Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Dejva
By: pilsbot

U Dejva

63.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.00
Adresa:Květná 71 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek šipky jukebox nekuřácký prostor letní zahrada cykloturistika Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Doudlevce, 32600
Telefon:+420-734-541-689
WWW:http://www.barudejva.cz
email:u-dejva.luksik@seznam.cz


Stylový bar v karibském duchu s nabídkou kvalitních míchaných nápojů a Plzeňského piva. Nalézá se přímo nad tenisovými kurty Sokolu Doudlevce. Posedět je možné uvnitř nebo venku na terase či v boxu ve tvaru lodi. Výhodná poloha v blízkosti oblíbené cyklostezky podél Radbůzy láká k posezení nejen projíždějící bikery, ale také návštěvníky nedalekého Škoda sport parku.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Paulaner 12° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - grilované speciality.

Kategorie - Hostince - Sportbary.

Hodnocení uživatelů

L@D@ Hodnocení 4.00 hans Hodnocení 4.00 Ondra Hodnocení 1.00
ouroboros Hodnocení 1.00

ouroboros
3. červenec 2015 | 15:01

Potvrzuji předešlou zkušenost uživatele "Ondra" a přidávám svoji.

Do tohoto baru jsem začal chodit s přítelkyní tento rok a navštěvovali jsme ho jednou až dvakrát týdně s útratou pokaždé kolem 200,- Kč až do 1. 7. 2015. Tento den jsem chtěl v automatu v této provozovně zakoupit kamarádovi cigarety. Požádal jsem proto obsluhu o zapnutí automatu a o drobné, které bych mohl při nákupu použít. Po vhození mincí do zapnutého automatu však nevypadla ani krabička cigaret a ani peníze.

Obrátil jsem se proto na obsluhu, ale byl jsem arogantně odbyt jak zaměstnancem tak i "Dejvem", že to není jejich automat a že za něj neručí a bylo mi vydáno jako satisfakce místo 90,- Kč pouze 50,- Kč. Tímto stále šokován volal jsem na linku odpovědnou za automaty - číslo 736 501 277 (GECO tabák) - zde jsem byl vypoklonkován a lživě ujištěn, že peníze se vyřeší. Od té chvíle se na číslo nedovolám - jeho majitel mé číslo zřejmě blokuje.

Předešlou špatnou zkušenost se špinavou sklenicí jsme byli ochotni odpustit, ne tak už toto. David Lukšík je prostě podvodník a ignorant.

Ondra
10. únor 2014 | 08:32

Všudypřítomný otrávený pohled majitele odpuzující své chlebodárce nás donutil po první návštěvě již tento podnik více nenavštěvovat. Škoda toho, je zde široký sortiment alkoholu a i jiná než obvyklá piva. Nezapomenutelně arogantní výraz ve tváři při požadavku nápoje, který nemá, protože mu nechutná, nás doslova odrovnal. Zřejmě je to dnes trend všech podnikatelů - nechej tu svý prachy a vypadni.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde