Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Velvet

Hodnocení 3.30
Druh:speciál
Typ:polotmavé
Pivovar:Staropramen Smíchov

Spodně kvašené pivo s obsahem alkoholu 5,3 %, s výrazným vizuálním a chuťovým charakterem, jehož vznik byl inspirován tradiční anglickou recepturou.
Kouzlo Velvetu je vytvářeno unikátní kombinací tří sladů, které jsou zpracovávány během zcela originálního výrobního postupu, používáním hořčích chmelových odrůd, výběrem nejkvalitnějšího sladovnického ječmene a speciálním způsobem čepování. Je charakteristický jemně nahořklou, sametovou chutí, zlatohnědou barvou a lavinovým efektem, který vzniká ve sklenici po natočení a vrcholí v podobě bohaté, krémové pěny.

V naší databázi je 31 podniků, kde se točí speciál Velvet . Odkaz Vás přesměruje na vyhledávání. Tento profil založil ambiente.