Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Krátkých
By: ambiente

U Krátkých

373.2432III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.24
Adresa:Husova 22 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) TV/projekce letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-606-605-264
www:není uveden
email:není uveden


Přijemná hospoda v centru města. Vaří zde hotovky a v létě dobře poslouží venkovní terasa se slunečníky.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11°.

Kategorie - Hostince

gambrinus
27. červenec 2010 | 21:36

V této lokalitě ideální česká hospoda se vším všudy. Dobře se tu najíte i napijete. Obsluha je výtečná, mnohdy až stylově, což vám ukáže alkoholem rozdováděný číšník, kterému však po stránce obslužné nelze cokoli vytknout!:-)

Špit
21. říjen 2008 | 16:46

Jít okolo a nezastavit se, se nevyplácí...

Vladimír
22. březen 2008 | 16:40

parádní klasická knajpa, ve které je možné nalézt několik věkových kategorií hostů. poměrně dobré pivo i jídlo za dobrou cenu. místnost je ovšem dost zakouřená a natáhlá typickým hospodským pachem, kterým člověk okamžitě načichne.

ambiente
13. březen 2007 | 15:55

Klasická hospůdka blízko HJ, což značí jediné, a sice antropologové a především archeologové jsou zde pečení vaření:) Jinak je to taková spíš klidná hospůdka, kde lze dobře zakalit a moc se nestřískat, protože jak odbyje dvanáctá už se zavírá - posléze můžete vyrazit někam do šumu.

Kapitola sama pro sebe je letní zahrádka, na jaře vždy otevřená jako jedna z prvních, posezení u piva ve stínu slunečníku, když vzduch má teplotu kolem 30°, je tu prostě parádní!

Od jara 2007 zrušili onu kultovní zahrádku, takže už nevim kam budem z HJ chodit v parných letních měsících na pivo. Škoda, byla fakt super.

Laco
3. únor 2007 | 11:42

Pro milovníky klasické čtyřky či pro ty, kteří hledají ztracený čas a touží si zavzpomínat na to, o čem vlastně byly kdysi hospody. Vhodné též pro etnografy, pozorující místní kolorit. Pro ostatní jen v případě, že mají sadomasochistické sklony.

nasa
2. leden 2007 | 13:53

prava hospoda, levne pivo, dobra obsluha, i jidlo je v poradku. jen ten vzduch se da krajet (pripada mi, ze je to videt i na tech fotkach :-))

švestík
10. listopad 2006 | 11:38

Je fakt, že je to prima klasická česká knajpa, ale trochu mi vadí, že stačí projít okolo a člověk načichne. Jinak musím uznat - ceny mírné, obsluha vzorná

Pan ze severu
7. srpen 2006 | 01:45

Hospoda s velkým H, příjemná česká klasika, nic víc, nic míň

Fiky
11. únor 2006 | 11:30

Klasická knajpa s dobrou obsluhou a dobrým pivem. Jestli nehledáte zrovna krásné prostředí a chcete se levně najíst, či opít, tak je to ideální hospoda.

Pony
16. prosinec 2005 | 21:54

Máte-li žízeň a nemáte zrovna dostatek financí a taky víte co znamená pojem HOSPODA, neopomíjejte tento podnik. Pivo dobrý obsluha mě taky nezklamala a navíc je to v centru, takže se můžete kdykoliv odkutálet na MHD.

Enrique Ondo
8. prosinec 2005 | 18:33

Chcete-li se napít dobrýho a levnýho piva, pořádně se naimpregnovat cigaretovym kouřem, zaprdět si s dědkama a prostě zažít pravou českou putyku drsnýho ražení in natura, tak zajděte.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde