Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Hadí vrány
By: Abuse

U Hadí vrány

804.0500II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.05
Adresa:Hořejší 1 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) rybí kuchyně letní zahrada Popularity: 18
Co to je?
Plzeň - Bolevec, 32300
Telefon:+420-604-473-344
WWW:http://www.volny.cz/hadi-vrana
email:není uveden


Restaurace U Hadí vrány je typická česká hospůdka s širokou nabídkou kuřecího, vepřového i hovězího masa a dalších specialit. Větší akce jako jsou narozeniny, promoce apod. je lépe si předem domluvit s majitelem - byvá zde plno.

Nově je také otevřena letní zahrádka.

V podniku se čepuje - Holba Kvasničák 12° - Holba Premium 12° - Holba Šerák 11° - Holba Šerák polotmavý 11°.

Kuchyně - česká a staročeská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

steak
21. prosinec 2013 | 21:36

Tuareg
9. prosinec 2013 | 14:37

Super hospůdka. Jídlo výborné, milá obsluha a zaplať pánbůh, že točí pivo a ne gambrinus. Pokud vše zůstane při starém, budeme sem chodit pravidelně :)

Nellinka22
5. červen 2012 | 19:22

V této lochotínské hospůdce jsme se s kamarádkou ocitly čistě náhodou a byly jsme velmi mile překvapeny. Útulné prostředí, klídek, dokonce i zahrádka a jídlo... výborné!! Medailonky na divoko mě naprosto nadchly, kamarádčino kuře s třešněmi vypadalo taky skvěle. Obrovské porce, obě jsme totálně zhřešily a vše zpucovaly ;-))jídlo hezky upravené na talíři a žádné dlouhé čekání. Rozhodně se sem míníme vrátit a rozhodně sem vezmeme i svoje chlapy :-)

caroda
28. květen 2012 | 14:32

,, Vídeňská roštěná" haha - ze zadního hovězího a špatně nakrájená, byla tvrdá... hrůza. Ještě byl problém s reklamací! Už nikdy více!!!!!

KAB
20. listopad 2011 | 15:26

Na základě pozitivních recenzí jsem se sem chystal už delší dobu, bohužel mám to trochu z ruky a ještě když teď celé léto nejezdí tramvaje... Nicméně cestou z výletu na Krkavec to vyšlo :)

V sobotu kolem poledne venku dva cyklisté, uvnitř nikdo, ale později se pár lidí objevilo. Nevím ale jak normálně, přišel jsem hodinu po otvíračce a venku bylo počasí spíš na koupaliště.

Hospůdka je to příjemná, obsluha velmi ochotná. Porce jídla byla obrovská (zelené věci jsem nechal pro králíky) a chuťově vynikající.

Protože mám rád piva z malých pivovarů a lze-li, dávám jim přednost před europivy z továren, tak "pivo z hor" za mě bezva.

Cena přiměřená, toalety čisté, jen jsem na první pokus nenašel vypínač, ale podruhé už se svítilo, tak tam někde je :)

****************

Update: Tak po několika dalších návštěvách musím doplnit, že se z Hadí vrány stala má nejoblíbenější restaurace na sobotní či nedělní odpoledne, přečtu si noviny, dám pár jedenáctek a výborné jídlo. Stále jí mám samozřejmě "z ruky" a zajdu tedy jen o víkendu, ale výborné pivo, úžasná obsluha (asi je to tím "domácím" prostředím, že je tam tak příjemně) a skvělé jídlo je zde standardem. Nelze než doporučit.

josmat2006
8. červenec 2011 | 00:30

Jídlo perfektní a velké porce,škoda že přestali čepovat gambáč!!!

Andýsek
3. červen 2011 | 21:53

U Hadí vrány vše o. k. obsluha příjemná, jídlo výborné a porce jeko pro obry, ceny tak akorát :)rádi se zase vrátíme :)

NicyP
16. květen 2011 | 09:56

Hadí vrána nemá chybu, jídlo vždy vynikající, obsluha milá a ochotná!

Josef
29. březen 2011 | 02:02

Příjemná restaurace s milou obsluhou. Velmi chutné jídlo a porce jako hrom.

Verus89
13. únor 2011 | 18:19

Byli jsme tu cca před 14dni, na jídlo jsme čekali hodinu, po hodině jsme se dočkali. Přítel si objednal kapsu labužník a chtěl jí bez nivy, obsluha jídlo donesla s nivou, se slovy že se hrozně omlouvá ale kuchař to popletl, já sem si objednala kuřecí kapsu s nivou, donesli mi šíleně osolené hranolky, k tej nivě fakt super:/Lidé kteří přišli půl hodiny za námi měli jídlo dříve než my. Obsluha pomalá, lhostejná. Dříve jsme sem chodili docela často, po poslední návštěvě nás zde už neuvidí! Děs a hrůza!

aranek
8. listopad 2010 | 20:48

Domácká hospůdka, vyplňující přízemí běžného rodinného domu. Velké porce dobrého jídla, které kazí jen zbytečná obloha. Pro jedlíky nelze než doporučit. :)

Majdalena
7. říjen 2009 | 02:01

příjemné prpstředí a moc mi chutnalo!

ambiente
20. květen 2009 | 09:36

Pěkná a útulná restaurace spíše rodiného typu s opravdu velkými porcemi jídla a tomu odpovídajícími cenami. Jídlo bylo velie zdařilé.

Kiss
22. duben 2009 | 20:48

Tato až příliš domácí, ale zato útulná hospůdka je typickým příkladem klasické vesnické restaurace s poměrně slušnou škálou jídel i nápojů. ceny slušné, akorát příprava pokrmů je dlouhá a ne vždy se zdaří, jinak docela vstřícný personál.

gary
16. duben 2009 | 14:06

Tak tento podnik si nemohu vynachválit, prostředí sice menší, tedy někdy nutná rezervace. Ale porce jsou opravdu obrovské a jídla nejsou běžně obvyklá a především jsou chutná. Například na zdejší steacích si vždy pochutnám Obsluha perfektní, čekací doby dle možností. Prostě nutno navštívit.

ludfra
30. březen 2009 | 14:08

Výborné jídlo, obrovské porce, doporučuju...

Markétka19
30. říjen 2008 | 16:27

Mají tady výbroný jídlo a pití, ceny jsou slušný.. Obsluha je příjemná. Ráda sem chodím, mám to blízko =)

jochy
26. srpen 2008 | 11:53

slušná a navíc zapadlá hospůdka v zástavbě rodinných domů mezi paneláky. na počátku fungování enormní porce jak pro 2 a slušné ceny. dnes už trošku dražší a porce menší, i když nadprůměrné :) doporučuji vepřového ondráše.

Saurah
30. červenec 2008 | 10:27

Příjemné prostředí, milá obsluha, skvělý koktejl i obrovská porce dobrého jídla, káva mé oblíbené značky, 12tka správně chlazená... Celá naše menší společnost byla velmi spokojena, děkujeme!

Johnny
29. červen 2008 | 18:54

Příjemná hospůdka kousek od tramvaje č. 4. S pohodouvou obsluhou, ale přecijen celkem stereotypní a nezajímavou nabídkou jídel - vzhledově i chuťově. Jsou ovšem dobře uvařená.

kuerten
28. červen 2008 | 23:23

Nic proti, ale velka porce zeli-jako priloha-mi vubec nevadila, jen jsem byl rad, protoze i pres komunist. prezitek mi to stale moc chutna a malo kde se to uz vidi. Velke porce jidel, jen bych chtel dodat, ze na jidlo jsem vazne cekal delsi dobu, ale jinak dobry.

David
29. duben 2008 | 19:16

Byli jsme tu v sobotu, na rodinné oslavě, 11 lidí, dopředu zamluvený stůl, nefungovalo chlazení na pivo-dejme tomu, to se může stát, obsluha neprofesionální, po 50 !!! minutách čekání na jídlo mi na dotaz, kdy budeme jíst my, servírka s klidem odpověděla, že asi tak za půl hodiny, takže jsme se sebrali a znechuceně odešli. Ještě se divili, co se nám nezdá, že to musíme pochopit, když je plný salonek, že to trvá. Stačilo to říct při objednání, nemuseli jsme vzájemně ztrácet čas. Takže, jestli tohle je nejlépe hodnocená restaurace v Plzni, tak to potěš ty ostatní. Možná jsme narazili na špatnou obsluhu, každopádně sem už nikdy více.

Musím reagovat na příspěvek MASENKY:

Za prvé: Nikde v mém příspěvku není slovo o tom, že bych si stěžoval, že obsluha neměla kravatu. Je mi úplně jedno, co má na sobě, ale aby se např. zeptala 6 lidí, co budou jíst a na konec stolu zapomněla, to je divné.

Za druhé: Jídlo jsem taky nekritizoval, na rozdíl od vás jsem neměl příležitost jej ochutnat.

Za třetí: Poruchu chlazení v mém příspěvku taky nekritizuji, ba naopak, píšu , že to se může stát. Znechucen jsem nebyl tedy z chlazení, ale přístupu personálu.

Za čtvrté: Já to tedy nikomu nedoporučuji vyzkoušet, pro nás nebylo nic OK, ale ať se každý přesvědčí sám.

amy
20. duben 2008 | 07:36

Návštěva v tomto podniku byla skutečné fiasko. Na jídlo jsme čekali 50 minut a bylo skutečně odpudivé. Zelí v obloze podivně zaboudlé, asi notně přestárlé, bramborák gumovitá plácotina bez rozpoznatelných brambor, maso jako podešev, fakt se nedalo sníst, šťáva samá mouka a bez chuti.

To měla být kapsa Hadí Vrána. Druhé jídlo, řízek Ljuba byla taky ohavnost bez chuti, oboje neosolené, neochucené a to jsem se nechala zlákat zdejší chválou. Takovou mizérii jsem už dlouho nezažila. Porce byla velká, to ano, ale jelikož se nedala jíst, bylo to na nic. Řekla jsem si, že se kvůli tomu zaregistruju, abych ty zdejší chvalozpěvy trochu přiškrtila. Kdo máte rádi dobré jídlo a ne jen velké porce, tak to ani nezkoušejte.

17.4. mi došel mail s omluvou majitele a vysvětlením: kuchaře 13.4. propustil, protože nevyhovoval, takže teď je vše již opět v obvyklých kolejích. Měli jsme prostě pech.

Bezedný
19. březen 2008 | 20:57

Porce jsou tu skutečně velké. Součástí jídel je ale často UHO - univezální hnědá omáčka bez chuti.

markét
19. únor 2008 | 14:10

Ahoj, nedávno jsem objevila tuhle příjemnou hospůdku. Jídlo je tu skvělé a příjemná atmosféra. A hlavně tady mají dobré víno, což už v plzeňských hospodách bohužel není samozřejmostí. Takže pro milovníky dobrého jídla a vína vřele doporučuji.

duda
17. únor 2008 | 17:27

Na dvě porce azzu jsme čekali 3/4 hodiny... nestálo za moc a navíc jsme byli nuceni si vyslechnout kvalitní výměnu názorů mezi číšníkem a kuchařem.

dusevniinvalida
15. leden 2008 | 23:08

Musím se 100% ztotožnit s hodnocením Jonáše. Jedno malé doporučení: Biftek s rýží si nedávejte, ostatní jídla jsou jistě vydařenější...

Terizz
9. leden 2008 | 09:54

Při příchodu do Hadí Vrány Vás uvítá útulné prostředí připomínající horský srub. Příjemný pocit znásobí ochotná, milá obsluha a vrcholem je spokojenost Vašich chuťových buněk. Jedinou nevýhodou je, že dřív nebo později musíte odejít domů. Každému návštěvu vřele doporučuji a přeji dobrou chuť

Tomik
9. prosinec 2007 | 15:53

Výborné jídlo a naprosto mega porce. Takhle skvěle už jsem se dlouho nikde nenadlábnul. Na Pikantní kapsu dorazím opět co nejdřív. Můžu jenom doporučit!!! Koukal jsem, že nabízí i dárkové poukázky, zajímavý námět na dárek.

Jonáš
16. říjen 2007 | 17:41

Já vám nevím..... možná jsem jen očekával zbytečně moc. Slyšel jsem samou velechválu a pak jsem zase až tak nadšenej nebyl. Vyloženě špatně nebylo nic, ale podle toho co všichni říkají mi to trochu zklamalo.

nasa
14. září 2007 | 12:46

Navstivil jsem jen jednou, ale pochutnal jsem si.

na vecerni kalbu to neni, na prijemnou veceri/obed urcite ano

Janny
4. duben 2007 | 09:54

chodíme zde na jídlo docela často. výborně tady vaří.Příjemná obsluha a pivo jako křen!

chucky
31. březen 2007 | 11:35

Z této příjemné rodinné restaurace, vždy odcházíme naplněni nejen příjemnou atmosférou, ale i vynikajícím jídlem podávaným vždy milou a usměvavou obsluhou. Jsme zde vždy velmi spokojeni a vřele doporučujeme...

Gorky
21. březen 2007 | 13:42

Uz nekolikrat sme zde meli rodinnou vecu a tam vzadu v salonku je fakt utulne. Ty velke porce muzu jen potvrdit. Ale naposled sem si fakt nepochutnal na prazdroji.. jako by meli v sudy mysi... jinak prijemna mala hospudka

Longer
20. prosinec 2006 | 10:39

výborná obsluha, skvělé jídlo a dostatečná porce jídla. vřele doporučuji, ale radči předem rezervovat místo...

gambrmen
31. leden 2006 | 12:52

idealni k veceri napr. s pritelkyni, opravdu velmi dobre vari

CyrilČestmír
29. leden 2006 | 21:43

U Hadí Vrány,

břuchy jsou cpány,

nacpány k prasknutí

težké je pohnutí.

Pohnutí mysli

nemaj tu sysli,

dokonce ani vrány,

i když jsou nad vchodem podniku psány....

Nevěděl jsem, kterak překonat Ondoovo ostropero, které popsalo tento podnik vskutku znamenitě. Prostě milí spoluobčané, jestliže se chcete za přijatelný peníz dobře nacpat klasikou, dát si k tomu tu dobrou desítku, neplatit horentní sumy a bejt spokojení štamgasti v útulném prostředí, děte do Vrány!!!!!!

Zunic
23. leden 2006 | 19:28

+ výborné pivo

+ výborná jídla

+ příjemná atmosféra

- neustále plno

Enrique Ondo
17. prosinec 2005 | 21:16

hospudka vhodna predevsim ke stravovani, ktere je pojato opravdu ''pocesku'', takze nevedoucim se pred navstevou doporucuje celodenni pust. Jidla je nejenom hodne, ale ma take nezpochybnitelne chutove kvality. Na piti piva je ale hospoda ponekud nevhodna a to z financnich duvodu. Mate-li tedy chut na tradicni ceskou kuchyni a mate-li opravdu hlad, pak je Hadi Vrana vasi cilovou stanici.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde