Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Sport Bar Duo
By: Michal

Sport Bar Duo

202.0000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.00
Adresa:Korandova 2 Herny III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) nonstop regionální piva Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Bývalá pivnice U Škodovky s Koutským pivem otevřená na počátku roku 2007 v Plzni. Během krátké doby své existence se proměnila na herna-bar.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Koutské Tmavé 14° - Master 13° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Herny

Soki
26. prosinec 2007 | 10:52

Tohle neni hosopda, to je pajzl, kde obsluha vázne a vyhání vás, pokud mluvite trochu nahlas (prdelí), což je škoda. Interiér nic moc a klientela ještě horší, pokud si nechcete kazit večer nechoďte tam.

macika
4. září 2007 | 06:07

uz se koutske pivo netoci tedy okrem tmavej 14%ktora se meni s polotmavym masterom 13%ktory je taky velice dobry. maji gambrinus za 17kc. plzenskou fakt vybornou 12%. trosku vic zmenili interier. asi aby to vypadolo vic jak herna. a pribudla taky 5mistna ruleta. 24 mist k sezeni. podle mne prijemna obsluha no___jak kdy. a tak docela slusna tv napriklad na sledovani futbalu. na to ze je to herna je to podlemne prijemny prostredi . ci uz na nejakou kalbicku nebo na co chcete. ja davam 5 hvezdicek.

Chody
21. květen 2007 | 08:33

Koutské pivo se zde točí v cenách 16 Kč, 19 Kč, 22 Kč a 38Kč dle stupňovitosti. K jídlu nic. Mně osobně nejvíce chutnala dvanáctka, při poslední návštěvě ostatně desítka nebyla. Otevřeno non stop. Současný stav U Škodovky - Plzeň.

Dnes jsem jel okolo a zmizelo logo Koutského pivovaru a i samolepky Koutu z oken, co se děje?

Mirok
26. březen 2007 | 00:43

Tak sem konečne poprvé pil ten očekávaný zázrak Koutské a nějak mě neoslovilo :-(. A to že alternativní piva vyhledávám. Po předchozí kombinaci Chodovar 13+11+Skalňák v Plachovce jsem očekával pokračování vynikající chuti u Koutského a byl jsem docela zkamanej. Samotný podnik je samozřejmě spíš něco jako nádražka v Kotěhulkách.

gambrmen
10. leden 2007 | 19:36

Docela zklamani.

Pivko sice vyborny (ochutnal sem vsechny), ale jinak je zde vsechno spatne. Osvetleni priserne neprijemnymi zarivkami (to se hodi tak do hypermarketu nebo na nadrazi), "barmanka" v teplakach, uzasnej zatezovej koberec, WC prostorne presto jen jedna musle (v podniku bylo asi 10lidi -presto na WC fronty). A taky nechapu proc ja ta 18° tak vyrazne draha...

_______________

edit 10.1.2007

tak je to tady, od dneska je z toho ta nejobycejnejsi non-stop herna, sel sem kolem, je to cely polepeny barevnejma foliema s motivy zoliku a dollaru, vevnitr uz instalovaly ty blikajici bedny, hruza des...

Michal
7. leden 2007 | 13:36

Konečně se Koutský pivo dostalo do Plzně. Lokalita je klidná vzhledem k poloze dál od středu města.

Musim poopravit svuj názor. Buď byl nějakej mrtvej pátek nebo nevim, ale v osum hodin tam byli jenom dva lidi a ty ještě vypadali jako kdyby právě přišli z nádraží. A prázdá na mě ta hospoda působí depresivně.

ambiente
6. leden 2007 | 18:12

Souhls s gambrmenem. Od vlajkové hospody Koutského pivovaru jsem očekával něco jiného. Interiér je naprosto otřesný, spíše to vypadá jako nějaká non-stop herna (vážně, už chybí jen automaty, na které je tam asi vyhrazen prostor). Pivo sice výborné, ale nedávam tomuhle podniku moc budoucnost...

Dotykačka nabízí EET pokladny a příslušenství za přijatelné ceny. V ceně řešení od Dotykačky je pokladní software, který má více než 70 funkcí

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde