Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Nová Chaloupka
By: ambiente

Nová Chaloupka

42.7500II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.75
Adresa:Poděbradova 12 Hostince II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Pozor! Podnik znovu otevřen! Podnik otevřený na nádvoří v Poděbradově ulici z názvem Nová Chaloupka na místo dřívější Hospůdky v Chaloupce. Nově zařízený interiér a těšit se můžete na letní grilovačky a terásku. Kuchyně pouze studená - pochutiny k pivu jako je nakládaný hermelín či utopenec.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Hostince.

Hodnocení uživatelů

Jeník Hodnocení 3.00 Chico Hodnocení 2.00 švestík Hodnocení 2.00
Pivnas Hodnocení 4.00

švestík
3. březen 2012 | 16:49

Bohužel mi nezbývá nic jiného než souhlasit s níže uvedenými komentáři. V původní Chaloupce jsem se propil vysokoškolským studiem a ta atmosféra byla prostě jedinečná. Když jsem jel přihlásit diplomovou práci k obhajobě a viděl, že Chaloupka je znovu otevřená, neodolal jsem a zašel na jedno. Tentokrát jsem si jich víc opravdu nedal. V žádném případě se mi nelíbilo, s jakým despektem se vyjadřovala slečna servírka o původní Chaloupce a jejím majiteli. Pokud byla Chaloupka tak hnusná špinavá zaplivaná knajpa, proč se tedy nový majitel ani neobtěžoval vymyslet nějaký originální název? Ani se zmiňovanou rekonstrukcí to nebylo tak horké. Jediné, co se změnilo, byl žlutě vymalovaný interiér, nové stoly a plazmová televize. Zdá se mi, že jen parazitují na dobré reputaci původní Chaloupky... Budu-li někdy v Plzni, zajdu se tam klidně podívat a zavzpomínat na staré dobré časy, ale obávám se, že už se tam nikdy nebudu cítit tak dobře jako kdysi před lety...

alisa18
2. únor 2011 | 21:47

Kam se hrabe na naší starou chaloupku, byla jsem tam jak doma, skvělý majitelé ,úžasný servírky a skvělá fenka krupice. Omlouvám se, ale jak dřív to tam už nebude, už jenom tou výzdobou a těma lidma co tam byly.

Chico
25. leden 2010 | 23:43

Chaloupka není nijak valně zrenovovaná, pouze noví majitelé natřeli stěny nažluto a koupili stoly a lavice, chybý všechna ta krásná výzdoba co dělala Chaloupku Chaloupkou, zbyly jen ty stříšky, které si bývalí majitel neodmontoval. Bohužel čtvrt je to špatná, tak se vyskytuje i bedna krčící se v rohu zadní místnosti. Jednoznačným pozitivem je točená Plzeň. Doufám, že bude Nová Chaloupka frčet a bude jednou stejně tak stylová, vyzdobená a útulná. Kdepak ty Staré časy jsou :-)

Pivnas
10. leden 2010 | 23:10

Pěkně zrestaurovaná začínající hospůdka v místě staré Chaloupky. Pěkný interiér, příjemná obsluha a dobré pivečko (točený Prazdroj i Gambáč). V brzké době i teplá kuchyně a slibené jsou opékání prasátka na terásce. Mohu jen doporučit.

P. S. Lahůdkou je domácí nakládaný hermelín a domácí utopence.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde