Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U České lípy
By: Chody

U České lípy

104.2000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 4.20
Adresa:Letkov 170 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek letní zahrada Popularity: 5
Co to je?
Letkov - Plzenecko, 32600
Telefon:+420-608-234-535
www:není uveden
email:není uveden


Klasický hostinec v příměstké obci Letkov u Plzně, s poměrně širokou nábídkou stáčených piv. K dispozici je i venkovní posezení a salonek pro větší a soukromé akce. Posedět u svijanského piva můžete například cestou z oblíbeného letkovského lomečku.

Otevírací doba:

Po - Čt 10 - 22

Pá 10 - 24

So 12 - 24

Ne 12 - 21

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Svijanská Kněžna 13° - Svijanský Kvasničák 12,5° - Svijanský Máz 11°.

Kategorie - Hostince

Valentis
18. červen 2012 | 17:49

Ač rodilý Letkovák, tak dlouho jsem tady nebyl, což budu muset napravit.. Jen nechápu jednu "maličkost" a sice, proč je jako adresa hostince uváděna Letkov 170, když popisné číslo hostince je číslo 50..?! Může to klamat potencionální zákazníky. "Plzenecko" už je jen další nepodstatný zavádějící detail... :)

gambrmen
19. listopad 2009 | 18:10

Jeden z prvnich podniku na Plzensku kde se zacalo tocit, ted jiz běžné (v kazde 3.hospode) a obyčejné (co se tyce dle me klesajici chuti) pivo ze Svijan.

debrdy
31. říjen 2007 | 23:01

Skvělá hospůdka a ještě lepší Kvasničák! Interiér vkusně vyzdoben, hned u vchodu zaujme cedule "co je na čepu". Hostinská je starší slovenka, ochotná aspoň na mě, když se tu zastavim na kole na 2 kvasničáky. Každý den 2 hotovky s polívkou. Asi 2-3 krát za zimu se zabije pašík a nastávají vepřové hody. Pašík se poráží za hospodou, kde je v létě příjemné sezení. Většina místních už se taky naučila pít to lepší pivko. K dispozici je taky salonek, kterej je větší než výčep, pro pořádání různejch oslav. Jak řiká Gambrmen, Máz je super, ale ten mam u nás v Chrástu a sem jezdim na podle mě ještě lepší Kvasničák :-)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde