Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Zlatý drak
By: gary

Zlatý drak

244.1667I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.17
Adresa:Americká 26 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-728-947-987
www:není uveden
email:není uveden


Nově postavená čínská restaurace na frekventované Americké třídě.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10°.

Kategorie - Restaurace.

kutna
22. listopad 2014 | 12:05

Zlaté časy Draka zřejmě skončily. Před několika lety by to bylo za skoro plných počet bodů, po dvou návštěvách tento a minulý měsíc srážím na 2* a jdu hledat zase jinam. Z "Draka" se bohužel stala velmi drahá obyčejná "čína", kde přesto alespoň sushi umějí udělat velmi dobré. Ano, pozornost podniku v podobě chipsů při čekání na jídlo je velmi milé a bohužel ne v ostatních podnicích samozřejmé. Aktuálně: 1) Kuře s citrónovou trávou. Chutnalo dříve lépe, teď je to skutečně obyčejná čína a v tomto porovnání pak tedy velmi drahá. 2) Kuře s mangovou omáčkou. Doma si z jednoho jediného manga udělám takové jídlo, na které hosté nezapomínají. Zde mi naservírovali na troud vysušené smažené kuřecí plátky podlité jakýmsi ovocným "pudingem". Aby se neřeklo, okolo bylo naházeno pár kostek manga. Šetření na surovinách je bohužel vidět až příliš. A pho za 119,-?

rasputin
18. leden 2014 | 11:19

Včera jsme tam byli s manželkou poprvé a moc jsme si pochutnali na výborné kachně. Obsluha ochotná a mnohé luxusnější podniky by si mohli vzít odtud příklad , jak se chovat k hostům. Sem se rádi vrátíme.

masekpetr1
31. srpen 2013 | 19:24

Stálá kvalita, dobré ceny. Ale chybí tam trochu lepší chutě. Ale asi nej asijská restaurace v Plzni.

lery100
26. leden 2012 | 11:21

Velkým kladem této Asijské restaurace je odlišnost od ostatních čínských bister, restaurací, fast-foodových šíleností v nákupních centrech apod. Jídlo je zde připrávováno z čerstvých surovin a využívá nejen kuchyně čínské, ale i vietnamské, thajské a japonské. Konkrétně Shusi je zde velmi dobré a za velice sympatické ceny. Obsluha je příjemná, bývá i vtipná. Dalším kladem je příjemné prostředí i vyhřívaná zahrádka. Jedinou slabinou této vyšší ligy asijské gastronomie je mimořádně špatný vinný lístek. Nabízená vína z Valtic se hodí k ledačemu, ale rozhodně ne k tomuto typu kuchyně. Ale třeba se v budoucnu zablýská na lepší časy. Nicméně tato restaurace patří k tomu lepšímu co Plzeň nabízí. Doporučuji zejména skvělé předkrmy, thajské polévky a Sushi. Můj TOP jsou pečené krevety - vyzkoušejte

xpiggi
25. leden 2012 | 19:36

Kde jinde si zajít do čisté a chutné restaurace na čínu než do Zlatého draka. Velice příjemná obsluha a pokud nestíhají, tak i chutný zákusek na zkrácení hladovějícího času:-)

futur95
27. prosinec 2011 | 13:30

Restaurace o které se dá bez přehánění říci, že patří mezi top v Plzni. Minimálně kvalitou jídla. Budeme se sem i nadále rádi vracet, protože je z čeho vybírat a ochutnávat. U nás za pět hvězdiček.

brkan
22. září 2011 | 13:21

Restaurace, kde jsme měli svatební oslavu (jako první):-) a nikdy nezklamou. Někdy mají malinko chaos při obsluhování většího počtu lidí v restauraci, ale to je vždy odpuštěno. Suschi určitě doporučuji. Zajímalo by mě jestli tam vp někdy byl nebo jestli vlastní restauraci poblíž, protože to co uvádí určitě není pravda asi nikdy nebyl ve čtyřce a smrad z kuchyně tam určitě neni. A hlavně by mě zajímalo to výborný sushi jinde než tady:-))) Doporučuji Dragon roll, nebo klasiku maki-sake-avo (snad to píšu dobře).

Tomáš
24. červenec 2011 | 20:23

Rozhodně nejlepší asijská restaurace v Plzni, ještě ani jednou jsem neodcházel zklamaný.

Jídelní lístek je rozsáhlý a poněkud složitější na orientaci. Obsahuje totiž nejen čínskou kuchyni ale třeba i velký výběr sushi. Nicméně milý personál poradí. Nebojte se zeptat.

Obecně nemám rád interiéry asijských restaurací, ale zde to ještě ujde. Všude je čisto a venkovní krytý dvorek je vysloveně příjemné posezení.

A tip na závěr: kokosová polévka s kuřecím masem. Mňam:)

janča2006
19. červenec 2011 | 19:52

Nejlepší Asijská restaurace široko daleko. Nádherné prostředí , jídlo zatím nejlepší co jsem kdy jedla (nejlepší sushi ve městě ) a obsluha roztomile milá a ochotná udělat pro Vás první poslední. Možná proto nerozumím předešlé recenzi. Jako bychom byli každý v úplně jiné restauraci.Že by si VP popletl Bistro s Restaurací ... ?? Chodím ke Draku moc ráda , protože se vždy skvěle najím na vysoké úrovni a ještě k tomu za přijatelnou cenu. A to je ten důvod proč mají u Draka neustále plno a ostatní restaurace zejí prázdnotou.

vp
1. červenec 2011 | 17:19

V restauraci je smrad z kuchyně a je to kuřácká restaurace, dohromady takovej ten brrrr smrádek jak ze zaflusaný čtyřky, interiér je takovej spíš pouťovej kýč. Sushi nic moc, máte pak z něho takovej podivnej mastnej pocit. Kvalitní sushi a čistý prostředí najdete v Plzni jinde.

leeloo
1. červenec 2011 | 17:03

Vynikající jídlo, na jaké v jiné asijské restauraci v našem kraji nenarazíte, stylové prostředí, příjemná obsluha. Jen by to chtělo zapracovat na češtině obsluhy, pokud chcete něco vysvětlit- např. zda se v jídle nevyskytuje konkrétní alergen, nerozumí Vám. Bohužel naprosto neumí míchat koktejly, tutíž nechápu, proč je mají v nabídce. Jejich Mai Thai má pokáždé jinou barvu :-) Ale už jenom kvůli jejich kachně to tu stojí za návštěvu.

hard
19. červen 2011 | 14:05

Netradiční, nemusí vše chutnat každému, ale stojí to za to, přijít a ochutnat, po téhle návštěvě je mi jasné, že čínská bistra již budu vždy brát obloukem, jelikož s tou pravou asijskou kuchyní se setkáte na Plzeňsku jen tady.

jochy
28. únor 2011 | 22:04

Navštívil jsem na degustaci sushi a nic obdobného jsem v plzeňských končinách ještě nezažil. Opravdu se vyplatí připlatit si za kvalitní asijskou kuchyni a poznat, jak také může chutnat.

leonaXYT
15. leden 2011 | 13:59

Zatím nemám porovnání s jinou plzeňskou "čínou", ale popravdě, ani se mi jinam nechce - nejlepší kachna, kterou jsem snad kdy jedla - plus navíc když je volné místo u mořského akvaria, to je teprve zážitek..!

Markétka19
17. prosinec 2010 | 23:09

Jedna z mých nejoblíbenějších restaurací. Milá obsluha, příjemné prostředí a výborné jídlo. Ráda se sem vracím.

Adleita
28. březen 2010 | 15:02

Velice hezká restaurace s milou obsluhou a skvělým jídlem. Často sem chodím na oběd (menu za 99 Kč - polévka a druhé jídlo)a nemůžu si to vynachválit. Kromě čínských jídel tu vaří také thajské a japonské speciality. Doporučuji!

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde