Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

U Kohoutů

583.1034II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.10
Adresa:Budilova 9 Hostince II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup nekuřácký prostor Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-702-041-410
WWW:http://ukohoutu.wz.cz
email:restauraceukohoutu@seznam.cz


Jsme klasická česká hospoda s českou kuchyní. Našim hostům nabízíme hotová jídla i minutky. Točíme světlý Gambrinus 10°, Plzeňský Prazdroj 12° a nefiltrovaný ležák Gambrinus 12°. Z nealkoholických nápojů nabízíme např. točenou Kofolu. Po dobu obědů je část hospody nekuřácká.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Pilsner Urquell 12°.

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Hostince - Pivnice.

RomanBulin
25. březen 2016 | 11:38

Protože nám majitelé neprodloužili nájemní smlouvu, je provozovna od pondělí 28. 03. 2016 uzavřena.

pavliCZECH
2. únor 2012 | 16:58

Taková strejcovská klasika. Přes den hotovky za šede, jinak zakouřenej lokál, kde neni na metr vidět, hnusný smradlavý hajzly a familierní obsluha. Jo, někdy je třeba do takovejch podniků zajít... :-)

hard
15. březen 2010 | 20:39

Hospůdka pro otrlejší, kam se řadím i já. Už jako student jsem tu něco vypil a snědl, tak mohu s klidem říct, že od té doby co jsme si tu dal prvně oběd, ž přestal jsem chodit do menzy. Sice to vyšlo drážš, ale chuťově to bylo někde jinde. Hotovky se moc nemění, ale porce a chuť baječné. Pivo rovněvynikající, z tanku, Honzík se o něj pěkně stará :-) Prostředí neznalé spíš vyděsí a kouřit se tu bude i přes eventuelní zákaz :)

Vladimír
22. březen 2008 | 16:41

výborná kuchyně za slušné ceny, obědvat ve zcela zakouřeném prostředí ale není moc příjemné.

Vrky
30. říjen 2007 | 19:29

Tady je to fajn, mají tady dobrý pivo a obsluha je příjemná... Je to dobrý, když Vás chce posedět víc, nás se tam vždycky naskládá docela dost:)

Janinininka
22. říjen 2007 | 10:28

No moc v pohodě hospůdka, domácí prostředí, good pívo.---my tu vždycky podnikáme nejluxusnější akce, jinak ráda si tu dám i jídlo...mňam:p

Jonáš
12. říjen 2007 | 11:19

Z venku se sice tahle hospůdka tváří jako herna - automaty jsou ale skryté v jedné místnosti a velká část je určená pro běžné žíznivé a hladové hosty. Zvlášť pokud máte opravdu velký hlad - zdejší porce vás nezklamou. Takovou horu jako "U Kohoutů" Vám nikde jinde nenaloží. Něžnější pohlaví, nebo méně hladoví jedinci by proto měli předem požádat o poloviční porci, nebo se o porci podělit. Ceny jsou přitom velmi rozumné, v centru města spíš pod průměrem. Zrádná je ovšem NON-STOP otevírací doba, protože když vás nikdo z hospody nevyhazuje...... druhý den se vstává hodně těžko :-)

sna-zk
18. září 2007 | 09:36

Luxusní nonstop, s nonstop kuchyní... jsou to porce jako kráva a za hodně slušný prachy... a nejbáječnějsí utopence mají právě tady (když mají)

prajčis
12. září 2007 | 13:42

Tohle je slušný doupátko... *** jsou max.-za ty porce jídla a za to, co se zde dělo při jedné zubařské party a nikomu mu to moc nevadilo:)

Vasek
11. květen 2007 | 14:13

Bezva pajzl, ale výboně vařří - a posedět se tu dá do hodně pozdních hodin...

Laco
5. únor 2007 | 01:22

Jídlo ve velkých porcích za nízký peníz, chuť dobrá, o to těžší stravitelnost. Pivo bohužel někdy těžko pitelné. Obsluha pohotová, leč její svébytnost - odpovídající kategorii této hospody - nemusí každému vyhovovat. Prostředí odpovídající klasické čtyřce.

nasa
2. leden 2007 | 13:47

kdyz chcete s partou sednout nekam, kde budou nosit na stul ve sviznem tempu, jsou kohouti to prave

ale i pres den se da zajit, treba na obed (na ty obedy je to teda horsi prostredi, ale zase ty porce - snim toho dost, ale mistni ondras se do me nevesel :-))

Petricek
9. říjen 2006 | 20:41

Prijemne posezeni nedaleko centra, Je mozno sledovat fotbal, bavit se s kamarady, proste pohodova hospoda..

Votep
26. duben 2006 | 10:56

Moje oblíbená hospoda na obědy. Vaří dobře, levně a porce jsou poměrně velký. A to speciálně u minutek. Už sem několikrát viděl, jak si někdo objednal smažák a pak na tu hromadu koukal jak na zjevení. Pivo je tu slušný, můžete si ho nechat přinést i v tupláku. Vada hospody jenom prostředí. Typická zakouřená knajpa. Ale to snad vadí jenom slečinkám...

Méďa Béďa
26. duben 2006 | 01:50

Mno, měli jsme tam sraz z průmyslovky po 25 letech a radši se nehodlám obšírně vyjadřovat... Obsluha líná a neochotná (je vás moc, nebudem pro každého vyvařovat extra, takže jednotné jídlo), zahuleno, smradu jak v hradu, sociální zařízení 6. cenové kategorie...

Jeník
7. březen 2006 | 23:48

Tak jsem dneska koukal, nějak to tam předělali, ale řekl bych že k lepšímu. Jediné co musim vytknout je strašnej smrad na záchodech. Zároveň bych nikomu z pánů nepřál vykonávat zde velkou potřebu, dveře, které mimochodem ani nejdou zavřít jsou vzdáleny od mísy asi metrm a půl... No každý si už domyslí :-)

Stinin
24. únor 2006 | 10:44

Hospoda vhodná tak pro štamgasty nad 40 a více a podle toho se skládá její složení. Nicméně pokud si chcete v centru dobře pošmáknout a v peněženka zrovna moc těžká není tak Kohouti jsou ten nejlepší podnik. Super polední jídla za lidovky - od 40 do 50 kč. K tomu pivko a do šedesáti korun se s obědem bez problémů vejdete.

ambiente
26. leden 2006 | 13:09

Fakt je, že hospoda u Kohoutů je "typická hospa" už řadu let. Kalbička tam někdy sedne, prostě přijde vhod, když se sejde dostatek lidí a všichi se zlejou jak zvěř, je se pak na co dívat:)

Na druhou stranu se může stát, že to nevychytáte a skončíte tam úplně sami - to je pak přirozeně vopruz a číst si tady třeba knížku u kafe, na to Kohouti opravdu nejsou:)

Pach cigaretového kouře, pánských záchodků a přesmaženého oleje k takovédle hospě neodmyslitelně patří. A pro rejpaly - mají tam nyní parádní nové dveře, takže aspoň jednou za čas nějaká ta změna!

Beny
26. leden 2006 | 13:08

Klasická dobrá knajpa to bývala před pár lety, než se z toho stal nonstopáč (což mi samo o sobě nevadí) a přidali tam bedny (zlatý starý časy s fotbálkem).

Zunic
23. leden 2006 | 19:34

U Kohoutů, je jedna z hospod ve kterej se nikdy nic nezmnění. Až se bude U Kohoutů renovovat, tak na plzeňské věži už budou digitalní hodiny.

Fiky
14. prosinec 2005 | 17:09

Klasická hospoda ideální pro pitky (nebudete nikdy sedět dlouho bez piva). Výhodou je, že zde i dobře vaří a je otevřeno nonstop. Akorát místo automatů by mohly být šipky nebo fotbálek..

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde