Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Vřesiná
By: ambiente

Vřesiná

142.5714III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.57
Adresa:Zámečnická 31 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky kulečník letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Jižní Předměstí
Telefon:+420-377-423-234
www:není uveden
email:není uveden


Hospůdka na Jižním Předměstí celá zařízená v americkém stylu. Součástí je také uzavřený salonek. Vaří se zde minutková kuchyně i levné hotovky. Kdysi tady točili i česko-krumlovské pivo Egenberg 10º, dnes již nikoli.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Hostince

NiKuLk
7. listopad 2016 | 18:44

rispekt
9. duben 2014 | 17:09

.. hospoda do pohody... pivo+jednicka.. neni o com ;)

vresina_je_libova
28. prosinec 2013 | 22:42

Skvělá hospoda, příjemná obsluha (kromě "plešouna"). Jak vaří, to netušim, ale jídelní lístek mají velmi pestrý. Pokud sháníte trávu, stačí přijít na bar se slovy "jedničku" a předat barmanovi 200. Samozřejmě můžete říct i třeba "trojku", to ale budete potřebovat 600. Množstevní slevy ve Vřesiné nefungují. Ovšem funguje zde neprůstřelný bezpečnostní systém, pokud si jdete jenom pro model, budete si muset v zájmu vlastní bezpečnosti koupit i něco k pití (doporučuji Capri Sonne za 15kč). Je to jednoduché - pokud narazíte před Vřesinou na policii, a bude jim divné co jste v hospodě dělali 10 vteřin (mají jasno že se tam dealuje), jednoduše ukážete pitíčko, co je divného na tom že máte žízeň? Důležitá informace je, že ve Vřesiné mají desetinkovou váhu, to znamená, že zakoupený model nemusí být vždy 1 gram, většinou dostanete 0, 9 - 1, 0 gramu. V extrémních případech to může být jak méně, tak i více, podle toho jak Vás barman zná, a pokud uvidíte výše zmíněného plešouna za barem, počítejte s tím že dostanete podmírák. Ovšem i to za to stojí, pokud hulíte bong, zhulíte se z jedničky parádně až 4, pokud jointy, zhulíte se 2-3. Model je velmi kvalitní, s nádechem exotiky, a velice silně aromatický. Alespoň v 90% případů, někdy (zejména o víkendu) může být kvalita nižší, nikdy ale nedostanete špatný model, kvalita je zde nadprůměrná. Pokud se chcete zhulit extrémně a sám, 215kč vám ve vřesiné bude bohatě stačit.

sheby
19. prosinec 2007 | 19:22

žádnej pajzl ale vklidu

knajpa!!!!!!!!!!.

večerníček
28. říjen 2007 | 18:41

Zajímavé místo ta Vřesiná, pokud hledáte klidnou hospůdku k napití tak tu zde nehledejte. Kouření konopí probíhá přímo v lokále, ven nikdo nechodí, pokud zrovna nedisponujete marihuanou, nevadí, barman má nachystáno, naváží vám podle potřeby. Po zavření Ponorky, Vřesiná dokonale zastoupila její místo i s jejími štamgasty.

sikymax
24. září 2006 | 19:00

Pajzl kam se slejzají feťáci...

gambrmen
11. březen 2006 | 23:26

neprijemna obsluha, priserne zakoureno. Prisel sem, po 10min co si me obsluhujici vrchni neracil vsimnout, sem se vidal k baru pro dve piva, zdelil mi ze nema pullitry, tak sem si po lokale dva sehnal, natocil mi piva, chci platit podavam mu bankovku v hodnote 500Kc, zakrouti hlavou ze nema na vraceni a ihned mi piva bere. A ja nasran odchazim o hospodu dal.

Chody
8. březen 2006 | 16:04

Vřesina byla naše kultovní hospoda za studií. Zde jsem poprvé ochutnal jiné točené pivo, než plzeňské, a sice Krušovice, tenkrát krásně světlounké a výborné.

ambiente
8. březen 2006 | 13:02

Tuto hosdpodu jsem dnes vyloženě hledal, protože jsem si chtěl ověřit, zda tam skutečně točí Egenberg. Zjistil jsem, že už ho tam bohužel netočí. Jinak se jedná v podstatě o normální čtyřku. Co mě však zarazilo, že zde bylo dost zakouřeno i v době obědů.

Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde