Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

TABULE

15.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Máchova 6 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) internet/Wi-Fi nekuřácký prostor letní zahrada rozvoz jídel regionální piva Popularity: 4
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-775-085-986
WWW:http://www.restaurace-tabule.cz
email:tabule@bluebit.cz


Denní menu pro Vás připravujeme vždy z čerstvých potravin a v ceně denního menu se můžete těšit na polévku, hlavní jídlo a zákusek nebo salát. Pokud si nevyberete z nabídky denního menu, máme pro Vás připravené týdenní tématické jídlo nebo naše speciality. V nabídce máme také lahodná moravská vína. Pivaři si mohou vychutnat Litovelské pivo Maestro s lavinovým efektem, které lahodí oku a výtečně chutná a samozřejmě piva plzeňská.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Holba Šerák polotmavý 11° - Litovel Free - Maestro 11° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - národní speciality - vegetariánská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace - Hostince - Kavárny - Pivnice.

Hodnocení uživatelů

MalaPa Hodnocení 5.00

MalaPa
19. duben 2015 | 09:18

Před týdnem jsme na Borech zašli do Tabule na oběd. Losos na grilu s limetkovou omáčkou byl vynikající. Kolega měl steak na špenátovém salátu a také si to nemohl vynachválit. Polévka vynikající a k tomu zákusek na konec. Celé jídlo měli jako menu a myslím že jsme se vešli do stovky. Zkusili jsme tam zajít minulý týden na nějakou specialitu a kachní prso s višňovou omáčkou bylo tak vynikající! Ochutnal jsem u stolu ještě panenku s kozím sýrem a super! Obsluha v pohodě, příjemná a rychlá. Začne to být moje oblíbená restaurace.

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde