Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto SP memory
By: klarinkaj

SP memory

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Alej Svobody 55 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant platební karty Cheque Dejeuner bezbariérový přístup nekuřácký prostor Popularity: 3
Co to je?
Plzeň - Lochotín, 32300
Telefon:+420-705-113-162
WWW:http://www.spmemory.cz
email:info@spmemory.cz


U nás Vám bude chutnat, plzeňská restaurace na Lochotíně SP_memory nabízí každý pracovní den polední menu - polévka a na výběr tři hotová jídla - klasická česká i mezinárodní kuchyně. Stálé menu nabízí minutky a výběr pizzy pro konzumaci na místě nebo s sebou.

Na čepu pro Vás máme nepasterizovaný Gambrinus desítku, Plzeňský Prazdroj a nealko Birell. Z nealko nechybí točená Kofola, celou nabídku najdete ve vinném a nápojovém lístku.

V plzeňské restauraci SP_memory lze platit i stravenkami Sodexo Pass, Le Cheque Déjeuner, Edenred nebo platební kartou.

Vážení zákazníci, aktuálně pro Vás připravujeme nový jídelníček ve spolupráci s novým kuchařem. Také jsme pro Vás upravili ceny pokrmů a věříme, že se Vám u nás bude líbit.

V podniku se čepuje - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace
klarinkaj
27. listopad 2015 | 16:57

Podnik jsem navštívila několikrát a včera mne zklamal. Asi je znát výměna kuchaře. Vepřová panenka nebyla, co bývala. Kafe Latté studené, horké maliny s přemrzlou zmrzlinou :( Všechny nápoje kromě lahvových pouze studené z lednice nic pokojové teploty. Horké maliny objednané kamarádkou bez zmrzliny byly účtovány za plnou cenu jako se zmrzlinou :(

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde