Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto 7g
By: Johnny

7g

124.0833I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.08
Adresa:Kopeckého Sady 8 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) letní zahrada Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Nově otevřená kavárna v centru města přímo v sadovém okruhu oživuje pěší zónu předyahrádkou a možností posedět u kávy, či si jí odnést s sebou. V nabídce jsou taktéž domácí zákusky.

Otevírací doba:

Pondělí - pátek: 7:00 - 21:00

sobota: 8:00 - 21:00

Neděle: 10:00 - 21:00

Kategorie - Kavárny

rasputin
28. březen 2013 | 14:01

Interier nic moc , nepohodlné židle, malé stolky. Když zapne obsluha presovač, tak je tam takový hluk,že musíte s hovorem počkat, dokud se presovač nevypne. Navíc je tam poměrně draho.

Lukke
5. březen 2011 | 16:53

Pro mne osobně nejlepší kávička v Plzni s krásným a naprosto čistým nekuřáckým prostředím a usměvavou příjemnou obsluhou. Profesionální služby, jednoznačně doporučuji.

Kiss
28. leden 2011 | 17:05

Tahle kavárna příliš nenadchne svým interiérem, ale spíše širokou škálou teplých zákusků a koláčů. Vhodná spíše pro vysokoškoláky, na romantické pohodové nedělní posezení to zatím není.

Johnny
5. prosinec 2010 | 20:44

Velmi dobrá káva, profesionální personál. Výborné domácí zákusky, ze kterých vyčnívají ohřívané koláče, což je, zvláště v zimě, nápad téměř geniální.

Prostředí je zatím trochu studené a trošku se bojím, až se na zdi objeví velká LCD televize, na které je očividně připravené místo. Trochu také zaskočí absence toalet??

kava
5. prosinec 2010 | 19:43

Výborné latte, rozhodně jedno z nejlepších v Plzni. Pěna je nádherně krémová a chuť kávy je skvěle vyvážená. A navíc velmi pozorná obsluha/coffee maker v jednom. A jako příjemný bonus - nekuřácké prostředí. Laťka je v Plzni opět posunuta výš.

Blueflanker
10. říjen 2010 | 18:34

Super podnik, který je nekuřácký, úroveň kávy je na vysoké úrovni a celkem působí velice mile a sympaticky. Určitá protiváha Crosscafé, která mě osobně sedne víc. určitě navštivte!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde