Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto CrossCafe Dvořák
By: Johnny

CrossCafe Dvořák

173.4706I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.47
Adresa:Nám. Generála Píky 27 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) bezbariérový přístup nekuřácký prostor Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Slovany, 32600
Telefon:+420-777-760-147
WWW:http://www.crosscafe.cz
email:není uveden


V pořadí třetí pobočka oblíbeného plzeňského kavárenského řetězce se tentokrát vydala z centra města do obchodního domu Galerie Dvořák na Slovanech. Na široký výběr kávy, vlastních zákusků, salátů, ovoce, jogurtů, sandwitchů, ciabatt či wrapů narazíte i zde. Vše samozřejmě můžete zkonzumovat přímo na místě nebo si odnést s sebou.

Otevírací doba:

Po - Pá: 7.00 - 20.00

So - Ne: 11.00 - 20.00

Kategorie - Kavárny

Luban
24. září 2009 | 10:05

CrossCafe Dvořák nedávno přestěhovali o patro níž. Už to není vyloženě relaxační kavárna jako nahoře, ale o to více je dostupná a je vidět že na návštěvnosti se tato změna projevila pozitivně. Většinu dne tam je plno.

gary
5. květen 2009 | 23:48

Již třetí kavárna této značky v Plzni, trochu nečekaně na Slovanech a to rovnou v OC Dvořák. Prostředí je výrazně menší, než ve zbývajících kavárnách. Přesto příjemné prostředí v tradičním stylu.

Vohry
8. květen 2008 | 17:10

Další pobočka CrossCafe, stejně jako ostatní dvě pobočky na mne zapůsobila kladným dojmem.. Navíc v lokalitě kde jsem podnik podobného stylu opravdu nečekal, což oceňuji..

Vladimír
5. duben 2008 | 16:36

do nového Cross to mám jen pár kroků. a zajít si pro takový letní tvarohový dort k snídani, to je prostě super..:) oproti pobočkám v centru je toto Cross poněkud stísněné, ale přesto působí příjemně.

Johnny
5. duben 2008 | 13:08

Cross ve Dvořákovi je očividně trošku omezeno prostorem, takže nemůže předvádět takové designerské kousky jako v případě poboček v centru. Přesto se dá velmi příjemě posedět a jelikož přirozeně i tato pobočka nabízí stejný sortiment kávy, zákusků apod., můžu slovanským jen závidět, že to mají do Croos pár kroků a já... já ne. :) Ještě by to chtělo možná vyměnit trošku 'zpruzenou' obsluhu za příjemnější model - to se zdá, jako počáteční problém všech Cross.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde