Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto CrossCafe BCB
By: Johnny

CrossCafe BCB

93.4444I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.44
Adresa:Anglické nábřeží 1 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:není uveden
WWW:http://www.crosscafe.cz
email:není uveden


Kavárna Sky Bar Café se oblékla do barev zavedeného plzeňského řetězce Cross Café. Stejné místo v šestnáctém (až osmnáctém patře) budovy BCB neboli Bohemky, stejný výhled na Plzeň ale místo převzalo design a nabídku oblíbeného samoobslužného konceptu. I v novém Cross Café si tak můžete dopřát široký výběr kávy, sendvičů, ciabatt, wrapů či dezertů a koláčů.

Otevírací doba

Po - Pá: 7.30 - 21.00

So, Ne: 11.00 - 21.00

V podniku se čepuje - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Kavárny.

jochy
30. listopad 2010 | 21:15

osobně si myslím, že se do těchto prostor kavárna tohoto typu ne zcela hodí, ale i tak sem občas zavítám kvůli tomu výhledu. Povětšinou si i vychutnám kvalitní kávu.

aranek
8. listopad 2010 | 21:12

Cross Café za to nemůže, ale na tomhle místě bych si představoval lepší restauraci s bílými ubrusy, kde bych večer po dobré krmi popíjel víno s dívkou svého srdce ve světle svíčky a pozoroval zářící město.

Leč zpět k podniku - barpult dole, občas hosté předvádějí na kovovém schodišti komické kousky, míjejíce se s plnými tácy. Jinak standardní kvalita Cross Café, čokoládový dort a horká mléčná čokoláda nemá chybu.

iivannka
20. březen 2010 | 13:14

Ráda chodím do Crosscafé, ale umístit kavárnu samoobslužného typu do prostor, kde se chodí po uzkých schodech je podle mého názoru dost šílené. Za hodinu a půl, kterou jsem tam strávila, se rozbilo tolik nádobí, kolik se v ostatních Crossech asi rozbije za týden možná i za delší dobu. Celkový dojem je takový těžkopádný a znovu se mi tam moc nechce. Předchozí uspořádání se mi líbilo víc.

Blueflanker
1. březen 2010 | 21:05

Ačkoliv k podnikům typu Cross cafe nic nemám, tak tento počin se mi zdá poněkud nešťastným. Zrušit příjemnou kavárnu Sky-bar ( ano i když ke konci stála obsluha za prd) a nahradit ji Crossem je nechutné. Už proto. Často zde narozdíl od skybaru bývá narváno a vláčet se sem kvůli tomu z centra se nevyplácí. Nehledě na tom, že si chci dát něco jiného, na tomto tak netradičním místě, než je prefabrikovaná káva z Crosskafé. Za nápad dávám 2 body, pokud Vám tento styl vyhovuje dejte si o jednu až dvě hvězdičky více. Já však od kavárny na jedinečném místě města Plzně čekám víc...

Kiss
29. říjen 2009 | 16:39

K tomuto podniku musím být kritický, protože síť cross café vlastní stejní majitelé jako předchozí sky bar, takže takové pohřbení tradičních a příjemných kaváren. Rád si za kvalitu připlatím a úroveň ocením, ale podobné nácviky jako tento, kdy v čokoládě stojí lžíce a skoro nejde vyndat dají pomalu do kelímku a zaplatíte 50 kaček, to je síla!

gary
26. říjen 2009 | 18:50

Na rozdíl od předchozího majitele zde nynější vlastník působí nadmíru dobře. Dal jsem si kafe s parádním výhledem na Plzeň. Cross si prostory přizpůsobil k obrazu svému a to pěkně.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde