Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Bar Caffe Downtown
By: ambiente

Bar Caffe Downtown

352.8000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.80
Adresa:Roosveltova 10 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi nekuřácký prostor Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:downtown@email.cz


Nabídka horké i ledové kávy, nealkoholických nápojů či koktejlů.

V podniku se čepuje - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell  - Stella Artois .

Kategorie - Kavárny

ginko
21. leden 2012 | 13:59

Downtown caffé změnil majitele, nyní už jsem zase mohu chodit. A hned mě potešila nabídka čerstvých ovocných a tvarohových zákusků na místo oschlého medovníku. Káva byla vynikající, na místo hořkého espressa s trochou levného mléka.

Co vzkázat novým majitelům: Jen tak dál, musí být těžké dostat kavárnu na vysokou úroveň po tom co bývalá majitelka z toho udělala céčkový podnik svým přístupem, intrikám, podvodům a šetřivostí na úkor kavality.

rockym
14. říjen 2011 | 12:31

Po včerejší návštěvě (14. 10. 2011) musím konstatovat, že tento podnik si plně zaslouží 5 hvězdiček. Obsluha milá, rychlá, příjemná, káva famózní, z toalet by se dalo jíst, příjemná hudba podtrhuje velice kladný dojem z této kavárničky. Navíc skvělá poloha v centru, přijatelné ceny mi v součtu dávají jasných 5 hvězdiček. Jak jednou navštívíte, budete se rádi vracet :))

Kiss
26. únor 2011 | 10:10

V poslední době jsme si tento podnik s přítelkyní velice oblíbili. kromě skvělého pressa i zákusků, vždy po ránu potěší čerstvý denní tisk.

pita
23. únor 2010 | 07:45

Podnik jsem navštívil a musím říct, že negativní komentáře které jsem zde před návštěvou četl, jsou pravděpodobně jen výplodem něčí bujné fantazie. Příjemné prostředí, obsluha bez problémů a sociální zařízení by mohl kdejaký podnik závidět. Doporučuji navštívit osobně a udělat si vlastní obrázek. Můj celkový dojem je kladný :)

Blueflanker
21. duben 2009 | 19:47

Roztodivny podnik, kdyz jsem tam byl pred rokem a pul, vse bylo v poradku. Nyni po navsteve jsem byl hruzou u vytrzeni jak z atmosfery, hudby, zachodu a celkoveho pusobeni podniku. Na to na jak frekventovane ulici blizko namesti se nachazi. Jestli chcete jit v techto mistech na kafe ci caj rozhodne jdete radsi o kus dal do Serafu

Edna
27. únor 2009 | 18:24

Prostředí průměrné, nabídka nevalná, obsluha mizerná, WC nedůstojná... ovšem není se co divit vzhledem k uvedenému přístupu k zaměstnancům.

myladycitrus
19. únor 2009 | 23:48

Zkušenost s tímto podnikem mohu hodnotit pouze a jen negativně. Mentalita pánů majitelů mluví za své - peníze, peníze peníze a to za každou cenu, i za cenu kvality. Navíc velmi nesolidní jednání, už pouhý přístup zaměstnávání se dá přirovnat k otrokářskému systému koloniálních velmocí 19 století... Postavit si živnost na využívní mezer zákoníku práce je dosti neetické.. Mimochodem chemický rozbor ze záchodové mísy a nádoby na přípravu koktejlů jsou na stejné úrovni.. Co dodat-i tací jsou mezi námi...

Shotice
26. říjen 2008 | 10:29

Z venku hezký uvnitř útulný, obsluha průměrná, ale na pokec ve dvou to není zlý.

Na pařby to není:-)

Lilie.A
29. duben 2008 | 19:24

Pročítám a pročítám a říkám si, že VŠECHNY negativní komentáře jsou si nápadně podobné. Nemáte ten dojem? Stejný sloh, stejné chyby... Že by náhoda?

Proto raději přijďte a posuďte sami.

A děkuji za poklonu...

Lilie.A - majitelka baru

majkla
5. leden 2008 | 16:16

Už je to delší doba , co jsem tam byla , ale nemělo to chybu, rychlá obsluha , výborné drinky, velmi příjemné.

Luftvafen
25. listopad 2007 | 12:01

Tahle kavárna nemá s DOWNTOWN CAFFE nic společného. Navíc poslední dobou nic moc. na kafe čekáte i 20min a to je caffe prázdno.

ss
30. srpen 2007 | 14:34

Pokud na kávu tak právě jsem. Ochutnal jsem zde to Zázvorové pivo. Jsem unešen, jak obsluha je ochotná a rychlá.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde