Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Staré časy
By: Jeník

Staré časy

433.6512III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.65
Adresa:Čelakovského 5 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) vegetariánská kuchyně ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner nekuřácký prostor kulturní akce letní zahrada rozvoz jídel regionální piva Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 12
Co to je?
Plzeň - Jižní Předměstí, 30100
Telefon:+420-736-647-808
WWW:http://restauracestarecasy.cz
email:objednavka@restauracestarecasy.cz


Restaurace Staré časy je vlastně "Chaloupka" v pozměněné podobě, která byla nedávno nově otevřena nedaleko zimního stadionu. Hostinec s širokým výběrem jídla, jistě také potěší hotovky 7 dní v týdnu. K dispozici je také salonek a příležitostné zpívané. Na léto se připravuje zahrádka.

Možnost pořádaní rautů, svateb, promocí, maturitních večírku, možnost parkování autobusů asi 50 m od restaurace u Čez Arény (zimni stadion).

Otevírací doba:

Po-čt od 10:00 do 22:00

Pá-so od 10:00 do 24:00

Ne od 10:00 do 22:00

V podniku se čepuje - Chodovar 11° - Chodovar Tmavý 10° - Gambrinus 10° - Kofola  - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - Steak House - zvěřina a ryby.

Kategorie - Hostince - Restaurace.

slunicko5814
28. srpen 2011 | 14:46

slunicko5814

Chcete mít zkaženou oslavu, chcete mít zažívací potíže? Navštivte tento podnik!!!

Zdaleka nedostanete jídla z nabídky jídelního lístu! Ještě jsem nic tak nepoživatelného v restauraci nejedl, jak říkala má babička: "fialový hnus"!!

Tomáš
31. leden 2011 | 18:46

Jak to říct? Prostě průměrná hospoda. Obsluha občas v pořádku, občas to vypadá, že tam není. Jídlo podprůměr, úměrné typu hospody. Interiér v klasicky přeplácaném rádoby vesnickém duchu.

Takže jediný důvod návštěvy je blízkost zimního stadionu. Ale o kousek dál je řemenda nebo Šachmat, takže ani ten není pádný.

ludfra
13. květen 2010 | 10:46

Pohodová hospůdka, jídlo i pití v pořádku a moc milá obsluha...

Marci z Klatov :-)
6. duben 2010 | 14:02

Restaurace je moc pekna, nadherne dekorace, obsluha prijemna, jidla vynikajici, takovy je muj osobni dojem. Pokud ma nekdo problem s Chodovarem, toci se tu jeste Gambrinus a Prazdroj, takze nechapu, nac si Pepanek stezuje, nikdo mu chodovar jiste nenutil. Co jsem si stacila vsimnout, behem obedu je tu celkem plno a nikdo nevypadal, ze by mel kazdou chvili zvracet. Predchozi recenzi vidim spise jako ucelovou a pokud si nekdo chce varovnavat ucty s provozovateli podniku, tak si myslim ze existuji i dustojnejsi zpusoby nez uboha snaha odrazovat zakazniky prostrednictvim internetu. Preji restauraci Stare casy mnoho slusnych navstevniku, fandim Vam :-)

martinkajandulka
7. březen 2010 | 01:55

Sedíme, čekáme na jídlo.. mám tu návštěvu z Prahy, tak jsem je vytáhla... sedíme sedíme... rozlétnou se dveře a řev... uáá uááá!! Proboha, kdo je ta ženská? Zavřete jí tlamu..!! Prská na všechny strany a maximálně otráví jak personál, tak hosty.. Rychle pryč... Jaké bylo jídlo? Nevíme, spěchali jsme jinam posedět u pivka.... Až tu ženu zavřou, dejte mi vědět, možná dát restauraci druhou šanci... ale teď pěkně vyhýbat...

Votep
27. únor 2010 | 10:07

V podniku jsme byli někdy v prosinci 09. Pivo bylo v pohodě až na to, že za chvíli došlo a museli jsme přejít na chodovar. Kladem restaurace je výborná káva servírovaná jak se patří. Záporem je bohužel kuchař, který o kvalitní gastronomii nejspíš ani neslyšel. Ze 4 druhů jídla, které jsme měli na stole bylo jedno (to nejdražší) naprosté fiasko, dvě jídla těžký podprůměr a jedno jídlo bylo úchozí.

Takže kvůli kuchyni, by se podnik hodil do pořadu Zdeňka Pohlreicha "Ano, šéfe" jinak celkem vzato v klidu.

Jo a číšníkovi by někdo mohl říci, že lahev vína se ke stolu nenosí otevřená.

frantak
19. listopad 2009 | 17:14

Když jsem byl s kolegy z práce naposledy na obědě v této "restauraci", připadal jsem si jako host v italské domácnosti, až na to, že nelétaly talíře. Jistá paní, patrně provozní vedoucí se se svým opravdu ne moc příjemným a hlasitým hlasem čilila na personál. Tohle by se opravdu před slechy hostů dít nemělo. Jinak kuchyň vynikající, obsluha také, až na excesy patrně nové servírky, která neumí ani pořádně počítat.

Kiss
18. listopad 2009 | 11:28

Tento podnik bych přirovnal ke špičce plzeňské gastronomie. Pokud to srovnáme s předchůdkyní chaloupkou, tak je to téměř nesrovnatelné. Velké porce, skvělá chuť a příjemné ceny. Servis rychlý, obsluha příjemná a hlavně snad nejlepší chodovar široko-daleko.

giorgio74
17. listopad 2009 | 13:00

Při návštěvě tohoto podniku nezažijete co se týče nějakého hlubšího gastronomického zážitku vůbec nic, maximálně ochutnáte, nijak zvlášť po odborné stránce ošetřené, jinak výborné pivo chodovar, občas slušné jídlo. Trochu otravné jsou výlevy zřejmně majitelky, která tam řeší organizační problémy v nepříhodném čase, takže personál nemá moc času na svoji práci.škoda toho prostředí je tam příjemné a útulné.

kanibal
31. říjen 2009 | 09:45

Tahle krásná hospůdka mě a mou přítelkyni překvapila svým interiérem, ale hlavně fakt rychlou obsluhou. Zavítali jsme sem minulý týden v podvečer a bylo tu dost lidí. Slečna servírka nám mimo jídelního lístku doporučila z obědovek ještě svíčkovou, byla výborná. Pak nás překvapila netradičním dárkem při placení a to v podobě malého zákusku, opravdu milé. Tato hospůdka mě okouzlila, svým pojetím a hodně milou obsluhou a opravdu vinikající hotovkou a to v době kdy vám jinde obsluha oznámí,že hotovky jsou pouze do 15h. Takže na závěr musím říct,že servis skvělej, ceny mírné, pivo chodovar, který mě obsluha doporučila, mě překvapilo jak je dobré. Rád sem zase někda zavítám.

senton
3. říjen 2009 | 17:01

Do této provozovny jsem se minulý týden prišla najíst. Slyšela jsem o výborné české kuchyni co se týče minutek ale i hotových jídel. Namísto klidného oběda v celkem příjemném prostředí jsem se dočkala docela pomalé obsluhy, přičemž z vedlejší místnosti hudbu dost ostře přehlušila nejspíše majitelka,či provozní onoho podniku. Nemohu říci,že to bylo příjemné, stejně jako stísněný prostor na toaletách. Nicméně pro klidný běd bych příště volila jinou restauraci

linda
26. září 2009 | 12:55

Já jsem se 25. 7. v odpoledních hodinách této restaurace setkala s velmi vulgární obsluhou, když jsem prostorově kulatou číšnici poprosila o uvázání pobíhajících psů. Hlas měla dost dobrý, jazyk jedovatý a v hlavě úplně prázdno, raději tuto restauraci nenavštěvovat.

gary
14. červenec 2009 | 11:42

Do této restaurace mě vzal kamarád a jsem mu za to vděčen, protože se opravdu někdy vyplatí jít dále od centra a najdeta tam stejně kvalitní, ne-li lepší restaurace za zajímavé ceny. Prvně jsem byl nadšen z interiéru. Vzhledem ke známým kamaráda jsme dostali slušné porcea perfektní servis. Jídlo bylo perfektní, pivečko chodovar bodlo.

spachtle
22. červen 2009 | 23:34

Výborná hospůdka, ještě lepší Chodovar, příjemná obsluha, pohodová atmosféra, jídlo jsem zatím nezkoušel, ale i tak dávam 5 hvězdiček.

taklberry
24. květen 2009 | 11:57

Hospůdka, vyjímečná především díky skvělé obsluze. Také zde točí jako jedni z mála v Plzni výborný Chodovar. Jídlo vždy výborné a to nejen chuťově, ale i vzhledem. Občasné zpívané a jukebox jsou plus. Nemám rád v hospodách televizi, asi je to dnes nutné zlo už všude. Toalety vskutku minimalistické, asi nešlo jinak. Na zahrádku se těším! Prostě když chci známým ukázat fajn hospodu, jdeme sem. Jen tak dál, vydržet a nezkazit se!

indi
6. únor 2009 | 12:47

Skvělá hospůdka, milá obsluha, výborná kuchyně, zkrátka vše nej pro mne takový druhý domov.

Miro88
3. prosinec 2008 | 16:50

Perfektní hospůdka :) Strašně milá obsluha, po prohraném hokejovém zápase se tady člověk skvěle odreaguje u výborného piva a ještě lepšího jídla :)

Panosh
23. listopad 2008 | 23:01

I pro mě bylo zrušení staré útulné chaloupky pořádná rána. Naštěstí jsou tu teď Staré časy. Zase má nejoblíbenější hospůdka kam se vždycky rád budu vracet. A obsluha :) nemam co dodat...

švestík
11. listopad 2008 | 10:30

Upřímně řečeno, moment, kdy jsem se dozvěděl, že původní Chaloupka má být zrušena, patří snad k těm nejsmutnějším v mém (nejen opileckém) životě. Po čtyřech letech vysokoškolských studií, která jsem strávil převážně tam, jsem si vůbec nedokázal představit, že až příště přijedu, Chaloupka nebude. Musím ale uznat, že David (kterého tímto srdečně zdravím) dostál svému závazku a opět vytvořil skvělou hospůdku, která navazuje na tradici Chaloupky. Báječné prostředí, dobré pivko za rozumnou cenu a výtečná jídla - to jsou jen některé důvody, pro něž se rozhodně vyplatí tam zavítat. Určitě to vyzkoušejte, nebudete litovat...

Jimmy
8. listopad 2008 | 20:39

Ahoj - Gambrman, souhlasim -moc svetlo, a zelena barva je trochu jako nemocnice, ale stejne, je to skvele podnik. Velmi prijemny zamestanci...

gambrmen
26. říjen 2008 | 23:41

Je to tam fajn. Na misto atmosfery loveckeho srubu ve stare chaloupce, si zde muzete pripadat jako na nejakem loveckem zamecku, a v nekurackem salonku jako v muzeu historicke zemedelske techniky.

Kuriozni je WC (velmi malo prostoru).

Jedine co mi vadi je osvetleni, moc intenzivni a nemam rad studene svetlo!

Michal
15. říjen 2008 | 22:49

Byl sem tam na jednom Chodovárku na baru, ale i tak to tam na mě působilo útulně, pěkný dekorace, pivečko výborný, sice bejvalá Chaloupka byla útulnější, ale tady to vůbec nevypadá špatně.

hrabelacula
28. září 2008 | 10:32

Velmi příjemné posezení příjemná obsluha a výborná kuchyně

Jeník
24. září 2008 | 21:16

Byl jsem tam zatím jen jednou, takže ještě nemohu moc soudit, uvidíme později:-) ... ale přesto tedy jeden dojem, bylo tam dost nahuleno, možná ale nešla ventilace...:-)

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde