Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Cafeteria Victoria
By: pilsbot

Cafeteria Victoria

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Štruncovy Sady 1 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner Exit stravenky internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor Popularity: 3
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-777-550-499
WWW:http://www.cafeteria-victoria.cz
email:info@cafeteria-victoria.cz


Stylová rodinná kavárna se zahradou ve francouzském stylu. Příjemné posezení především pro chvíle relaxace, ale i pracovní schůzky, Wifi zdarma. Součástí zahrady je prostorný venkovní dětský koutek, s bohatým vyžitím pro ty nejmenší. Cyklisté mají připraveny stojany na kola a majitelé psů jsou též vítáni. Do zahrady je bezbariérový přístup, jak pro maminky s kočárky, handicapované, tak i pro in-line bruslaře. Bohatý jídelní lístek, denně obměňovaný, nabízí sladké i slané speciality, připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Z nápojového lístku je třeba vyzdvihnout domácí limonády a kvalitní kávy. Točená piva jsou nabízena Gambrinus 10° Nepasterizovaný, Plzeňský Prazdroj 12° a Cider Kingswood. Prostory vnitřní kavárny i venkovní zahrady je možno rezervovat pro soukromé akce (až 50 míst), oslavy narozenin pro děti i dospělé, podnikové rauty, rozlučky se svobodou. Jsme připraveni splnit Vaše představy. Přijďte se přesvědčit sami, bude nám ctí.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Kavárny - Pivnice - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde