Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Potrefená Husa
By: ambiente

Potrefená Husa

703.7000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.70
Adresa:Martinská 1 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 15
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-377-320-832
WWW:http://www.janakbros.cz/potrefena-husa
email:není uveden


Potrefená Husa v Plzni je jubilejní desátou Potrefenou husou. Zajímavými motivy interiéru této Potrefené husy jsou unikátní výčepní stojany s prosvětlenou hlavou a lednice na speciální piva, umístěná ve stěně za barem. Za povšimnutí stojí také design světel nad barem. Vedle velké nabídky pivních značek přináší Potrefená husa také kvalitní gastronomické služby, příjemné prostředí a přívětivou obsluhu (oficiální text).

Otevírací doba:

Po-Pá 09:00 - 01:00

So-Ne 11:00 - 01:00

V podniku se čepuje - Granát 12° - Hoegaarden White  - Kelt Stout  - Staropramen 10° - Staropramen 12° - Staropramen Černý  - Stella Artois  - Velvet .

Kategorie - Restaurace - Hostince.

AndyvonPilsen
23. srpen 2016 | 13:39

Ráda sem chodím. Jsou zde náznaky moderní gastronomie se skvělou obsluhou a výběrem několika druhů piv. Atmosféra je také pěkná, ale občas bývá pěkně narváno a bez rezervace, hlavně v pátek a v sobotu, si nesednete. Jinak vřele doporučuji.

Anezka
30. září 2014 | 00:10

S přítelem jsme byli na steaku z mladého býčka na pivě s kořenovou zeleninou a bramborovým knedlíkem (nějaký akční týden) a nic lepšího jsme v životě snad nejedli! Dokonalost. Restaurace plná, servírku jsme měli příjemnou, pro nás je mínus akorát ten Staropramen.. :)

Sebi
1. duben 2013 | 16:50

Příjemná restaurace, kterou doplňuje kvalitní obsluha a naprosto famózní jídlo. Jedna z nejlepších restaurací v Plzni.. Vřele doporučuji zkusit ;)

voky
28. říjen 2012 | 15:23

Nejsem člověk, který by psal hodnocení na restaurace, ale tady jsem si to neodpustil. Byli jsme zde na večeři s přítelkyní. Po upozornění kamarádem, jsme si raději udělali rezervaci. I když to bylo ve čtvrtek, ukázalo se, že to je jediná možnost, jak si zde okolo 7 večer sednout ke stolu. Restaurace byla z poloviny plná, všechny zbylé stoly byly rezervovány. Nebudu se zde zdouhavě rozepisovat, jak to vše probíhalo, nicméně celkový dojem byl na 1*. Opravdu skvělý zážitek. Perfektní atmosféra plné restaurace, výtečný servis - starali se o nás, jako by jsme tam snad byli sami, jídlo úžasné... Můžu jen doporučit, opravdu to stoji za to. Rádi se vrátíme!!!

Hrosik
16. říjen 2012 | 10:20

Byl jsem tu 2x. Jídlo je dobré až nadprůměrné, porce tak střední. Staropramen moc nemusím, ale tady si ho dám. Co ale neodpustím, je obsluha. Běhali tu 4 čísníci a pak tu byl jeden pán, který jen stál, pozdravil a uvedl nás ke stolu a pak zase jen stál. K čemu to je, když na objednávku pití jsme čekali 10 minut, na objednávku jídla dalších 10 minut a na placení jsem se už zvedal po 15 minutách, že pujdu za ním. Hrajou si tu na snobárnu a jak už tu někdo psal, divně si nás prohlíželi, což není při jídle moc příjemné. A proč si nás sakra prohlížejí, ale pro objednávku k nám nepřijdou, to už vůbec nechápu. Tohle chování celkový dojem totálně zabil.

petr161616
5. červenec 2011 | 12:45

snobarna je to prave slovo... obsluha se usmiva krecovite a pak vas sjizdi pohledem az je to nemile... umely nafrneny... a najist v plzni se da lepe jinde... zebirka jo dobry ale jsou v plzni lepsi, k tataraku dostanete miniaturnich par pulek topinek naco jsem koukal jestli je to vtip... a kachni prsicka jo dobry ale nijak luxusni mi to neprijde... takze kdyz to shrnu jsou mnohem lepsi mista kde se o vas obsluha postara perfektne a v klidu aniz by vas nekdo sjizdel se najite... nejsou prirozene prijemny a to je velke minus...

Pawn
21. červen 2011 | 18:40

Jednak nechápu, proč je v tomto podniku tolik číšníků a přidruženého personálu... vzhledem k počtu stolů by stačili 3, max 4. Ale to je věc manažera. Jsem z oboru, takže vim o čem mluvím. V restauraci jím minimálně 1xtýdně, kvůli nemoci z povolání (:-)) nechávám velmi slušné diško - cca 15-20% - pokud se teda něco totálně nepo..., poznám dobré jídlo a jsem ochotná za něj dát nemalou sumu. Bohužel jídlo je asi tak to jediné, co je tady ok-někdy i nadprůměr. restauraci sice dělá kuchyně, ale když se s. re všecko ostatní, tak to ani kuchař nezachrání. Personál sice dělá všechno jak má, v servisu není problém, ale jsou tak zoufale sterilní...

Tohle je asi jediná restaurace v Plzni, ze které se mě snažili vyhodit. Situace: servírka mě usadila ke stolu pro 2 (řekla jsem jí, že budeme 2) - jelikož chodím všude o 10min. dřív a můj doprovod o 10min později, musela jsem 20min čekat. objednala jsem si nějaké nealko a sdělila servírce, že s objednávkou jídla počkám, až přijde můj doprovod. Během následujících 20min 3x přiběhl někdo z personálu a opakovaně se mě ptali, jestli si už chci objednat.... výsledek: 4x jsem musela někomu sdělit, že moje matka prostě chodí dýl a že POČKÁM!!... a doplňuji, že podnik rozhodně nebyl plný.

Poslední kapkou bylo, když jsme měli v huse sraz s kamarádkama. Vešla jsem chvíli před 7. hodinou (na kterou jsme měli rezervaci), u dveří na mě zase hned málem skočilo to, co má asi usazovat ke stolu. Sjel mě pohledem od hlavy k patě a praví "A vy tu máte rezervaci?". Odvětila jsem že ano a nevím na jméno které kamarádky a že bych se podívala, jestli už tu ostatní nejsou. Načež mi pán sdělil, že tu rozhodně rezervaci nemám... obešla jsem ho abych se podívala a on se mi ještě snažil skoro zastoupit cestu... na stolech různé cedulky reservé, chtěla jsem se podívat na jména, ale on mi opět neoblomně zopakoval, že já tu rezervaci nemám......... Zažila jsem leccos ale tohle je top.....

bari
7. únor 2011 | 08:31

Skvělý podnik, výborné pivo a ještě lepší jídlo - za kvalitu se musí zaplatit a tady za ní platim rozhodně rád.

micky21
21. leden 2011 | 21:40

Výborné jídlo, ceny jsou trošku vyšší, ale v poměru cena-porce-kvalita, je to jasně nejlepší restaurace v Plzni. Výborná, rychlá obsluha - od té doby, co chodíme do Husy nám přijde obsluha v ostatních restauracích šnečí:-)

Haward
29. říjen 2010 | 16:18

nejlepší obsluha v plzni, i co se týká rezervace a přístupu kuchyně výborná bufalo wings doporučuju škoda jen že mají staropramen a nemají kvasnicové pivo , jinak vřele doporučuji

Mody
7. červenec 2010 | 15:31

Fajn prostředí, nejlepší profi obsluha. Už ani nespočítám, kolikrát jsem do PH šla na tatarák. Ze začátku býval nejlepší, že jsme tam byli každý týden. Dnes už pro jistotu není a nebo když je, tak vůbec není dobrý. Ale za nemastné topinky u mě mají velké plus. I tak se sem ale rádi vracíme.

MK
27. květen 2010 | 13:29

Široký výběr piv, bohužel základem je Staropramen. Pro žíznivce jsou připraveny i "tupláky". Jídlo velmi dobré, pěkně naservírované. Úžasná obsluha, tak bych si to představoval všude, profesionálové! Večer to chce rezervaci, jinak se vejdete akorát na bar. Za kvalitní službu jsou žádány trošku vyšší peníze, ale zde vždy rád nějakou tu korunu pustím.

martinaa
26. květen 2010 | 22:01

Jídlo zde je opravdu výborný, dokonce mají i polední menu. Aby ho ale zákazník dostal, musí přijít včas. V jednu hodinu už má většinou smůlu. Obsluha ochotná a sympatická. V době obědů se ale na jídlo čeká.. když jsme zde byli naposledy, čekali jsme půl hodiny.

Nico
19. únor 2010 | 20:34

Pane yosef, prosím Vás, než udělíte takové hodnocení, tak si nejdříve zjistěte fakta, jelikož v té lednici ze které vyndali to cosi "nedobrého", byli opravdu láhve Stelly, ale NEALKOHOLICKÉ!!!!!!!!!! Srandu jste si ted udělal jen sám ze sebe :-)

yosef
25. prosinec 2009 | 20:18

Nemám rád uhlazené franšízové odosobněné podniky, ale tenhle se mi obzvlášť znechutil tím, že na žádost o koupi lahve piva mi vrazili cosi nedobrého za 71,- Kč, s tím že jiné jako nemají. Přitom lednice kde ho měli byla nacpaná láhvemi stelly. Dělají si ze mě srandu? Je mi z nich zle a od teď chodím po druhé straně sadů.

ulfgoran
16. listopad 2009 | 20:59

Dnes jsem do tůtoho podniku zašel s přítelkyní a parádně jsme se nadlábli. Obsluha vynikající, příjemná a pozorná, jídlo skvělé a k tomu Hoegaarden White... Určitě sem brzo zase zajdem. V Pzni je spousty druhořadých podníiků (ne že by mi vadili, pouze když si hrají na prvořadé) ale Potrefená husa k nim určitě nepatří.

m@estro
14. září 2009 | 16:08

Takovej rozporuplnej podnik. Jídlo je vynikající a odpovídá ceně. Jenže já si chci dát po jídle pivo a ty jejich hnusy pít nebdudu, snad jen Granát se dá skousnout. Obsluha jak kdy, jednou mi dokonce tykali, přestože jsem s nima Husy nepásl :) Až vybouraj pípu se Staropramenem, bude to skvělá restaurace :)

oooo
30. červen 2009 | 23:20

Zavedeny koncept resturace, idealni pro rychly obed (kdyz neni uplne plno) za slusnou cenu. Dobry vyber jak jidel tak napoju, hlavne piva.

Tomáš
4. červen 2009 | 19:12

Jedna ze slušných hospod na oběd v centru. Nadprůměrná obsluha, příjemný interiér. Menu sice jen o dvou jídlech, ale zato vždy kvalitních. Porce by mohly být trochu větší. Cena je pak o trochu vyšší (cca 80 hotovka + 30 polévka). Husa = bohužel Staropramen, ale to nezměníme ;-)

Blueflanker
1. červen 2009 | 22:32

Obsluha vyborna, dobry vyber jidla a piti, ceny vyssi, ale zde je to odpovidajici. Dobra pece o cepovane piva i jejich servirovani ( i kdyz ritual Stelly Artois jsem nevidel :)), ale verim, ze ho dodrzuji. Sice nemam rad podniky, ktere vypadaji ve vsech mestech stejne, sem Vam ale vstup jen a jen doporucuji. Navic maji vynikajici akce na ruzne pokrmy a dobre poledni menu

Kiss
1. červen 2009 | 21:09

Tohle je dlouhodobě jeden z nejlepších podniků v Plzni, který si stále zachovává vysokou úroveň podávaných jídel a nápojů, za kvalitu se platí, ale tady to za to opravdu stojí, profesionál vysoce profesionální, prostředí moderní a dokonce Vám uvaří i po půlnoci!

Evík6-6
14. květen 2009 | 15:42

Velmi doporučuju, výborná obsluha, jídlo i pití, ceny jsou tomu odpovídající, takže vše v pořádku. Lepší je si dopředu rezervovat místa.

gary
2. květen 2009 | 23:51

Pokud se chce dobře a hodně najíst. A dobře napít všech možných piv. Vřele doporučuji navštívit. Rád chodím na špičková, leč dražší jídla. Ale za kvalitu se platí. a na můj oblíbený Hoegaarden všech typů a Becks.

amy
3. říjen 2008 | 19:03

Jak píše jeden z předřečníků, nafrněná obsluha. Už tam nejdu, jsou jiní a lepší.

Vohry
22. leden 2008 | 09:50

Luxusnější podnik pro příznivce Stelly Artois s dobrou kuchyní i když za nemalý peníz.. Měly byste tu zažít to nejlepší servírování Stelly v Plzni - je to značková restaurace Staropramenu:)

misaMisova
4. listopad 2007 | 13:43

Sice je to tam drazsi, ale daji se tam najit i solidni ceny. Nicmene profesionalne upravene jidlo a zatim je to jedina resataurace, kde se mi stalo, ze se o vas cisnici opravdu staraji, oteviraji vam dvere, usazuji ke stolu a jsou pozorni a mili. Takze doporucuji.

Matci
21. říjen 2007 | 20:39

Ceny jsou moc pražský! Sehnat místo je skoro nadlidskej úkol, ale když se to povede, tak to stojí za to... až na to placení! Výborná kuchyně a skvělý mojito:-)...

čajda
10. říjen 2007 | 17:13

Co se týče toho jak hospoda vypadá, tak můžu říct že pěkně. Co se týče cen tak je předražená až to bolí, ale kuchyně je dobrá

Chico
5. říjen 2007 | 16:42

Tahle restauračka mi nevyhovuje, sice mají víc druhů piva, ale jídlo nic moc. Obsluha nafrňená!

ČERMI
20. září 2007 | 18:01

a to si pište ze pingly nebavi delat za lusknuti prstu... melo by to chodit nasledovne ucet napr... 124-150 zaokrouhleno pro pingla... ucet 725-800... asi tak...čísnika to pak vic bavi a neni nasranej ze tvrdne v praci 15 hodin neustale nanohou za nic...

Milka
24. červenec 2007 | 11:46

Prostředí trochu jako v americké hospodě, ale jídlo fantastické. Obsluha příjemná a usměvavá. Ceny akurátní, stojí za návštěvu.

Vasek
16. květen 2007 | 13:32

Ceny trochu vyšší, ale kdo zaplatí ten má :-)

Laco
4. únor 2007 | 11:38

Osobně se mi trend typizovaných značkových hospod založených na franchisingu nelíbí, neb takový podnik postrádá autenticitu a je to vlastně svého druhu McDonald - můžete sedět v Plzni nebo v Praze a je to jedno. Spíše trendová záležitost pro ty, kteří jdou do společnosti, spíše než na pivo či jídlo.

Michal
20. leden 2007 | 15:43

Co se týče toho jak hospoda vypadá, tak můžu říct že pěkně. Co se týče cen tak je předražená až to bolí, ale kuchyně je dobrá. Výběr piva taky, ale ty ceny to je moc...

Johnny
15. červenec 2006 | 21:25

Vynikající kuchyně, ale celkový styl tohoto podniku mi nesedl.

Votep
25. duben 2006 | 09:54

Pro gurmány ideální záležitost. Pokrmy které v běžné restauraci rozhodně nenajdete. Ze začátku to tu nebylo ani tak drahý, teď už je to horší. Ale je pravda, že gulášek v chlebu za to stojí...

Fiky
11. březen 2006 | 13:49

Hospoda je sice pro mírně vyšší vrstvy i co se týče cen, ale na jejich kachničku na šípkové omáčce dlohou nezapomenu a taková jídla jsou tam prý všechny....

Chody
8. březen 2006 | 15:50

Staropramen také už není co býval, je zde trošku přidraženo, ale dle návštěvnosti to nevadí, takže asi úspěch pražských v Plzni. Doporučuju gulášek v chlebu.

Lajka
5. březen 2006 | 22:15

Na posezení a případné gurmánské vyžití to zde není špatný, jen ta piva ... pro příznivce všech plzeňských staropramenářů :)

gambrmen
31. leden 2006 | 23:44

strasna snobarna...

Enrique Ondo
31. leden 2006 | 15:30

Hospoda pro vyšší vrstvy, ale stojí za to tam zajít. Obzvláště doporučuju zkusit bramboračku v chlebu (ale nedoporučuju se předtim nacpat). Obsluha se chová podle mých zkušeností vlídně, ale své pozice pingla v nóbl hospodě si náležitě váží, a tak si můžete občas přijít, že jste tam poněkud navíc, obzvláště, když z vás nekouká víc než pětka na dýšku.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde