Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Stetson City
By: gambrmen

Stetson City

93.3333III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.33
Adresa:Žlutická 9 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) gastroPASS Cheque Dejeuner TV/projekce bezbariérový přístup kulturní akce Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Košutka, 32300
Telefon:+420-377-534-808
www:není uveden
email:peterfreedom@seznam.cz


Country Saloon Stetson City je prostorný hostinec (až 160míst) v objektu Remus na Lochotíně. Hotová jídla i minutky. Pravidelně se zde konají zpívané. Celý podnik je koncipován jakožto country saloon, čemuž odpovídá i výzdoba - malby indiánů na zdi, orlí hnízda nad hlavami...

Otevírací doba:

Po-Čt: 11:00-23:00

Pá-So: 11:00-02:00

Ne: 11:00-23:00

V nočních hodinách po uzavření restaurace, je v provozu až do rána výčep ve vstupní chodbě (v bývalé šatně).

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Kozel Černý  - Radegast Birell .

Kategorie - Hostince

Remus2004
16. listopad 2016 | 12:24

Od poslední recenze 8. 11. 2010 se dost změnilo: majitel, kuchyně večer zrušena. Výběr piv je větší, jsou tu 2 obrazovky pro sledování sportovních přenosů.

Ale blíbené čtvrteční country zpívané jsou po 12 letech už minulostí. Zdejší zakouřené prostředí jim vůbec nesvědčilo.

aranek
8. listopad 2010 | 21:00

Velký saloon, dlouhé lavice u stolů, přes den je tu celkem klid a dají se tu řešit i méně náročné pracovní schůzky. Kuchyně neurazí, hotovky a topinky jsou výborné, obsluha občas nestíhá. Mají kofolu v plastu.

Verdikt - oběd ano, večer pozor na konec týdne, kdy se zde koná country zábava; pak je tu plno a nepředstavitelná "hudba" (uznávám, že každý má jiný vkus).

ambiente
31. březen 2009 | 13:26

Klasická knajpa na lochotíně. Hotovky a jídla standardní, občas se i velice povedené, člověk si pak příjemně pochutná.

Pravidelně se zde konají country zpívané, čímž podnik žije. Atmosféra stojí za to, občas se tam mihnu, když si jdu pro pivo do PETky:)

Formanka02
15. leden 2009 | 21:41

Výborná rychlá obsluha, avšak toalety tragické, spíše nepoužitelné. Cenové relace a pivo dobré. Vhodné pro skupiny se zájmem sice o menší kulturu stolování, ale s nerušenou možností vlastní zábavy s živou muzikou.

gambrmen
9. duben 2007 | 15:51

Sem chodime pro pivo do dzbanku, v ostatnich hospodach pobliz maji totiz pivo dost odpudive (U Samuela, atd.). Jednou sem zde byl i na jidle a nestezoval sem si, mivali tam vzdy denni menu i s polivkou za rozumnou cenu (a predpokladam ze to tam funguje stale stejne). Tento podnik je ale trosku odpudivy tim, ze po vstupu je nutne projit dlouhou chodbu lemovanou blikajicimi automaty u ktyrych postavaji ruzne existence.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde