. listopad 2008 | 12:19

Posezení v patře je rozhodně lepší, tedy pokud není sezení venku, díky výhodnýmu umístění sem zajdu skoro každej den. Obsluha sem si oblíbila, hlavně s jednou obsluhujcí se pokaždý zasměju. Jednou mě sice zarazila (asi brigádnice) ¨na které bylo vidět že jí svým přáním opravdu zatěžuju ale viděla sme jí tam jenom jednou :)

Chico
22. říjen 2008 | 18:11

Nemam rád amerikanismus! Kafe do kelímku mi prostě nesedí. Když už bych si dával kávu, tak bych na ní chtěl mít klid a pohodičku, to podle mě ani jedna z provozoven Cross nesplňuje.

lucash
13. květen 2008 | 21:50

Podnik na způsobu Starbucksu, karamelové cappuccino na chuť super, vzhledově už trochu horší, pěna není sametově krémová, ale má spíš ,, jarové bublinky´´. Jinak výborné ciabaty sendviče a dorty.I když nejsem vyznavačem fast-foodových kaváren za sebe dávám hodnocení 4 hvězdičky, i když ta pěna na tom cappuccinu?No dorty to zachraňují

kikina
29. duben 2008 | 21:42

konečně možnost kelímkovýho kafe, velmi oceňuji;)jinak jednou sem si tam poručila jakousi příchuť do kafe a bylo to tak nechutný, že už takovou chybu jaktěživa neudělam:)ale jinak dobrý;)

Vladimír
18. březen 2008 | 15:48

kvůli velkým "výlohám" na ulici mi tohle místo přijde o trochu méně příjemné než cross v jungmannce, káva a hlavně zákusky jsou i zde ovšem excelentní (hlavně letní tvarohový dort s lesním ovocem)

gambrmen
26. únor 2008 | 20:13

No jo, sem chodit je ted hodne trendy, nebo si alespon vzit do tramwaye kelimek aby vsichni videli jak jsem in:-)

Johnny
23. leden 2008 | 13:31

Menší pobočka začínajícího kavárenského řetězce. Platí pro ní naprosto stejné hodnocení jako pro kavárnu v Jungmannce. Dobrá káva, skvělá čokoláda a naprosto luxusní zákusky!

Vohry
21. leden 2008 | 21:10

V pořadí druhé Cross café v Plzni.. Je zde ještě víc nabito než v Jungmannce a během studijních na ZČU je zde rovněž opravdu na co koukat:)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde