Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto TiTiTwister
By: djPitriS

TiTiTwister

63.1667II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.17
Adresa:Sokolovská 48 Taneční kluby II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně vegetariánská kuchyně fotbálek TV/projekce kulturní akce rozvoz jídel Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Lochotín, 32300
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Taneční klub v prostorech bývalého klubu Impuls, poblíž lochotínského Atomu. Dle slov majitele se máme těšit na mnoho akcí - různých hudebních žánrů. Pátek se zde hraje převážně disco, soboty akce, od různých odnoží housu, až po hiphop, ale třeba i menší koncerty. Až do 1hod ranní je v nabídce pizza z vedlejší pizzerie Alcapone.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Taneční kluby

Hodnocení uživatelů

gambrmen Hodnocení 1.33 maschleee Hodnocení 5.00 BPFNK Hodnocení 5.00

maschleee
26. březen 2008 | 13:55

Milý gambrmene, jak jsem četla tvoje hodnocení u různých podniků, tak u většiny si nespokojený. Otevři si vlastní klub/hospodu. Ráda se zajdu podívat, jak to vede tento veliký znalec piva a všeho ostatního. Já osobně si myslim,že twister je hodně v pohodě.Jsou tam 2 fotbálky a zadarmo,akce na vodku s kolou za 25kč.... A dvánáctku ani netočí,ta je pouze ve skle,je to tam blbě napsaný u toho infa..i třeba to že má pizzerka do 1,má do 11 a v pátek a sobota do 2h...A že se tam hraje hlavně disco bych taky neřekla,hlavně hip hop,techno,trance,tak nějak podle toho co je tam za lidi a co jim se líbí....Akce tam jsou různý i soukromý,což je možné si rezervovat klub na oslavu narozenin apod...

gambrmen
26. únor 2008 | 20:26

Tak nebyt tridniho srazu ze ZS, tak bych tenhle podnik, jako jakoukoli jinou diskoteku, asi dobrovolne nenavstivil.

G10° bylo neskutecne hnusny, P12° v dobe me navstevy netocili, tak jsme pili lahvovy Plzne. Barman ale asi po 2hodinach uznal ze to pivo ktery je narazeny uz od minulyho vikendu se skutecne pit neda, narazil novy sud a pivo ani nechtel zaplatit(jako nahradu za ten kentus co tocil predtim). takze to je milé, narozdil od přischlé šavle na wc, zrejme taky pozustatek z minuleho vikendu.

BPFNK
16. únor 2008 | 02:09

Nejvíc klub v Plzni

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde