Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Kance
By: ambiente

U Kance

303.9667I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.97
Adresa:nám. T.G.Masaryka 16 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor letní zahrada regionální piva Tento podnik je doporučen uživateli! Popularity: 12
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-604-207-444
WWW:http://www.pivniceukance.cz/
email:pavel@restauracestaraskola.cz


Nově funguje jako Chudenická pivnice pivovaru Stará škola. Zaměření na zvěřinu zůstalo...

V podniku se čepuje - Bubák ptm. 11° - Hopkirk IPA 14° - Houwárek 12° - Sukuba tm. 13°.

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace

Maarty
1. leden 2014 | 11:30

Výborná hospoda, vstřícná obsluha, skvělé pivo i jídlo, časté hudební mejdany, nekuřácké prostředí. Jednoznačně doporučuji vyzkoušet.

lantash
27. listopad 2013 | 11:29

Chudenické pivo tradičně vynikajicí, obzvláště IPA Hopkirk:) Z jídla jsme zatím ochutnali jen kanční guláš, byl naprosto vynikající. Zatím při každé naší návštěvě byla obsluha skvělá, pozorná a milá, vše doplňovala úžasná atmosféra podniku a nekuřácké prostředí. Jednoznačně nejlepší pivní restaurace v Plzni v současné době.

Chody
13. listopad 2013 | 08:04

Moje hodnocení naleznete zde - http://pivni. info/restaurace/1313-pojdme-na-kance. html

dino78
10. listopad 2013 | 17:55

Restaurace jak jsem ji znal ve stare podobe, tedy vstup z ulice jiz neni. Pan majitel posunul vchod o kus dal a vchazi se po schodech dolu do sklepeni. Prostor je to originalni a hezky upraveny. Dekorace sten se nese v duchu tradice teto hospody a vybaveni interieru stran lavic a stolu doplni celkovy dojem z utulneho prostredi. Jidelni listek prakticky neni. Nahrazuje ho tabule na stene na ktere je kridou napsana aktualni nabidka. V case me navstevy to byl jeleni gulasek, ktery byl exklusivni. Obsluha super !!! A nyni zlaty hreb : totiz z minulosti vytecne osetreny pu12 vystridal pokus v Plzni prorazit s pivem z mini pivovaru Stara skola z Chudenic u Klatov. Myslim, ze volba vyborna. Pivo dobre osetrene a natocene. Nemam vyhrad k podniku jen doufam, ze vydrzi, protoze konkurence kolem je velika, ale tento koncept lepsi pivnice mne pripadne jako dobry napad.

maru
2. červenec 2012 | 13:45

Byla jsem v této restauraci několikrát, ale tak moc dobré jídlo jsem tam ještě neměla. Zřejmě změnili kuchaře. Obsluha velice příjemná a ceny oproti jiným restauracím nízké. Byla jsem velice spokojená.

Mody
12. listopad 2011 | 14:12

obsluha pomalá a raději si povídá spolu, dost zakouřeno, občas by neškodilo utřít prach a oprášit pavučiny - těch je tam nechutně moc (včetně zdi z cihel). A jestli je tato restaurace bývala vyhlášená na zvěřinu, tak dnes tomu již tak není, ale normální jídlo celkem v pořádku, jen by mohlo být teplé a ne vlažné.

další návštěva nehrozí - bohužel, protože interiér je jinak moc příjemný.

Carlos66
21. prosinec 2010 | 11:35

Slušná a dobrá kuchyně. Ale hlavně sem chodím kvůli jedné servírce, která má krásnou pihu na ještě krásnějším poprsí!!!

Kiss
30. listopad 2009 | 22:46

Speciálka na divočinu, hotovky zaostávají, pivo vynikající a obsluha příjemná. Ceny adekvátní a interiér velmi zdařilí. Pro opravdové fajnšmery i na romantický večer.

Fonty
27. říjen 2009 | 17:12

Restaurace u kance a kančí steak, ale i ostatní zvěřina tvrdá a vysušená. Jinak ale obsluha příjemná a pivo dobré. I když jsem slyšel na podnik samou chválu, mě osobně dost zklamal... bohužel!

jochy
29. říjen 2008 | 17:03

Skvělá volba, pokud chcete na svém talíři najít něco divočejšího než kuřecí řízek. Výzdoba jen dokreslí atmosféru hájovny.

Rejty
17. říjen 2007 | 18:01

Příjemná restaurace s ochotnou obsluhou, která nosí na stůl celkem rychle:) Jídlo je zde vynikající, doporučuji speciality ze zvěřiny. Pivo je zde také dobré. Lovecká výzdoba dává restauraci příjemnou atmosféru. Jako velké + považuji to, že zde není moc zakouřeno.

Chico
5. říjen 2007 | 16:30

Skvělá restaurace na zvěřinu, moc ňam ňam!!! Báječný prostředí vycpanejch zvířat jsou moc pěkný. Obsluha příjemná.

Milka
24. červenec 2007 | 11:37

Restaurace, kde opravdu umí připravit skvěle zvěřinu, kde je příjemná obsluha, velmi zajímavý interiér díky otvíracímu stropu. Zahrádka je zvláštně vytvořená a naštěstí zarostlá tújemi, jinak by z ní nebyl dvakrát příjemný výhled na čtyřproudovku pod ní, kterou je beztak slyšet.

L@D@
22. květen 2007 | 11:31

Restaurace, kde si muzete dat napriklad muflonni stejk a podobne specialitky z divociny, pivko dobry, je zde take letni terasa, obsluha v poradku

Vasek
17. květen 2007 | 13:25

Vařej dobře to zas jo, ale že bych tam sedděl na pivko, to zas nemusim - teda zas sem nemohl :-)

Michal
28. prosinec 2006 | 18:12

Pěkná restaurace kde je k dostání zvěřina. Nevim jestli je to možný i jinde v Plzni? Měl jsem jelena a Prazdroj a obojí bylo výborný.

Zunic
4. srpen 2006 | 18:52

Byl jsem zde na svatbě a hodně dobrý. Odkrývací střecha super. Dobrá obsluha, dobrá kuchyně a krásný prostředí.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde