Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Cream bar
By: gary

Cream bar

44.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Divadelní 2 Taneční kluby I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-776-269-286
WWW:http://www.creambar.cz
email:není uveden


Přijďte do nově otevřeného moderního music clubu, v prostorách bývalého rockového klubu Rockle. Překvapí Vás útulné prostředí tohoto podniku, který se nachází ve sklepení. Obsluha Vám může nabídnout nejrůznější drinky a koktejly za velmi příznivé ceny. Nabídka nápojů je velmi široká a rozmanitá. Místní specialitou je čerstvý FRESH a koktejl CUBA LIBRE XXL.

V CREAM MUSIC BARU je možnost pořádat soukromé akce, společenské a maturitní večírky, oslavy narozenin, nebo si na večer můžete rezervovat stůl a skvěle se bavit na našich akcí.

Přijďte si s kamarády zahrát fotbálek, ochutnat nejrůznější drinky, zazpívat si karaoke, nebo se dokonce staňte DJ VEČERA v klubu Cream Bar.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Taneční kluby

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 Kiss Hodnocení 3.00 miffi Hodnocení 3.00

Kiss
2. únor 2011 | 17:25

Menší už to tady být snad ani nemůže, ale na pařby je to slušnej podnik, rockle byla sice lepší, protože to byl možná poslední rockový klub.

gary
7. únor 2010 | 18:26

V tomto klubu jsem byl již několikrát a rád zajdu zas. Sice je menší, ale jinak sem neshledal žádné nedostatky. Bar vždy připraven něco k nabídnutí a dokonce něco lehčího k snědku. Na zapaření ideální podnik, po některých akcích na slevu alkoholu vždy protančíme až do rána.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde