Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Slavia
By: Tomáš

Slavia

143.3571II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.36
Adresa:U borského parku 21 Hostince II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) fotbálek gastroPASS TV/projekce letní zahrada ubytování Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-377-423-028
WWW:http://www.penzion-slavia.cz
email:není uveden


Restaurace s příjemnou letní terasou v areálu tenisových kurtů u Borského parku. Přes léto dobrá kuchyně. Při sportovních akcích projekce.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Hostince

hard
29. květen 2011 | 10:50

Po rekonstrukci a zřejmě i výměny majitele je to jednoznačně nejlepší podnik na Borech. Perfektní terasa, kde po nějakém tom sportování pivko vždy bodne. Nefiltrovaný ležák je tu na jedničku podtrženou, uvnitř vkusný a moderní interiér, nechybí ani plazma pro sledování sportovních přenosů. Z jídel zatím jen hermelín a utopenec, ale shání kuchaře, tak se tu bude zřejmě i vařit.

Kiss
1. říjen 2009 | 09:19

Do této restaurace rádi zajdeme i během tenisu na jedno orosené, což je zvláště v letních dnech skvělou variantou. Po sportovním výkonu je dobré zasytit žaludek, ale na to je lepší ta horní.

Tomáš
16. duben 2008 | 09:56

Tato rezenze není zcela aktuální, přes zimu kuchyně nebyla, změnil se personál...co nejdříve aktualizuji :-)

Hlavní devizou je terasa, i když je bez obsluhy. Hospoda je přímo v areálu tenisových kurtů, nedaleko beach volejbal, minigolf... Slušné pivo, dobré jídlo (jen přes léto) a obsáhlý jídelní lístek. Neškodilo by ubrat na hlasitosti muziky. Svérázná, ale vcelku rychlá obsluha.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde