Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Egip
By: steve-o

Egip

102.3000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.30
Adresa:Masarykova 66 Herny III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky jukebox TV/projekce nonstop Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Doubravka, 31200
Telefon:+420-377-260-281
www:není uveden
email:není uveden


První nonstop herna na Doubravce, takže dá se říct i klasická. Za celou dobu provozu se změnili maximálně vrchní a pár automatů. Vhodné pro zakončení večerních pitek. Kvalita piva - jako ve většině nonstopů špatná i když mohlo by to být ještě horší!

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Herny

steve-o
4. březen 2008 | 16:38

Takže několiko novinek. Egip je nově rekonstuován, laděn do modré, s několka LCD televizemi, rekonstruovanými záchodky, barem na druhé straně a koženými sedačkami v boxech zejména po 4 lidech a kvalita piva zatím docela OK. A to nejlepší nakonec - kdo vzpomíná na Béďu od Kostků a rád by se jím nechal obsloužit nebo s ním jen rád prohodil pár slov, tak ho najde právě zde za barem!

jarmila
17. říjen 2007 | 16:06

tak pozor!!!!! NONSTOP je super jwen rekonstrukce chybi... slibuji ji ale uz 100 let a 1 zimu!! Jenze je jiny majitel jina obsluha a tak.. jen zakaznici jsou stejni!! a to je pravdou ze kdyz si tam sedne dáma na kávu tak má dojem že ti namyšlení frajeři jí dají na nos!! jenže jsou to frajeři a chlapi, však to znáte. Tak helou a ahooooj

Shotice
7. duben 2007 | 13:41

špatný pivo a špatná momentální obsluha.. občas si tam dělá kazdej co chce takze i hudba je mizerie- a kafe šidí ... to je tak na preckaní busu nebo si zahrát bednu.

kubrts
26. listopad 2006 | 22:36

Myslim, ze je lepsi jit domu a vyspat se, nez vysedavat v tomhle nonstopu, kde jsem mel pocit, ze kazdy druhy mi potencielne muze rozbit kokos. Pifko nic moc a páč jsem z Loche, tak opětovná návštva nepřichází v úvahu.

jesetter
7. květen 2006 | 08:38

Tenhle nonstop mi nikdy nějak moc neučaroval. Pivo tam stojí vážně za prd. A upřímně, kdybych byl v téhle lokalitě a chtěl bych završit již přicházející ranní hodiny, tak bych popošel o pár desítek metrů dál a zapadnul bych do Tipsportbaru.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde