Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Šesti strun
By: KubbY

U Šesti strun

163.6250III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.62
Adresa:Purkyňova 29 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky Cheque Dejeuner gastroPASS ticket Restaurant internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor letní zahrada kulturní akce rozvoz jídel Popularity: 10
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-773-666-764
WWW:http://www.seststrun.cz
email:není uveden


Tento podnik skončil svoji činnost!

Znovuotevřená legendární hospůdka u 6 strun. V nabídce jsou hotová a minutková jídla tradiční české kuchyně i stáčená vína z Pálavské a Bučovické oblasti. Zahrádka za domem pojme až 100lidí, a přes léto se stává dějištěm koncertů.

V podniku se čepuje - Gambrinus Excellent 11° - Kofola  - Plzeňský Prazdroj  - Svijanský Kníže 13° - Svijanský Kvasničák 12,5° - Svijanský Máz 11°.

Kategorie - Restaurace - Hostince - Music bary.

Kiss
27. září 2009 | 20:04

Tato restaurace mi vždy připomene moje studenstká léta, když jsme tu trávili snad většiny víkendů. Zahrádka zde vždy potěší, pivo skvělé a když jsem zde byl naposledy dokonce mi tu nabídli místo provozního, a já blázen to nevzal :-)!

sna-zk
6. únor 2009 | 15:16

Oblíbená plzeňská hospoda s téměř vždy přátelskou - skoro až rodinnou atmosférou. Oblíbený G10 vyměnili za ještě oblíbenější G11, a k tomu rozšířili sortiment o další jistě výborná piva. Také zde mají výbornou kuchyni s týdenní nabídkou hotových jídel a výhodného poledního menu, nebo s možností výběru dobrůtek ze stálého jídelního lístku.

K letní sezoně neodmyslitelně patří i zde otevřená zahrádka s občasnou produkcí parádní muziky.

Také je tato hospada nakloněna rozličným sportovním odvětvím. Jednak se zde sledují významné sportovní přenosy, ale také nabízí možnost aktivně se do několika sportů zapojit. Minimálně aspoň do hry v šipky, nebo do fotbálku.

Mám zkušenost, že obsluha se snaží udělat vše, co jen hostům na očích vidí, a to vod piva přes kořky, až po hudbu. Je pravda, že ve večerních hodinách, s nástupem ještě přátelštější atmosféry, se tato obyčejně lukrativní restaurace, může zvrhnout v jakýsi mjůzik klub, třeba i s hlasitou reprodukovanou hudbou, ale někdy přávě tohle dělá správnej večírek ještě spávnějším.

I šest hvězdiček by tady bylo málo ;)

Formanka02
15. leden 2009 | 21:46

Prostředí průměrné, holé zdi, hlučná hudba. Pivo dobré. Miniaturní toalety.

Méďa Béďa
30. listopad 2008 | 16:23

Do tohoto podniku vedly mé kroky poté, co jsem se o pár baráků vedle nepropracoval dovnitř clonou cigaretového dýmu. Jestli mně u Lochoty moc neseděla obsluha, musím teď říci, že proti tomuhle je obsluha u Lochoty přímo špičková.

Objednal jsem si oblíbené Svijany, mladá dívenka je donesla, já je za pár minut vypil, a čekal, a čekal... V přední místnosti jsme seděli celkem 3, vzadu seděla nějaká omladina, která během mého popíjení odešla. Po chvíli přišli další dva hosté, objednali si rovněž Svijany, dostali je, a já u vedlejšího stolu pořád čekal a čekal...

Když k tomu čekání dívenka pustila dost nahlas reprodukovanou hudbu, přestal jsem čekat, zaplatil za třináctku 22,- Kč, přičemž jsem dívenku musel přesvědčovat, že jsem opravdu neměl patnáctku, a odešel z tohoto podniku...

gambrmen
15. březen 2008 | 22:30

Z na offic. webu propagovanych 4druhu toceneho piva, meli jen G10°, na cernej Platan byste prej museli dlouho cekat nez ho narazi, tak jsme si dali pomerne pitelne G10° za dnes slusnou cenu 18,- a cekali az narazi Platan, toho jsme se bohuzel nedockali, ani uz nevim jaka byla ta dalsi vymluva.

V predni casti nejaka parta hrala na kytary, proto nechapu soucasne reprodukovanou hudbu ktera byla navic dosti nahlas.

No struny jako zastara to nejsou.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde