Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto V Jamce
By: Jeník

V Jamce

94.0000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Manětínská Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) TV/projekce letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Košutka, 32000
Telefon:+420-777-939-338
www:není uveden
email:není uveden


Areál minigolfového hřiště, s barem a venkovní terasou, která je obklopena vzrostlými tůjemi se nachází na kraji plzeňského sídliště Košutka, nedaleko tramvajové linky č.4.

Občerstvit se můžete plzeňským pivem a standardní nabídkou alko i nealko nápojů, naší specialitou je nabídka pravých moravských pálenek a vín. V naší kuchyni připravujeme steaky a různé masové variace na grilovací plotně a když počasí dovolí, každý pátek připravujeme venkovní grilování na dřevěném uhlí, na kterém opékáme ryby, steaky, špízy, zeleninu a jiné dobroty.

(ofic. text)

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - grilované speciality.

Kategorie - Hostince

Hodnocení uživatelů

Beny Hodnocení 4.00 gary Hodnocení 4.33 Kiss Hodnocení 4.00
Jeník Hodnocení 4.00 Longer Hodnocení 5.00 ksakru Hodnocení 2.00
Divi Hodnocení 4.00

Longer
22. září 2012 | 13:28

https://www. facebook. com/vJamce

gary
15. červenec 2010 | 00:25

Konečně jsem zde byl poprvé a byl jsem příjemně překvapen, už jen prostředím za velkými stromy schovanými hřištěmi, barem a zahrádkou s grilem. Zahrádka je super, vevnitř je to pěkně opraveno a zcela nové. Obsluha paráda. Ceny perfektní. Už se těším, až ochutnám nejen klasické pochutiny k pivu ale i vyhlášené grilované speciality všeho druhu.

Divi
31. leden 2010 | 23:05

V podstatě je to pro mě něco jako druhá rodina :D bydlím nedaleko, 20 metrů ! V létě fajn posezení možnost zahrání minigolfu vždy vítána. Obsluha v pořádku, taky jsem byla jednou z obsluhy :) Vždy zábava, grilovačky a oslavy 1. máje či ukončení roku, nebo oslava narozenin vždy moc poedené akce. Jediné co mě mrzí je to jak vypadají prostory pro WC.

ksakru
14. listopad 2009 | 18:49

Jo dřív se mi tu líbilo ale teď ty hajzly no děs...

Jinak pivko dobrý ale na mě moc nahuleno.

Kiss
22. květen 2009 | 11:46

Jelikož mám tento areál za bukem, velice často sem chodím a musím říci, že je to solidní podnik, na pěkném místě. V létě pohodová zahrádka s grilováním, ještě si zahrajete minigolf již řadu let, a na začátku sezóny, jsou všechny dráhy vždy výborně připravené! No a 12 prazdroj je zde nezaměnitelná.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde