Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Matasů
By: Y

U Matasů

202.7500II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.75
Adresa:Selská náves 28 Hostince II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) letní zahrada ubytování cykloturistika Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Černice, 32600
Telefon:+420-603-958-273
WWW:http://www.umatasu.cz
email:není uveden


Penzion se nachází v nově restaurovaném objektu bývalého statku v Černicích. V létě možnost posezení na zahradním posezení.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Hostince

Adela-08
20. září 2015 | 06:59

Jidlo - losos - velmi chutny, velka porce, prijemna cena

Polevka- velka porce, velmi chutne, nizka cena

Pivo - kozel - dobre

Prostredi - prijemne, hezke venkovni posezeni a detsky koutek

Rusalkao
2. listopad 2013 | 21:25

Kvůli připravované akci byly sražené stoly do tvaru U. Takže se museli všichni ostatní hosté zvednout, když někdo procházel. Akce přitom byla až za několik hodin.

Polévka vývar - DOBRÁ

Svíčková - DOBRÁ

Stehno s nádivkou - DOBRÉ

Šťouchaný brambor - NIC MOC - spíš podprůměr

italianahani
27. duben 2013 | 15:43

Občas zde bývají zpívané, chodím sem na ně ráda, příjemné prostředí, čisto, rozumné ceny a dobré pivo. Doporučuji.

M.Klih
30. leden 2013 | 15:40

Dobrý den, dne 16. 1. 2013 jsem navštívili zdejší restauraci... Byli jsem mile překvapeni, čisté, krasne prostředí... obsluha rychla a profesionální (obsluhovala nás krásná, milá slečna), jídlo bylo podle očekávání výborně připravené a v adekvatni době... Cena odpovídala kvalitě pokrmu. Celkový dojem cele restaurace byl výborný, pouze bych vytknul kuřácké a nekuřácká oddělení ale radi se do restaurace vrátíme.

Milda

P226
9. květen 2012 | 15:43

Pravidelně navštěvuji, nedávno jsem si dal vynikající steak z lososa za rozumný peníz. Souhlasím s Tomášem poctivé 3 až 4 hvězdy.

Super 12°

Takže za mě palec nahoru.

ihonzisek
31. prosinec 2011 | 15:35

Dnes jsem z donucení (v Purkmistru bylo plno) navštívil tuto restauraci a mohu s jistotou řící, že to bylo naposled. Celkem příjemně vyhlížející podnik dokonale pohřbila obsluha. Po hodině a půl čekání na jídlo nám slečna naslibovala, že už se to nandavá. Za dalších čtvrt hodiny, když už jsme se začínali zvedat, přinesli alespoň dvě jídla, aby nás udrželi. Reklamovali jsme, jak je možné, že ostatní hosté, co přišli po nás už dávno dojedli a odešli. Slečna místo toho, aby na rovinu řekla, že se na nás vy...., začala lhát, že je to kvůli tomu, že jsme měli (dva lidé ze sedmi) hovězí maso a to se prostě dělá dýl (hodinu a 45 minut???).

Pověst zdejší obsluhy a tím i celé restaurace dokonale zazdil číšník, který nedokázal pořádně sečíst útratu...

Nedoporučuji

Tomáš
6. říjen 2011 | 15:09

Solidní restaurace, která ale nemůže kvalitou konkurovat Pivovarskému dvoru naproti.

Takže poctivé tři hvězdy. Např. výtečný pečený bůček (nejsou ty porce čím dál, tím menší?), naproti tomu polévky nejsou žádný hit.

V létě příjemný chládek, ale vnitřek působí tak nějak studeně; možná stejně jako jinak slušná obsluha.

sephora
20. duben 2011 | 22:46

V penzionu u Matasů jsme strávili příjemný týden. Žijeme již mnoho let v zahraničí , ale vždy se rádi vracíme domů. Ubytování naprosto splňovalo naše požadavky, výborná česká kuchyně potěšila naše bříška. Páteční zpívaná byla příjemným zážitkem. Určitě se vrátíme. J. a M.

damieta
4. duben 2011 | 15:42

Penzion u Matasu mohu vrele doporucit- nevsedni atmosfera v kombinaci s profesionalni obsluhou a velice chutnou kuchyni nam zprijemnila svatbu naseho syna:). Mohu jen vrele doporucit vsem zajemcum o svatebni hostinu. V objektu lze uskutecnit i samotny svatebni obrad. Jeste jednou diky!

Zuzzi
5. červenec 2010 | 13:12

Neprofesionální, neochotní, nepříjemní, zamračení, prolhaní - to jsou slova, která mě napadají, když si vzpomenu na majitele penzionu. Jak jinak hodnotit fakt, že pokoj, který máte od února rezervovaný na jednu noc z důvodu svatební hostiny v tomtéž penzionu, vám ve svatební den majitelka nedá se slovy, že ho dala hostům, kteří ho chtěli na více nocí než na jednu? Jak jinak hodnotit majitelku, která nás vás spustí, že jsme si dovolili požadovat třílůžkový pokoj, když jsme vlastně čtyři (já, manžel, a 2 synové - 10 měsíců a 3 roky). Jak jinak hodnotit pana majitele, který uprostřed svatebního veselí přijde za jedním z hostů (mým manželem) a řekne mu, že je to blbec a že se chová jako hulvát? A jak jinak hodnotit majitelku, která odmítne nevěstu ve svatebních přípravách, ať jí už nevolá, že už s ní nechce mluvit a rozhodně, ať za ní do Černic nejezdí, že v nejhorším případě tedy může zavolat. Jedním slovem hrůza a varuji všechny před svatební hostinou a jakoukoliv jinou akcí v tomto penzionu!

Fiky
20. leden 2010 | 14:25

S touto restaurací mám dobré zkušenosti, když se zde stavím na oběd, či jenom na jídlo. Jídlo chutné za normální cenu a i hotovky mi přišli super.

Avšak když jsem tu byl jednou na oslavě, paní majitelka nás vyhodila o hodinu dříve než byla zavírací doba, aniž by jsme dělali bordel, či nechtěli pít. A vysvětlení bylo, že může zavírat, kdy chce ona. Za to hvězdička dolů.

Cmotr
25. prosinec 2009 | 13:54

Týden předem jsme rezervovali pokoj na jednu noc s tím, že budeme mít pejsky. Bylo nám řečeno, že to není problém a že za psa je poplatek 100 Kč za noc. Po našem příjezdu byli zaměstnanci arogantní a nepříjemní kvůli psům, prý jestli to myslíme vážně být se psy na pokoji a velice nepříjemně nám líčili, kam všude pes může a kam ne. Bez předchozího upozornění po nás chtěli platbu za pokoj předem a hotově. Poplatek za psy nečinil 100 Kč, ale 150,- na jednoho. Na jejich stránkách taky neodpovídá cena za pokoj, platili jsme o 500,-Kč více!

Dále nám sdělili, že se snídaně podává od 8-9 hodin a pokud prý přijdeme později tak máme smůlu.

Ráno nás místo příjemné snídaně čekalo opět jen poučování kolem toho, kam se psy můžeme a na která místa na jejich dvoře můžou čůrat. Prostě hrozné chování!

Cufus
28. říjen 2009 | 22:48

Dnes jsme hostinec navštívili, ale odcházeli jsme nespokojeni.

Zklamala nás kuchyně a klamavá reklama na denní menu. Problém

byl i spočítat útratu, snad to na třetí pokus vyšlo, účtenku jsme

nedostali... Žádné příště nebude.

srofik
26. říjen 2009 | 23:07

Obsluha byla super, rychlá, příjemná, ochotná, pivo dobré. Z kuchyně jsem byl ale zklamaný, po dlouhém čekání jsem si na přineseném pokrmu vůbec nepochutnal... snad to bude příště lepší...

Kiss
28. květen 2009 | 15:07

Tento podnik mám mnohem raději než sousední minipovar, protože jídlo je zde mnohem chutnější i levnější a personál mnohem vstřícnější. Škoda jen, že zde není větší výběr piva, ale na to se holt skákne vedle :-).

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde